تکنولوژی افسر که به ضرب گلوله, کشته, دانش آموز معتاد در صورت اتهام

Fulton County, دادستان منطقه پل Howard تصمیم گرفته است به اتهامات جنایی علیه یک Georgia Tech افسر پلیس که به ضرب گلوله کشته و یک دانش آموز مسلح تنها با چند ابزار.

سپتامبر 2017 عکسبرداری از طلایه دار شولتز, 21 درو اعتراضات گسترده در فناوری پردیس پس از تصویری از این حادثه منتشر آنلاین. تایلر بک, 23 در آن زمان یکی از چهار افسر اعزام به یک طبقه پارکینگ در سمت غرب از دانشگاه که در آن شولتز منتظر بود تا لباس پوشیدن و به عنوان شخص مشکوک شولتز توصیف کرده بود به 911.

“اگر آن را دشوار است به دقیق روانی گیری در مسائل تمام شواهد موجود نشان می دهد شولتز تصمیم به گرفتن زندگی خود را توسط تحریک افسران پلیس به او شلیک,” هوارد در بیانیه ای گفت.

دو استفاده از نیروی کارشناسان قرارداد توسط دا را نتیجه تیراندازی توجیه هوارد گفت.

وکیل کریس استوارت که نشان دهنده شولتز پدر و مادر گفت: “خودکشی توسط پلیس” دفاع نمی کند توجیه تیراندازی.

“وجود دارد هیچ چیز مانند,” استوارت گفت. “این ناامید کننده برای دیدن دا تداوم این اسطوره است.”

مرتبط:

خانواده از Georgia Tech, دانش آموز کشته شده توسط پلیس در فایل طرح دعوی در دادگاه

ویدیو جدید از Georgia Tech تیراندازی سطوح

Georgia Tech دانشجو به نام 911 قبل از تیراندازی GBI می گوید:

پردیس پلیس در زیر میکروسکوپ پس از تیراندازی Tech

شولتز را پشت سر بگذارید سه یادداشت خودکشی با توجه به GBI را بررسی تیر اندازی. و شولتز گفت: “Atlanta Journal-Constitution که شولتز تا به حال اقدام به خودکشی دو سال پیش و تا به حال مبارزه تقریبا مادام العمر افسردگی است.

“چطور از افسران نمی شلیک کنید؟” استوارت گفت.

وکیل نوح سنبه که نشان دهنده بک, کاهش یافته بود. در یک بیانیه ارائه شده به AJC در سال گذشته سنبه و شرکت مشاور جف Brickman گفت: “همه شواهد نشان می دهد که تایلر اقدامات قانونی موجه است و او در نتیجه مصون از پیگرد قانونی در گرجستان قانون است.”

در فیلم گرفتن از حادثه شولتز شنیده می شود شجاعانه پلیس را به آتش سلاح های خود را. شولتز همچنین نادیده گرفته افسران دستورات را در جای خود ایستاده به آرامی در حال حرکت به سمت چهار افسران که احاطه رهبر از دانشگاه غرور داد.

اما حتی پس از آن بک سه و همکاران رعایت de-تشدید تکنیک های جذاب شولتز در گفتگو به عنوان آنها به آرامی به عقب نشینی می کند. (شولتز به عنوان نه مرد و نه زن.)

بک ایستاده خود زمین تیراندازی یک گلوله به شولتز قفسه سینه. هوارد در بیانیه خود گفت: شولتز برگزار multi-tool “menacingly در دست راست خود را.”

“بر لباس او پوشیده بود و در آن زمان نیز بسیار ممکن است او یک تفنگ” هوارد گفت.

بک تنها افسر در صحنه که تا به حال به اتمام مداخله در بحران های آموزشی طراحی شده برای کمک به اجرای قانون تشخیص نشانه های مشکلات رفتاری ناشی از بیماری های روانی یا سوء مصرف مواد.

عدم آموزش بر اساس عمدی طرح دعوی در دادگاه واصل در سال گذشته توسط شولتز پدر و مادر در برابر Georgia Tech, هیئت دولت از رجنت و بک که باقی می ماند در پردیس نیروی انتظامی.

شولتز مرگ منجر به انواع اصلاحات. دانشگاه LGBTQIA مرکز منابع (lesbian, gay, bisexual, transgender, عجیب و غریب ابهام جنسی و غیر جنسی) گسترش یافت و بیشتر پول اختصاص داده شده برای بهداشت روانی و سلامتی طرح. اسلحه تیزر در حال حاضر انجام شده توسط تمام فن آوری افسران و مداخله در بحران های آموزشی تبدیل شده و استاندارد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de