تنیس جوکوویچ مخالف اجباری coronavirus واکسیناسیون

بلگراد — نواک جوکوویچ در برابر یک معضل اگر می شود آن را اجباری برای بازیکنان برای دریافت واکسن قبل از آنها می توانید شروع به پس از رقابت تنیس فصل رزومه پس از وقفه ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس جهان شماره یک گفت: در روز یکشنبه.

“من شخصا مخالف هستم به واکسیناسیون و من نمی خواهم به کسی مجبور به گرفتن یک واکسن به منظور قادر به سفر” جوکوویچ گفت: در facebook چت با چندین همکار صربی ورزشکاران است.

“اما اگر آن را تبدیل به اجباری چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ من را مجبور به تصمیم گیری. من افکار خود من در مورد این موضوع و اینکه آیا این افکار را تغییر در برخی از نقطه من نمی دانم.

“فرضی اگر این فصل بود به سر در آگوست یا سپتامبر هر چند بعید است که من درک می کنم که یک واکسن را تبدیل به یک نیاز مستقیم پس از ما از سخت قرنطینه است و هیچ واکسن نشده است.”

ماه گذشته شماره یک سابق جهان آملی Mauresmo گفت: بقیه 2020 فصل تنیس ممکن است از بین برود و گفت که باید عمل نمی رزومه بازیکن می تواند قبل از دریافت واکسن در برابر رمان coronavirus.

“مدار بین المللی = بازیکنان از تمام ملیت ها به همراه مدیریت تماشاگران و مردم را از 4 گوشه جهان را که این حوادث به زندگی است. هیچ واکسن = no تنیس” دو بار گرند اسلم برنده گفت: به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته جیر جیر.

کارشناسان پزشکی گفته اند که واکسن در برابر ویروس تنفسی می شود آماده است تا در سال آینده بالا بردن شک و تردید که آیا هر بیشتر مسابقات تنیس می تواند رقابت در این سال است.

در این سال مسابقات قهرمانی ویمبلدون لغو شده است برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در حالی که باز فرانسوی و در اصل به دلیل برگزار می شود از 24 مه-ژوئن 7, شد, موکول برای سپتامبر. 20 – Oct. 4 مدت کوتاهی پس از پایان متحده باز است.

جوکوویچ یک پرواز شروع به 2020 فصل برنده شدن در استرالیا در ماه ژانویه برای 17 گرند اسلم عنوان و کشیده برنده خود را اجرا تا 18 مسابقات قبل از همه گیر آورده رویدادهای ورزشی در سراسر جهان را متوقف کند.

2020 توکیو المپیک و یورو 2020 مسابقات قهرمانی فوتبال در میان حوادث به تعویق افتاد تا سال آینده به عنوان همه گیر باعث شده 165,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

تا کنون نظارتی از تنیس را به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا ژوئیه 13. علاوه بر این زنان راجرز کاپ در مونترال بوده و با توجه به برگزار خواهد شد در ماه اوت نیز صورت نمی گیرد این سال است. (نوشتن با Zoran Milosavljevic; ویرایش توسط Pritha سرکار)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im