فناوری جف کالینز را نگه می دارد به پیام مثبت با فوتبال زندگی بر برگزاری

خوش بینی می تواند به عنوان سخت برای پیدا کردن این روز به عنوان کاغذ توالت. و آن را قطعا کمتر حیاتی به یک شادی درونی.

جستجو برای افزایش کمی مثبت طبیعت نمی شود که همه پرت و دور افتاده. نگاه هیچ بیشتر از یکی در این نزدیکی هست مربی فوتبال که در فصل اول خود را در Georgia Tech رفت 3-9 از جمله 38-نقطه ریزش به کلمسون به شروع فصل و 45 نقطه از دست دادن به گرجستان به آن نزدیک است و در عین حال هرگز منحرف در پیام خود بار بهتر در راه است.

جف Collins stubbed نه یک پا در شکست. مرد با وفل خانه اعتیاد حاضر به وفل. خود را تشویق spiel می تواند یک کمی دلسردکننده راستش این خیلی بی امان. او در استادیوم اما می شده اند و فقط به عنوان در صفحه اصلی در زیر یک revivalist چادر.

در کنار او مری پاپینز بود و عبوس.

چنین چشم انداز به حمل بیش از دنیای واقعی پناه در محل آن را نمی کند?

به عنوان یک ماده در واقع Collins کند که چیزی از پاره ای برای این زمان.

“من شده است گفت: آن دسته: ایمن ماندن; اقامت مثبت و قوی ماندن,” او گفت:.

این پیام به تازگی نشان داد تا در یکی از توییت خود خطاب به هر دو فن آوری و گرجستان Bulldogs جناح اصرار به رقبا به گرد هم می آیند این زمان اگر تنها به ماندن در یک فاصله امن از یک دیگر.

بله Collins ساعت همان coronavirus-سلطه, اخبار, به عنوان هر کس دیگری این خبر که trended به سمت تدریج تلخ. این است که هیچ وقت به بازی Pollyanna.

هیچ کس نمی داند چگونه کالینز در نهایت کرایه در تکنولوژی همانطور که هیچ کس می تواند پیش بینی این دوره از این ویروس است. اما در هر دو جبهه مربی سازگار خواهد بود. راه او را برای پاسخ به این آبشار از وخیم اخبار صرفا درست به راه او به کار گرفته شده است هر چیز دیگری پس از استخدام به جای پل جانسون در ماه دسامبر 2018:

“من سعی می کنم برای ارسال پیام های مثبت در رسانه های اجتماعی ما کارکنان مربیگری را دریافت بازیکنان ما برای انجام همان. وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی و درستی پس در مورد دولت از وقایع در حال حاضر. اما چگونه ما می تواند تاثیر مثبت و یا شاید در برخی از شکل یا فرم تاثیر رفتار مردم را به تشویق اجتماعی فاصله ماندن در خانه پس از دستورالعمل های بهداشت حرفه ای به ما داده اند?”

زمانی که مربیگری یک نگرانی جهانی کالینز خواهد استرس امیدوار.

“خوش بینانه نقطه نظر این است که چگونه ما در حال رفتن به جمعی از این طریق دریافت کنید,” او گفت:.

“نمونه هایی از این قهرمانان واقعی (در زمینه های پزشکی در خط اول پاسخ) هستند که در حال حاضر. کسانی که از خود را برای بهبود دیگران که مثبت بر جامعه است. شما نگاه کنید به عنوان مثال پس از به عنوان مثال بعد از مثال است که در سراسر شهر ما, دولت و کشور از مردم بیرون رفتن از راه خود را به تلاش برای زندگی بهتر, به یک تاثیر مثبت.”

یک مربی فوتبال کالج است طبیعت کنترل مرتب کردن بر اساس است که باید به خصوص ملتهب صفت شخصیت در حال حاضر با خیلی فراتر از کنترل خود. NCAA فقط تمدید فرد استخدام محدودیت طریق ممکن است. فناوری بازیکنان پراکنده به باد گرفتن کلاس های خود را از راه دور و بيناست به هیچ تنظیم رژیم های تمرین. آنها قرار است به آماده شدن برای زمستان بازی جمعه آینده (مارس 10). در عوض آنها گفته می شود که در ازدحام است در حال حاضر پزشکی ناپسند است.

کالینز گفت که او و مربیان خود را در حال حاضر شد و اتصال با بازیکنان در بسیاری از راه های فراتر از اتاق جلسه است که او احساس می کند به خصوص اعتماد به نفس در مورد ماندن در پیوند با آنها در حال حاضر.

در واقع او به شما بگویم “ما به طور طبیعی مستعد به عنوان یک سازمان برای رسیدگی به حال از هم جدا و همچنان فعالانه بهتر از من فکر می کنم اکثر فوتبال کالج ها و برنامه های سراسر کشور هستند. ما چنین بزرگ روابط ما چنین پیام مثبت ما لایه های ارتباطی در حال حاضر در سازمان ما است.”

و اگر این بازیکنان داده اند هر گونه فکر کردن در مورد در حال رشد بیحرکت در طول این آرامش در زندگی آنها در حال بمباران با نمونه هایی از مربیان خود شروع با سر ،

“آنچه من انجام می دهم, من به اولین چیزی که در صبح در حدود 5:30 به نگه داشتن در اوایل روال و من به تمرین” کالینز گفت. “همواره در حالی که من مشغول به کار هستم با گرفتن عکس و یا گرفتن یک ویدیو سریع و من با ارسال آن به چند گروه مختلف. من می دانم که ما کارکنان مربیگری در حال انجام همان, آنها در حال انجام تمرینات مختلف ارسال تصاویر به بچه ها و یا ارسال تصاویر به یکدیگر. آن را به نگه داشتن ما با انگیزه هستند.”

هنگامی که او را دختر خود آسترید در پشت دوچرخه خود را و در زمان 13 مایل سوار به تازگی مربی اجازه دهید همه بدانند که در مورد اضافی کمی ورزش بیش از حد.

ESPN تحلیلگر کرک Herbstreit به تازگی باعث kerfuffle زمانی که او گفت که او خواهد بود شوکه شده اگر هر کالج فوتبال پخش شد این سال است. کالینز نمی تواند تحت عمل فرض است. او یک لپ تاپ کامل از تصاویر به نظر از آن بخش از بهار تکنولوژی قادر به گرفتن به عنوان به خوبی به عنوان بازی تصویری از کت زرد’ چهار برنامه ریزی شده مخالفان 2020.

“چیزی که من کنترل در حال حاضر نگرش من من تلاش و باور من سیستم من چگونه بر دیگران” او گفت:. “من باید به تاثیر مربیگری کارکنان و کارکنان پشتیبانی است که بیش از 50 نفر است. من باید قادر به نفوذ مثبت و تاثیر فهرستی که بیش از 120 زمانی که شما تعداد پیاده روی فایرفاکس و signees. من به کنترل آنچه من می توانم کنترل مثبت در برقراری ارتباط با همه مطمئن شوید که وجود دارد یک جهت و یک برنامه هر روز برای آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن در استخدام جلو تحصیلی مقابل رشد و نمو قطعه است.”

نه این که قطع همه ورزش نیست فرید Collins کمی. او در همان جستجو برای انحرافات به عنوان هر کس دیگری در حال حاضر تحت یک خانه بهداشت بازداشت.

به تازگی است که جستجو را گرفته او را به Netflix بکشد که در آن او غوطه ور شدن در “زبان بازی” تاریخی, درام, ورزشی در مورد فوتبال است. در اینجا وحی: “من بزرگ فوتبال ، من در واقع پس از نام جفری هرست که به ثمر رساند یک کلاه ترفند زمانی که انگلستان موفق به کسب جام جهانی (1966). من یک فوتبال بزرگ مرد” کالینز گفت.

او از کار اخراج شده است تا یک گرم سینی و نردبان سری با Astrid نشده است 4. او دو بار برنده چهارشنبه شب و اجازه پدر او آن را می دانم. “ما در حال تلاش برای آموزش او را به فروتن در پیروزی آسان نیست در آن سن و سال” کالینز گفت.

برای خوش برخی از لحظات لذت می تواند سالم حتی از بحران این قدر.

“برای 14 روز گذشته ما نشسته بود و شام با هم پخته غذا نشسته در جدول همه چیز” در کنار مربی فوتبال گفت. “من نمی دانم اگر من و همسرم که تا کنون انجام داده است که قبل از.”

و بهتر است حتی اگر هنوز در نظر می آیند. فقط از جف کالینز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im