تنیس-Kyrgios, بکر در جنگ از کلمات بیش از Zverev را, مهمانی, تصویری


محتوای مقاله در ادامه

Kyrgios شد و بی درنگ در پاسخ او: “به خاطر خوبی بوریس من نه رقابت و یا تلاش برای پرتاب هر کسی زیر اتوبوس. این یک جهانی همه گیر و اگر کسی به عنوان ساده لوحانه به عنوان الکس به انجام آنچه او انجام داده است و من او را برای آن. ساده است.”

Zverev, 23 در زمان بخشی در جوکوویچ رویداد که دیدم جمعیت بسته بندی شده به غرفه در بلگراد در حالی که بازیکنان را در آغوش گرفت در خالص و بازی بسکتبال در کرواسی. این بازیکن آلمانی گفت که او و تیم او تا به حال آزمایش منفی است.

“همه ما در زندگی همه گیر به نام #Covid_19! این وحشتناک است و آن کشته شدن بسیاری از زندگی…ما باید به حمایت از خانواده های ما/عزیزان و دستورالعمل ها را دنبال کنید اما هنوز هم نمی خواهم #موش @NickKyrgios,” بکر ادامه داد.

Kyrgios قبلا با انتقاد از برگزارکنندگان بالکان رویداد و آمار در بدن حاکم برای برنامه های خود را به راه اندازی مجدد تنیس حرفه ای در طول بیماری همه گیر.

“موش ها? برای نگه داشتن کسی پاسخگو? راه عجیب و غریب به آن فکر می کنم قهرمان من فقط به دنبال مردم. زمانی که خانواده من و خانواده در سراسر جهان را با احترام انجام درست” Kyrgios و افزود: با شکوفا:

“@TheBorisBecker بزرگتر doughnut از من فکر کردم … می تواند ضربه شلیک بدیهی است که بیشترین ابزار در ریختن هر چند.” (گزارش شده توسط Sudipto Ganguly در بمبئی; ویرایش توسط هیو Lawson)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>