تاتوم نمرات 30 عنوان سلتیکز لبه پیسرز

Jayson Tatum به ثمر رساند 30 امتیاز گوردون هیوارد ثبت دو-دو با 27 امتیاز و 10 ریباند و بازدید از بوستون سلتیکز بهبود پس از دادن تا اواخر منجر به ضرب و شتم ایندیانا پیسرز 114-111 سه شنبه شب.

هیوارد به ثمر رساند 13 امتیاز در افتتاح چهارم; سلتیکز led 30-22 در پایان دوره.

بوستون برگزار شد ایندیانا در طول بازو برای مقدار باقی مانده از بازی منجر ساختمان 19 امتیاز در سه ماهه سوم و 16 در چهارم.

پیسرز’ ویکتور Oladipo به پایان رسید و با 27 امتیاز و هفت ریباند و T. J. Warren اضافه شده 22 امتیاز.

یک Domantas Sabonis و یکی به ایندیانا یک 107-104 با 2:14 باقی مانده پیسرز’ اولین سرب پس از به ثمر رساند بازی را باز سبد خرید. Sabonis به پایان رسید با تیم اوج 28 امتیاز و نه پرتاب ریباند.

اما با سلتیکز انتهایی 109-107, تاتوم رو به لبه برای یک بازی-گره زدن غوطه دادن و بعد از یک دفاعی توقف مارکوس هوشمند گذاشته و در دو از او در 16 امتیاز به بوستون منجر شود هرگز آن را واگذار.

پس از هوشمند اضافه شده دو پرتاب آزاد ایندیانا تا به حال یک نگاه گذشته به نیروی اضافه کاری اما جاستین تعطیلات تلاش نهایی از دست رفته است.

دانیل Theis به ثمر رساند و 20 امتیاز برای سلتیکز و Kemba واکر اضافه شده 11 به تمام پنج بوستون استارت دو چهره در به ثمر رساند.

چهار نفر از ایندیانا شروع پنج گل در دو چهره با Myles ترنر نمره 16 امتیاز به عضویت سه نفر از Sabonis, Oladipo و وارن. ترنر افزود هشت ریباند.

تنها Pacer شروع به سقوط کوتاه از دو چهره هارون تعطیلات که به ثمر رساند چهار نقطه پر کردن در برای مالکوم Brogdon. Brogdon از دست رفته خود را در بازی سوم به دلیل هیپ آسیب است.

ایندیانا کردم هشت نقطه زمین از جاستین تعطیلات.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im