خالکوبی یک در حال رشد و پذیرش پدیده در ویکتوریا انگلستان

“هنگامی که [توماس Whitton] وارد سواحل استرالیا, یک سال بعد, موهای قهوه ای چشم آبی لندن تا به حال به دست آورد برخی از جالب خالکوبی او در سفر طولانی. بر بازوی راست او وجود دارد ادای احترام به یک دختر با کلمات “عشق به قلب تو” و در سمت چپ تصویر دو مرد با یک بطری و شیشه یک پری دریایی لنگر و حروف “R. R.”
Whitton (که در نهایت آزاد در سن 20) فقط یکی از 58,002 ویکتوریا محکومین که تو توصیف ما در بر داشت همانطور که ما داده ها-استخراج قضایی آرشیو (criminaltattoos.github.io). در آن زمان برخی از مفسران بر این باور است که “افراد بد پست” با استفاده از خالکوبی برای علامت گذاری به عنوان خود را “مانند وحشیان” به عنوان نشانه ای از آنها متعلق به یک باند جنایتکار. اما ما پایگاه داده نشان می دهد که محکوم خالکوبی ابراز تعجب طیف گسترده ای از مثبت و در واقع مد احساسات. و مجرم بودند به هیچ وجه تنها ویکتوریایی که آنها را به دست آورد.” (سی ان ان)

این پرونده (digitalpanopicon.org) به ما اجازه می دهد برای دیدن — برای اولین بار — که تاریخی خالکوبی محدود نمی شد به ملوانان و سربازان محکوم شد اما در حال رشد و پذیرش پدیده در ویکتوریا انگلستان است. خالکوبی ارائه مهمی پنجره به زندگی کسانی که به طور معمول در سمت چپ نوشته شده است سوابق خود را. به عنوان یک شکل از “تاریخ از پایین” آنها به ما زودگذر اما جذاب درک درستی از هویت و احساسات مردم عادی در گذشته است.

ویکتوریا خالکوبی شوق آغاز شده و با مجرم و گسترش به خانواده سلطنتی (اسمیتسونین):

دیجیتال Panopticon تیم با استفاده از داده کاوی برای استخراج اطلاعات در خالکوبی از گسترده تر توصیفی سوابق مجرمان زندانی در هر دو بریتانیا و استرالیا […] با استفاده از این داده ها امتیاز تیم ایجاد یک مجموعه منحصر به فرد از تصویری بررسی چنین موضوعات به عنوان تغییر تو روند در طول زمان مردان’ در مقابل زنان’ انتخاب تاتو افراد و روابط بین افراد است. بین سال 1821 و 1920 نیروی دریایی, تم مذهبی, نمادها و نشانه های عشق در صدر این نمودار در حالی که تصاویری از عدالت و مجازات و امریکا و جنسی بودند به ندرت یافته است. محبوب ترین تو محل بود بازو و پس از آرنج, و محبوب ترین, تا تو, آزمودنیها نام و حروف باشد.

ارسال شده توسط not_the_water (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>