نوجوان ضربه SUV, کشته و قبل از شلیک شد اخراج در جنوب آتلانتا محله

18 ساله بود که در برخورد با یک سرعت خودرو و کشته بعد از ظهر یکشنبه در حالی که او ایستاده بود در نزدیکی جنوب غربی آتلانتا پیاده رو.

لحظاتی بعد صدای شلیک گلوله از کار اخراج شدند در منطقه آتلانتا پلیس گفت: Channel 2 News. محققان اکنون در حال جستجو برای یک رنگ زرد جیپ مخاصم درگیر در این حادثه مرگبار, اخبار ایستگاه گزارش شده است.

افسران اول نامیده می شود به گزارش صدای شلیک گلوله در 700 بلوک گاریبالدی خیابانی در آتلانتا در مکنیکسویل محله در اطراف ظهر. آنها دریافتند 18 ساله بدن و مصمم او درگیر شد در یک hit-and-run, به گفته پلیس.

نظارت تصویری گرفته شده توسط یک همسایه مفت دوربین به دست آمده و توسط کانال 2 به نظر می رسد برای نشان دادن یک جیپ در هر بشکه پایین خیابان لحظات قبل از قربانی زده شد. تصادف با صدای بلند می تواند همچنین شنیده می شود در این ویدئو پس از چند دور از تیراندازی.

چندین وسایل نقلیه پارک شده در کنار خیابان و آسیب دیده بودند با اسپری گلوله اخبار ایستگاه گزارش شده است.

“بر اساس شهود و برخی از شواهد ما قادر به جمع ما می دانیم” سرهنگ پیت Malecki گفت: کانال 2 از صحنه است. “مرحوم ایستاده بود در خارج در کنار پیاده رو در خیابان که در آن نقطه زرد رنگ جیپ مخاصم آمد گاریبالدی در خیابان با سرعت زیاد و انجام اعتصاب قربانی است.”

پلیس را تایید نمی کنند اگر قربانی که نام آنها منتشر نشده بود هدف قرار دادند.

دفعات بازدید: داستان کامل از کانال 2 اخبار اینجا.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>