‘نگاهی به آنچه شما نیاز دارید. ترک آنچه که شما نمی’: جامعه یخچال پر کردن یک نیاز رو به رشد با مواد غذایی رایگان

محتوای مقاله در ادامه

“(در طول چند ماه گذشته) ما واقعا درک همه ما امتیازات و دسترسی ما به جنبه های خاصی از زندگی است. این مهم است برای من به حداقل قادر به گسترش است که می گوید:” Bokhari, یک هنرمند که مشغول به کار در رستوران ناهار خوری خوب و میله را برای حدود هفت سال است. “و آن را واقعا بسیار نیست. شما در حال رفتن به فروشگاه مواد غذایی شما را با شتاب اضافی نارنجی یا دو و اگر 30 نفر را که پس از آن یخچال مجهز شده است. و یخچال هستند واقعا در حال استفاده بیش از حد. صبح آنها خالی است.”

به عنوان ابزاری برای مقابله با ناامنی غذایی در گیر پروژه های مشابه آغاز شده توسط افراد و گروه های فنر در شهرها از جمله نیویورک و لا. مفهوم predates فعلی بهداشت بحران با جامعه یخچال در محل در سراسر جهان (freedge.org حفظ یک پایگاه جهانی). در کانادا برای مثال وجود یخچال در شهرستانها از جمله Saskatoon, Sask., و شربروک, Que.

حدود یک در هفت کانادایی, زندگی در یک خانواده که در آن امنیت غذایی است و یک نگرانی با توجه به آمار کانادا نظرسنجی انجام شده در ماه مه. دسترسی به مواد غذایی مغذی شده است مبارزه برای بسیاری از کانادایی ها و COVID-19 تنها ساخته شده این موضوع را برجسته تر است. در ماه ژوئیه روزانه نان و مواد غذایی بانک مطالعه نشان داد که 200 درصد افزایش مشتریان جدید با استفاده از مواد غذایی بانک ها در تورنتو به تنهایی در طول بیماری همه گیر.

“ما در حال گسترش ما امتیازات و دسترسی به مواد غذایی تازه نسبت به کسانی که آن امتیازات. همچنین ثروت های جامعه, ساختمان و اساسا تلاش برای به طور مستقیم انجام کاری در مورد ناامنی غذایی و مواد غذایی اختلاف می گوید:” Bokhari. “به خصوص پس از COVID به عنوان نفر شغل از دست داده اند و اغلب وجود دارد یک شرم ناامنی غذایی. شما می توانید یک خانه اما نمی دانم که در آن وعده غذایی بعدی خود را می آید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im