تنیس فدرر خواستار ATP/WTA ادغام Gaudenzi می بیند فرصت برای وحدت

راجر فدرر به نام روز چهارشنبه برای ادغام بین مردان ATP تور و WTA اجرا می شود که زنان در مدار به عنوان تنیس wades از طریق طولانی coronavirus shutdown با کاهش سطح حرفه ای در بحران مالی است.

تنیس فصل بود به حالت تعلیق در ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر و وقفه ادامه خواهد داد و حداقل تا اواسط ماه جولای محروم سطح پایین بازیکنان که صرفا وابسته به مسابقات بردن از این فرصت برای به دست آوردن یک زندگی.

“فقط میخواستم بدونم … من تنها یک تفکر است که در حال حاضر زمان برای مردان و زنان تنیس به ایران آمده و با هم به عنوان یک؟” 20-زمان گرند اسلم قهرمان فدرر گفت: در توییتر. “من تصویر ادغام بین WTA و ATP.

“من صحبت کردن در مورد ادغام رقابت در دادگاه اما ادغام 2 نظارتی (ATP و WTA) است که نظارت بر مردان و زنان حرفه ای تورهای …”

تنیس برخوردار عظیم در سراسر جهان زیر اما حکومت آن باقی مانده است متمرد با عنوان بسیاری از هفت انجمن های در حال اجرا در بخش های مختلف بازی.

علاوه بر ATP و WTA, تورهای ورزش نیز کنترل شده توسط فدراسیون بین المللی تنیس و تخته از چهار گرند اسلم مسابقات.

“این بیش از حد گیج کننده برای طرفداران که وجود دارد متفاوت رتبه بندی سیستم های مختلف آرم های مختلف وب سایت های مختلف مسابقات دسته” 38 ساله در سوئیس ادامه داد.

“این احتمالا باید مدت طولانی اتفاق افتاده اما شاید در حال حاضر است که واقعا زمان.

“این بار دشوار در هر, ورزش, و ما می توانیم از این با 2 ضعیف بدن یا 1 قوی تر بدن.”

در پاسخ به فدرر پیشنهاد در بیانیه ای به رویترز ATP رئیس Andrea Gaudenzi گفت: تنیس در حال حاضر به حال یک “فرصت بزرگ” برای ایجاد وحدت است.

“آخرین همکاری بین نهادهای حاکم تنها به تقویت باور من این است که یک واحد, ورزش, مطمئن ترین راه برای به حداکثر رساندن پتانسیل ما و برای ارائه یک تجربه مطلوب برای طرفداران در سایت بر روی تلویزیون و آنلاین,” او گفت:.

“به من خوش آمدید بازدید از بازیکنان ما است. تنیس همواره چراغ راه وقتی که می آید به قرار دادن زنان و مردان با هم در بزرگترین مراحل — آن را یکی از نقاط قوت ما و ما را مجموعه جدا از بسیاری از ورزش های دیگر.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری و بحث با WTA و سایر ذینفعان در تمام جنبه های کسب و کار ما.”

“در همان صفحه’

WTA رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت استیو سیمون گفت: WTA شده بود در تماس منظم با ATP در مورد بازگشت به مسابقات رقابت و نگاه به جلو به “ادامه بحث در مورد چگونه ما می تواند به طور موثر با هم کار کنند.”

“من اعلام کرد که ما بهترین های ما به عنوان یک ورزش وقتی که ما می توانیم با هم کار کنند و هفته های اخیر را برجسته کرده اند که در واقع” او در بیانیه ای گفت.

فدرر نمایش جلب پشتیبانی از گذشته و حال حاضر بازیکنان.

“من با شما موافقم و گفت شده است بنابراین از اوایل 1970s. یکی صدای زنان و مردان با هم شده است چشم انداز من برای تنیس” آمریکا بزرگ Billie Jean King که ایجاد WTA در سال 1973 گفت: در توییتر.

“این WTA خود را در آن همیشه طرح B. من خوشحالم که ما در همان صفحه. اجازه دهید آن اتفاق می افتد.”

رافائل نادال دیگر از اعضای به اصطلاح ‘3’ در کنار فدرر و نواک جوکوویچ همچنین ابراز حمایت خود را.

“هی @rogerfederer همانطور که می دانید در بحث های ما کاملا موافق هستم که آن را بزرگ خواهد بود به خارج شدن از این بحران جهانی با اتحادیه از مردان و زنان تنیس در یکی از تنها سازمان” او گفت:.

اما صریح استرالیا Nick Kyrgios صدا کمتر شاداب.

“آیا کسی بپرسید اکثر ATP آنچه آنها فکر می کنم در مورد ادغام با WTA و چگونه آن را خوب است برای ما ؟” جهان تعداد 40 نوشت: در رسانه های اجتماعی.

در حالی که تنیس سودآور ورزش برای کسانی که در بالا کسانی که در رده پایین تر در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

ATP تور WTA همراه با ITF و سازمان از چهار گرند اسلم را در هفته های اخیر نیروهای وابسته به ایجاد یک صندوق امداد برای کمک به سطح پایین تر از بازیکنان که می تواند درآمد در طول خاموش کردن.

جوکوویچ سر از ATP بازیکن شورای گفت: او می ترسید بسیاری در ردیف پایین را به ورزش و به نام همکار حرفه ای به آنها کمک کند. (گزارش اضافی توسط ایان باج مارتین هرمان و Rohith Nair; ویرایش توسط Ossian, درخشش, Pritha سرکار توبی Davis, پیتر رادرفورد)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de