نوجوان بازداشت یک سال پس از تولد نوزاد بدن در کولر در گرجستان جاده

بیش از یک سال و پس از یک نوزاد بدن کشف شد در یک کولر در کنار گرجستان جاده محققان فکر می کنم آنها را شناسایی کرده اند که مادر کودک.

استراحت در تحقیقات آمد در اوایل این هفته پس از آنکه مقامات در Troup شهرستان یک بازی در کودک DNA از طریق تست ژنتیکی Troup کلانتر سخنگوی Sgt. Stewart Smith گفت.

کارولین رایلی Propes, 19 از فرودگاه دستگیر شد دوشنبه به اتهام قتل درجه دوم در ارتباط با این مورد. به گفته محققان DNA شواهد نشان می داد او بیولوژیکی مادر از نوزاد در بر داشت Jan. 6, 2019 در یک منطقه از راه دور از غرب گرجستان شهرستان است.

مرتبط: بدن نوزاد در یافت کولر در کنار جاده گرجستان

این کودک کشف شد پس از یک رهگذر نگاه در داخل zippered هندوانه کولر سمت چپ در کنار طلایه دار جاده ها است. شاهدان گزارش کولر شده بود نشسته بودند و تا یک هفته مقامات گفت: در زمان کشف.

“از لحظه ای که این مورد باز شد من و تیم من از محققان مشخص شد به این مورد به یک نتیجه” کلانتر جیمز Woodruff گفت: روز جمعه در بیانیه ای. “من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی برای عزم خود را برای بستن یک مورد که لمس بسیاری از مردم است.”

کلانتر همچنین تشکر نوآورانه پزشکی قانونی DNA ویرجینیا-بر اساس تحقیقی تبارشناسی ژنتیکی شرکت خود را برای کمک در کرک کردن این مورد. محققان با ارسال DNA کودک به یک تجزیه و تحلیل های مختلف شرکت در اوکلاهما که سپس ارسال آن را به ویرجینیا برای پژوهش است.

“ما تا حد زیادی قدردانی خود را به کمک” وودراف گفت.

کلانتر دفتر نیست انتشار هر گونه اطلاعات بیشتر در جمعه چگونه کودک کشته و یا چگونه بدن به پایان رسید تا در کولر.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de