تیلور سویفت میگه به بیرون درز Kanye West تصویری ثابت او بود که ” قاب “

لس آنجلس (Variety.com) – به عنوان یک مقدمه برای ترغیب هواداران برای کمک به سازمان جهانی بهداشت و تغذیه امریکا تیلور سویفت پا به یک بسیار متفاوت فرای بعد از ظهر دوشنبه پرداختن به فیلم هایی که به بیرون درز بیش از آخر هفته از تماس تلفنی او با Kanye West در سال 2016 به می گویند که انتشار آن به طور کامل توجیه موقعیت او برگزار می خواهم برای چهار سال گذشته است.

در یک تصویر ارسال شده به عنوان بخشی از Instagram داستان خواننده می نویسد: “به جای پاسخ به کسانی که می پرسید چگونه من احساس می کنم در مورد این فیلم که به بیرون درز اثبات این است که من در گفتن حقیقت کل زمان مورد *که* (شما می دانید یکی که به طور غیر قانونی ثبت شده که کسی ویرایش و دستکاری به منظور قاب من قرار داده و من و خانواده و طرفداران از طریق جهنم برای 4 سال)… کش رفتن تا برای دیدن آنچه که واقعا مهم است.”

آنچه واقعا مهم او می افزاید: در تصویر اضافی است که کمک به سازمان های حیاتی هستند که در حال انجام coronavirus بحران است.

“سازمان جهانی بهداشت و تغذیه امریکا برخی از سازمان های من اهدا به,” او می نویسد. “اگر شما از این توانایی به, لطفا مرا در اهدای طول این بحران است. کش رفتن به بالا.”

“کسی” در سریع پیام احتمالا اشاره به کیم کارداشیان که در سال 2016 در رفت و اسنپ چت و منتشر شد و حدود سه دقیقه از قطعه از 25 دقیقه از مکالمه که به بیرون درز در روز جمعه و به احتمال زیاد نیز او Kanye West که دیده می شود سویفت طرفداران به داشتن اغوا او را به دام با سرنوشت ساز تماس تلفنی.

انواع قبلا منتشر کرد متن کامل 25 دقیقه ای به بیرون درز تصویری که به نظر می رسد به یک حساب کامل از 2016 مکالمه بین غرب و سریع فیلم برداری با دیپلم در استودیو خود را به جز برای باز کردن لحظات گفتگو و لحظه ای که در آن filmer باتری می میرد ،

ویدیو و متن نشان می دهد سویفت, آیا ثبت نام در “را هنوز هم ممکن است فیلم” خط به عنوان کارداشیان را گزیده ای از چهار سال پیش تا به حال نشان داد اما همچنین که غرب نمی خواند او “که از ماده” خط او برعلیه واکنش در برابر او پس از آهنگ “معروف” بیرون آمد.

چندین بار در گفتگو غرب به وعده او ارسال آهنگ هنگامی که آن را به اتمام و او می خواهد به شنیدن آن را در پایان یک درخواست بود که هرگز اعطا شده پس از تماس با توجه به سریع اردوگاه.

انواع رسیده به هر دو اردوگاه از نظر بیش از آخر هفته. سویفت تیم کاهش یافته است به نظر و غرب نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هر دو سریع و Kardashian آیا سیگنال آنها با توجه به تمدید اختلاف بیش از آخر هفته با میل دیدگاه در رسانه های اجتماعی است که پشتیبانی از مواضع خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>