تنیس-Kenin ضربان Friedsam به زمین دوم با عنوان 2020 در لیون

دانه بالا صوفیه Kenin برنده افتتاحیه لیون با پیروزی بر unseeded آلمانی Anna-Lena Friedsam 6-2 6-4 4-6 در روز یکشنبه نهایی شد و تبدیل به اولین بازیکن در تور WTA به پیروزی دو غنائم در سال 2020 است.

Kenin جدید استرالیا قهرمان باز آمد به این مسابقات با یک نقطه برای اثبات داشتن نه برنده یک مسابقه یا دبی یا قطر ماه گذشته اما 21 ساله خودش را تحت فشار قرار دادند به سه مجموعه برای چهارمین دور متوالی.

“این چنین مسابقات سخت. من می خواهم برای تبریک آنا… بزرگ مسابقات بازی بزرگ است. آن می تواند رفته اند یا از راه” Kenin گفت: در جایزه ارائه شده است.

“شما آمده ام تا از آسیب و شما به خوبی انجام می دهند و من برای شما آرزوی بهترین ها را برای آینده خود را مسابقات” او افزود: با اشاره به دو شانه جراحی Friedsam قرار گرفته در سال های اخیر است.

Friedsam در شغل دوم و نهایی او برای اولین بار پس از 2015 قبل از صدمات شاهد سقوط او خارج بالای 350 در رتبه بندی نمی تواند زندگی می کنند با Kenin در افتتاحیه مجموعه به عنوان آمریکایی برنده 81 درصد از اول خدمت نقاط.

Kenin آمار 29 برندگان رنج می برد اما با 42 هیچکدام از اشتباهات نسبت به حریف 21 که کمک به Friedsam تاسیسات و راهی برای بازگشت به مسابقه در مجموعه دوم.

اما Kenin دوباره در فینال مجموعه درآمد دو شکست به خدمت برای عنوان و مسجل پیروزی در سوم مسابقات قهرمانی نقطه ای که او شکست یک حلقه بازگشت در خالص گذشته ،

این پنجمین عنوان از Kenin را شکوفا حرفه ای پس از سه پیروزی در سال گذشته در هوبارت مایورکا و گوانگژو. (گزارش شده توسط Rohith Nair در بنگلور ویرایش توسط ایان Chadband)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im