‘تمدید موقت’ نگه می دارد بریوز, شاهین آتلانتا ایالات در یوتیوب تلویزیون در حال حاضر

بریوز, Hawks و آتلانتا, ایالات طرفداران که مشترک شدن در یوتیوب تلویزیون ممکن است قادر به ادامه تماشای آن تیم بازی در تلویزیون پخش آنلاين خدمات پس از همه.

یوتیوب تلویزیون اعلام کرد که روز شنبه آن را رها Fox Sports, جنوب, Fox Sports شرقی و دیگر Fox-مارک ورزشی منطقه ای شبکه از مشتری به عنوان ترکیب اولیه این آخر هفته وارونه شده است و البته در حال حاضر می گوید: “تمدید موقت” را حفظ خواهد کرد فاکس RSNs موجود “در حالی که ما به کار برای رسیدن به یک توافق است.”

روز شنبه اعلام کرده بود کشیده شده بسیار انتقاد شدید از طرفداران ورزش در رسانه های اجتماعی.

“مذاکرات هنوز در جریان است!” یوتیوب گفت: در یک صدای جیر جیر در آن حساب رسمی ساعت قبل از فاکس-شبکه مارک شد, برداشته شود و از خدمات پنج شنبه. “در عین حال ما به توافق موقت فرمت. فاکس RSNs و بله شبکه هنوز در دسترس بر روی YT تلویزیون در حالی که ما به کار برای رسیدن به یک توافق است. ما ارسال یک به روز رسانی به زودی به عنوان ما اطلاعات بیشتر در مورد قطعنامه.”

Fox Sports جنوبی و Fox Sports جنوب شرقی را منحصر به فرد تلویزیون محلی پخش حقوق به بریوز, Hawks و آتلانتا, ایالات, بازی.

Sinclair Broadcast Group در سال گذشته خریداری 21 فاکس-مارک ورزشی منطقه ای از شبکه های والت دیزنی شرکت ، که قبلا به دست آورد و آنها را از 21st Century Fox به عنوان بخشی از یک معامله. در روز پنج شنبه, یوتیوب تلویزیون گفته “قادر به رسیدن به یک توافق” با سینکلر به ادامه حمل روباه RSNs و به نام این طرح را به آنها را رها کردن “بازتابی از افزایش هزینه های مطالب ورزشی.”

مشابه اختلاف بیش از هزینه های حمل و نقل ظرف شبکه کاهش یافته و روباه منطقه ای شبکه های ورزشی از جمله Fox Sports جنوب/جنوب آن از ماهواره و تلویزیون رسن خدمات تابستان گذشته. این RSNs باقی می ماند کردن ظرف و رسن. تلویزیون پخش آنلاين خدمات fuboTV نیز کاهش یافته و روباه RSNs ماه گذشته.

یوتیوب تلویزیون تا به حال بیش از 2 میلیون پرداخت می شود مشترکان در سراسر کشور تا پایان 2019.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>