نوجوان گره خورده است به گانگستر شاگردان می شود حبس ابد برای قتل سابق Paulding ورزشکار

یک Paulding County, نوجوان دستگیر شد و زمانی که او 16 ساله بود را صرف بقیه عمر خود را پشت میله های زندان برای عکسبرداری مرگ یک سابق دبیرستان ورزشکار.

Darnell Isiah Priester, 18 محکوم شد دوشنبه به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط به علاوه پنج سال برای قتل 18 ساله Tommy Lee Robinson در سال 2018 به Paulding County دفتر دادستان منطقه گفت. Priester داشت به جرم 10 جنایات از جمله کینه توزی قتل دو هفته پیش AJC.com گزارش در زمان.

مرتبط با: نوجوان محکوم به 10 جنایات از جمله کینه توزی قتل در سابق Paulding ورزشکار مرگ

پس از اوت. 18, 2018, تیراندازی, مقامات گفت که باند های مربوط به, اما دادستان متهم Priester در صدور حکم بودن در ارتباط با گانگستر شاگردان. آنها گفتند: او صاحب یک shank در زندان در حالی که در انتظار محاکمه به حال خالکوبی ارجاع این باند و با استفاده از زبان عامیانه همراه با باند.

او همچنین از تلاش برای ارعاب شاهد در دادگاه و تا به حال برنامه های مورد بحث به دنبال انتقام در آن شاهد برای شهادت دادستان گفت: با استناد به زندان تماس های تلفنی.

مرتبط با: 2 گانگستر شاگردان رهبران از آتلانتا گناهکار مکن قتل های سه گانه

در روز تیراندازی, Priester رو به بحث با رابینسون که به تازگی فارغ التحصیل از Paulding County High School. این اختلاف منجر به تیراندازی که در سمت چپ رابینسون مرده است. تیموتی Nelson, 18 کشته شد در پا اما جان سالم به در آسیب خود را.

بیشتر: نوجوان متهم به عنوان بزرگسالان در مرگ سابق Paulding ورزشکار

سه نفر دیگر در خط آتش, اما آنها مجروح شدند. Priester اخراج در قربانیان که تمام یا حضور داشته و یا به تازگی فارغ التحصیل از Paulding بالا از یک دوم داستان پنجره.

رابینسون که بازی فوتبال در دبیرستان فارغ التحصیل شد که بهار شد و سر به کانال 2 اخبار گزارش.

همچنین: آخرین دبیرستان فارغ التحصیل ورزشکار را کشته و پس از مبارزه با

Priester محکوم شد از کینه توزی, قتل, جنایت, قتل, تشدید باتری پنج فقره از تشدید حمله و دو فقره در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از یک جنایت است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de