اشک ناباوری به عنوان coronavirus توقف فناوری NCAA عنوان امید در گلف

سهشنبه, Georgia Tech گلف مربی بروس Sprague در بر داشت خود را با تایپ کردن یک پیام به صورت متن به تیم خود را که او می تواند هرگز تصور های در اواسط ماه مارس. جان کلام ارتباطات Sprague گفته بود که “من همیشه از این گروه بسیار با اعتماد به نفس بالا برای آنچه آنها انجام شده و راه آنها رفت و در مورد مسائل است.”

در هر بهار اما این یکی از آن خواهد شد یک زمان فرد را به صحبت می کنند از این تیم در زمان گذشته. اما آن مربی چرخش صفحه در تیم خود را دو ماه قبل از اینکه او را امیدوار به انجام این کار. Sprague متن به دنبال ACC را اعلام کرد که آن را تا به حال انجام داده اجتناب ناپذیر و لغو همه دو و میدانی از طریق فعالیت های پایان سال تحصیلی برای کمک به محدود کردن گسترش از coronavirus.

“من فکر می کنم آن را در کمی بیشتر در حال حاضر” Sprague گفت: AJC.

برای هر تیم کالج و ورزشکار که فصل شده اند در موعد مقرر تعطیل در روزهای اخیر و اندوه از کنار رفتن رویاها و آرزوهای شده است ، در تکنولوژی Sprague تیم تا به حال اغلب از دست دادن. همواره بهترین تیم در محوطه این کت زرد پناه مشروع ملی امید قهرمانی لنگر توسط ایالات متحده تازه قهرمان اندی Ogletree.

“من کاملا معتقدم که ما قرار بود به (برنده NCAA عنوان)” Sprague گفت: در بسیار غیر معمول عمومی اعلام اعتماد به نفس. “نه که ما خیلی بهتر از هر کس دیگری. من فقط فکر می کنم آنها تا به حال این طرز فکر که ما از رفتن به.”

Sprague تا به حال قطعات ، علاوه بر Ogletree حاکم قهرمان جهان معتبرترین تازه مسابقات Sprague تا به حال دو نفر دیگر تزئین سالمندان کشیدن سورتمه حمل کردن. لوقا Schniederjans سه بار همه ACC انتخاب و تایلر Strafaci دو زمان همه ACC انتخاب کنید و گذشته مقدماتی برای آمریکا باز شد و دو نفر دیگر.

کت شد رتبه شماره 3 در این مربیان نظرسنجی و هفتم توسط Golfstat. چهار مسابقات برنده شده است برای بسیاری از سراسر کشور است. فناوری تقویت شده توسط Ogletree تصمیم به تصویب در دعوت به بازی در چند PGA Tour حوادث – افتخارات بودن ایالات متحده در تازه قهرمان – به منظور رقابت با تیم خود را.

“آن بوده است در مورد دو تن از دوستان (Schniederjans و Strafaci) و برنامه” Sprague گفت. “من می توانم چیزی جز سلام او را برای وفاداری خود را.”

ایده این بود برای ایجاد اعتماد به نفس و شاید ترس به عنوان postseason با نزدیک شدن.

“این حرکت آن را باور و بنابراین ما فقط احساس است که بیشتر ما برنده با او در صف بهتر” Sprague گفت. “گاهی اوقات شما می توانید از ون و مردم شروع به فکر کردن در آنها نمی تواند به شما ضرب و شتم.”

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پس Sprague را استخدام و در سال 1995 با تکنولوژی شده است بدون شک نخبگان. کت به پایان رسید و در بالا هشت در مسابقات NCAA 11 بار – سه بار runner-up – برنده و یا به اشتراک گذاشته ACC قهرمانی 13 بار و تولید سه بازیکن ملی از سال است. تنها جایزه ای است که فراموش Tech ملی است در مسابقات قهرمانی. دوباره Tech قرار بود به یک قوی اجرا و Ogletree, Schniederjans و Strafaci شد فوق العاده متمرکز در پايان فصل در بالا به عنوان توسط اثبات Ogletree تصمیم به قربانی کردن PGA Tour دعوت می شود با این تیم است.

“من فکر نمی کنم کسی برنده است که بدون کمی خوب خوش شانس اما شاید این زمان بود که ما قرار بود برای دریافت یک کمی خوب بخت” Sprague گفت. “تا آنجا که توانایی های فیزیکی و توانایی های ذهنی و رویکرد skillset وجود دارد بدون شک ما می تواند برنده این مسابقات است.”

پس از آن آمد روز پنجشنبه گذشته. پس از ACC تصمیم به تعلیق رقابت و تمرین Sprague به نام جلسه در این تیم تمرین تسهیلات. اما فقط به عنوان Sprague وارد شده به آدرس این تیم یکی دیگر از بمب کاهش یافته است – NCAA شد لغو آن بهار شد.

بازیکنان به یادگیری این اخبار فقط قبل از Sprague طریق درب راه می رفت.

“فقط کفر” Sprague گفت. “آنها نمی گویند بسیار است.”

Sprague رفت و از کمک به تیم خود را کشف کردن که چگونه به آن را از طریق وقفه به آنها گفتن چگونه متاسفم او بود که رویاهای خود بودند حداقل به تعویق افتاده. چند بازیکن اشک ریختن.

“بچه ها نمی خواهید به آسیب پذیر – شما می دانید که” Sprague گفت. “اما گاهی اوقات شما می توانید آن را کمک نمی کند. هنگامی که شما سرمایه گذاری کرده ایم که همه به آن, آن را سخت به راه رفتن دور. شما فقط برو, ‘وای من شده است با انجام این کار هر روز منتظر این بهار’ و پس از آن دشوار است.”

درد بود و حتی بیشتر برای Ogletree بود که به سه راهی آن را در کارشناسی ارشد فقط برای دیدن است که مسابقات تعویق افتاد, به عنوان به خوبی. آن را نمی خواهد بود اگر ایالات متحده باز و باز, رویدادهایی که او نیز می تواند بازی نیز به تعویق افتاده و یا لغو شود.

“که واقعا سخت بود” Sprague گفت از کارشناسی ارشد به تعویق افتادن. “این فقط نوع وجود دارد چیزهایی که در زندگی شما فقط باور نمی رویم به اتفاق می افتد.”

Sprague ارشد سه نفر را در حال حاضر با یک تصمیم در مورد اینکه آیا برای بازگشت دوم سعی کنید در یک فصل ارشد – NCAA ارائه خواهد شد اضافی واجد شرایط بودن برای بهار-ورزشی ورزشکاران – و به تعویق انداختن تبدیل حرفه ای برای یک سال. آنها ممکن است مجبور به تصمیم گیری نمی دانستند چه گزینه های خود را خواهد شد با بازی راه خود را بر روی هر یک از حرفه ای تورهای داده شده است که این مدارها به حالت تعلیق درآمد.

آنها باید تصمیم بگیرند که آیا یک سال دیگر تحصیلی خرد کردن در فن آوری است که ارزش آن, آیا قلب خود را هنوز هم در آن به عنوان حرفه ای خود را آرمان با اشاره صدا زدن.

“شاید شما فقط به حال به اندازه کافی” Sprague گفت. “من که.”

Ogletree در حال حاضر ساخته شده تصمیم خود را گفتن AJC را استیو هامر شنبه که او نمی خواهد بازگشت پس از فارغ التحصیلی برنامه ریزی است.

“بدیهی است که وجود دارد در حال رفتن به یک قانون جدید که در آن شما احتمالا می تواند دوباره, اما من نمی خواهم به انجام این کار” Ogletree گفت. “برای من این است که آن نوع از شوهر برای بیرون رفتن از این راه که ما تا به حال شانس زیادی برای پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی فکر می کنم.”

Sprague اغلب در تلاش برای شکل دادن به بازیکنان خود نگرش و تفکر با به چالش کشیدن آنها را به تمرکز انرژی خود را و توجه به آنچه آنها می توانید کنترل کنید.

“اما این نوع مدرک کارشناسی ارشد, من حدس می زنم که در روند تفکر” Sprague گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de