ایران همچنان بیش از, چگونه, اگر, مجلس عوام باید رزومه دوشنبه

اتاوا — شدید پشت صحنه مذاکرات به امروز ادامه فدرال در میان احزاب سیاسی بیش از چگونه مجلس باید تابع به عنوان COVID-19 بحران در drags.

مجلس عوام است که تا حد زیادی مسئول از اواسط ماه مارس است برای از سرگیری عملیات عادی در روز دوشنبه.

اما آیا که در حالت عادی طول می کشد بیش از چند ساعت بستگی به نتیجه مذاکرات میان رهبران حزب خانه که انتظار می رود برای ادامه از طریق آخر هفته و احتمالا به دوشنبه صبح.

ماه گذشته لیبرال ها و احزاب مخالف پیوست و نیروهای خود را برای رد یک محافظه کار پیشنهاد به نیاز های متعدد فرد در نشست عوام هر هفته با کاهش فهرستی از نمایندگان مجلس حضور فیزیکی در اتاق.

آنها توافق کردند که به راه اندازی یک ویژه COVID-19 کمیته به عنوان یک نوع ایستادگی در برای عوام.

از آن شده است در جلسه ای در اتاق عوام یک بار در هفته در فرد با کمتر از سه ده نمایندگان مجلس در واقع در حال حاضر و دو بار در هفته به صورت مجازی است که با توجه به تمام 338 نمایندگان مجلس یک فرصت برای شرکت بدون خطر گسترش مرگبار coronavirus.

اما این توافق منقضی می شود در روز دوشنبه و چگونه عوام را حمل بر بعد از آن موضوع مذاکرات است.

نخست وزیر جاستین ترودو و وزرای خود را در حال گرفتن یک استراحت در این آخر هفته از آنچه تبدیل شده خود را معمول و روزانه جلسات در این بیماری همه گیر.

لیبرالها هستند پیشنهاد به ادامه COVID-کمیته اما با یک پیچ و تاب. آنها می خواهند این جلسات به ترکیبی از حضوری و مجازی با تعداد کمی از نمایندگان مجلس در عوام و دیگران به طور همزمان شرکت از طریق دو صفحه نمایش های ویدئویی است که می تواند در هر دو طرف از بلندگو صندلی.

لیبرال خودی می گویند دولت نیز به افزایش تعداد کمیته ویژه جلسات در هر هفته.

اما محافظه کاران که تا به حال آن را با COVID-کمیته. آنها شکایت تلخی است که آن را مانع آنها از درخواست دولت سوال در هر چیزی, اما به همه گیر, اگر چه در واقعیت است که قانون شده است به طور مداوم استفاده شود.

رهبر محافظه کار اندرو Scheer به نام جمعه برای مجلس عوام به کار عادی خود را از سر برنامه پنج روز در هفته — البته با بیش از 50 نمایندگان مجلس نشسته در اتاق در هر زمان به منظور احترام بهداشت عمومی پروتکل های فیزیکی فاصله.

که اجازه می دهد نمایندگان مجلس برای از سرگیری حرکت حرکات سوال در هر موضوع و مانند آنها و شرکت در چه Scheer به نام “مناسب بحث” دولت قانون خصوصی اعضای صورتحساب و مخالفت با حرکات.

“در یک بحران نظارت است مهم تر از همیشه است,” او گفت:.

به عنوان طولانی به عنوان عوام رزومه خود را در برنامه های عادی Scheer گفت باز به ایده ترکیبی نشست.

وجود یک مانع بزرگ برای عوام از سرگیری فعالیت طبیعی — اتاق است و نه حل و فصل چگونه برای رفتن در مورد اجازه می دهد برای نمایندگان مجلس در عوام به رای الکترونیکی و نه همه احزاب معتقد هستند این یک ایده خوب است.

تا زمانی که حل و فصل شده و تنها تعداد کمی از نمایندگان مجلس در واقع در این اتاق خواهد بود قادر به رأی است که می تواند به نقض یکی از اساسی ترین امتیازات پارلمانی برای اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان مجلس خواهد بود که مانع از ایستاده و در حال شمارش است.

آرا نیست موضوع را با COVID-کمیته تنظیم فراهم می کند که زمان طولانی پرسش و پاسخ جلسات اظهارات و tabling از دادخواست اما کمی دیگر.

تحت توافق ماه گذشته هر چهارشنبه بعد از کمیته کاری دولت ممکن است در صورت لزوم درخواست تعداد کمی از نمایندگان مجلس در اتاق به reconvene در نشسته از مجلس عوام به نظر اضطراری همه گیر مربوط به قانون.

عوام نشسته است سه بار از اواسط ماه مارس به انجام درست آن با دولت در هر زمان مذاکره به اتفاق آراء رضایت در پیشبرد اجازه می دهد تا این قانون به بادبان را از طریق در عرض چند دقیقه بدون نیاز به ثبت رای دادن.

تا زمانی که رای گیری الکترونیکی مسئله حل و فصل NDP خانه رهبر پیتر Julian پیشنهاد کرده است که ترکیبی COVID جلسات کمیته احتمالا بهترین راه برای ادامه برای ماه بعد یا بیشتر.

رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet توافق کردند که ساده ترین مسیر خواهد بود به ادامه COVID-کمیته مدل شاید در ترکیبی با فرمت. اما او گذاشته یک تعداد از شرایط است که باید به منظور به دست آوردن بلوک پشتیبانی می کند.

در میان چیزهای دیگر او می خواهد دولت را به افتخار تعهدات قبلی به ارائه مشوق ها به دریافت کنندگان کمک های اضطراری مزایای به مشاغل موجود و بیشتر غیر پس دادنی حمایت مالی برای کمک به کسب و کارهای کوچک خود را پرداخت هزینه های ثابت.

بلوک نیز می خواهد نمایندگان مجلس برای نشستن به مدت حداقل چهار هفته در طول تابستان و دولت برای تعیین تاریخ در ماه ژوئن برای ارائه یک اقتصادی به روز رسانی.

اگر این شرایط برآورده نمی Blanchet هشدار داد حزب او را حمایت محافظه کار پیشنهاد برای از سرگیری عادی و عوام عملیات.

باید همه احزاب موافق بیش از آخر هفته در مورد نحوه ادامه روز دوشنبه سرگیری عوام می تواند کوتاه — فقط به اندازه کافی بلند به دنبال اتفاق آرا موافقت برای یک حرکت تخمگذاری چگونه اتاق یا COVID کمیته را به کار گیرند رفتن به جلو.

باید یک یا بیشتر احزاب مخالف حاضر به اتفاق آرا موافقت لیبرال ها می تواند حرکت یک حرکت تخمگذاری دولت ترجیح رویکرد است. زیرا آنها را تنها اقلیتی از صندلی اما لیبرال ها خواهد نیاز به پشتیبانی از حداقل یکی از اصلی ترین احزاب مخالف به تصویب حال حرکت است.

محرومیت که عوام خواهد خود را از سر روال عادی شروع دوشنبه.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد مه 23 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im