محتوای مقاله

نیویورک — پس از پنجه راه خود را پس از سال ها شکست در حرفه ای و زندگی شخصی خود ، ایالات متحده باز دونده تا ویکتوریا Azarenka در روز شنبه گفت که او اجازه نمی دهد از دست دادن سه مجموعه خود را به نائومی اوساکا در نهایی نگه داشتن او را برای مدت طولانی.

او می گوید: «من لزوماً ناامید نیستم. فقط دردناکه . از دست دادنش دردناکه . این چیزی است که هست.» دو بار قهرمان اوپن استرالیا گفت. ميخوام خيلي طولاني بهش فکر کنم؟ نه اصلا. من نمی خواهم اینجا بنشینم و بدبخت باشم.»

جهان سابق شماره 1 تا به مقدار زیادی خوشحال در مورد: پس از تامین امنیت اولین عنوان WTA خود را در چهار سال در غرب و جنوب باز ماه گذشته, شنبه اولین حضور نهایی گرند اسلم خود را در هفت سال مشخص شده است.

آذرنکا، دونده آزاد آمریکا در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ نیز در سال ۲۰۱۷ از مرخصی زایمان بازگشت تنها برای داشتن یک نبرد حضانت کبودی با شریک سابقش که او را از رقابت در کمپین چمنزارهای فلاشینگ آن سال باز می داشت.

بلاروسی بی رویه انتظار نمی رفت که یک مدعی برتر در سال جاری باشد، اما با این وجود از شانس سرپیچی کرد.

او می گوید: «من انسانی هستم که شک و تردید دارم، ترس هایی دارد، که انواع مختلفی از احساسات دارد که بسیار طبیعی است.» “این فقط این تفاوت است که آن احساسات قرار نیست مرا از انجام کاری که قرار است انجام دهم باز دارد.”

آذرنکا زمان کمیاب برای تسکین نیش شکست دارد و روز یکشنبه با هواپیما به رم می رقصد و در آنجا با هفت بار دارنده عنوان گرند اسلم در مسابقات آزاد ایتالیا روبرو خواهد شد و در آنجا به او یک ورودی کارت وحشی اعطا شد.

“من مشتاقانه منتظر بازی بر روی خاک رس. چرخش سریعی خواهد بود، اما سرگرم کننده خواهد بود.» (Reporting by Amy Tennery; ویرایش توسط لزلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im