تنیس-حوضچه جام پیش خواهد رفت با وجود باز فرانسوی سوئیچ – سازمان

حوضچه جام دهندگان می گویند این نمایشگاه رویداد پیش خواهد رفت و در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده با وجود این باز فرانسوی در حال حرکت به همان تاریخ به عنوان پیامدهای فرانسه, تنیس, فدراسیون (FFT)’s شوک gambit شروع به طنین انداز در روز چهارشنبه.

در یک حرکت است که حیرت زده جهان تنیس, فرانسوی, باز, سازمان روز سه شنبه به تعویق افتاد claycourt گرند اسلم در Roland Garros از مارس تا اواخر ماه سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سوئیچ قرار داده است این مسابقات یک هفته پس از ایالات متحده آمریکا به فینال و نتایج در درگیری با ATP مسابقات در متز, St. Petersburg, چنگدو صوفیه و Zhuhai به عنوان به خوبی به عنوان WTA حوادث در گوانگژو سئول و توکیو و ووهان.

همچنین درگیری با هفت. 25-27 حوضچه جام رویداد نمایشگاه شرکت-ایجاد شده توسط راجر فدرر که همواره برجسته سوئیس و یکی از رافا نادال یا نواک جوکوویچ.

حوضچه جام دهندگان گفت: آنها شگفت زده شدند حرکت به سوئیچ Roland Garros به سپتامبر. 20-Oct. 4 با توجه به کوروناویروس.

“این اطلاعیه آمده به عنوان یک شگفتی به ما و همکاران ما — تنیس استرالیا, USTA و ATP. آن را بالا می برد بسیاری از سوالات و ما در حال بررسی وضعیت” آنها در بیانیه ای گفت .

“در این زمان ما می خواهیم طرفداران و حامیان رسانههای کارکنان و داوطلبان بازیکنان و بزرگ شهر بوستون به دانستن است که ما قصد داریم به نگه داشتن حوضچه جام 2020 در حال حاضر به عنوان برنامه ریزی شده.”

مردان ATP Tour زنان WTA Tour و بین المللی فدراسیون تنیس هنوز به پاسخ علنی به حرکت می کند اما بازیکنان در سراسر جهان آمار در عدم ارتباط از بازی های نظارتی.

کانادا Vasek Pospisil عضو ATP بازیکنان شورای ناودان FFT تصمیم به عنوان “خودخواه” و “متکبر” در حالی که برخی از زنان بازیکنان تور ارسال شده الگوهای رفتاری در رسانه های اجتماعی به صدای خود را در خشم.

تغییر یک جانبه

انجمن تنیس ایالات متحده (USTA) زودتر منتشر شد بیانیه که گفت هیچ برنامه ای برای تغییر برنامه برای Aug. 25-سپتامبر. 13 متحده باز و رفت به مورب انتقاد از تغییر یک جانبه به گرند اسلم تقویم.

“در زمانی که جهان در حال آمدن است با هم ما می دانیم که چنین تصمیمی باید ساخته شود به طور یک جانبه” آن را بخوانید.

“بنابراین USTA را تنها انجام این کار در مشاوره کامل با دیگر مسابقات گراند اسلم های WTA و ATP را ITF و شرکای ما از جمله حوضچه جام است.”

ویمبلدون سازمان گفت: آنها هنوز اقدام بر اساس که grasscourt گرند اسلم را شروع و در تاریخ 29 ژوئن در حالی که سازمان از استرالیا در حال ادامه کار نسبت به معمول ژانویه شروع برای 2021 edition.

سازمان از کره باز گفت: آنها تا به حال هنوز به شنیدن از WTA در مورد پیامدهای فرانسه باز حرکت خود را در مسابقات بود که به جای برنامه ریزی شده در سئول از سپتامبر 21-27.

“ما هنوز در مذاکرات تنظیم و کره جنوبی تور باز, برنامه, اما هیچ چیز تصمیم گرفته شده است هنوز” یک مقام رسمی به رویترز گفت. “برنامه احتمالا تغییر با توجه به اصلاحات در WTA تقویم.”

چین در پکن و Toray Pan Pacific Open در توکیو نداشت وضوح در حوادث است.

“چین باز کرده است و هر گونه اطلاع از برنامه تنظیم از WTA و ATP و در حال حاضر در حال آماده شدن برای این رویداد با توجه به اصلی برنامه” یک تورنمنت رسمی گفت.

Coronavirus همه گیر آلوده شده است بیش از 190,000 و کشته شدن بیش از 7500 نفر در سراسر جهان.

ATP Tour اعلام کرده اند طی شش هفته تعلیق در تور WTA را لغو وقایع تا مه 2 و ITF به نام خاموش تمام حوادث آن از جمله ماه آینده جدید-نگاه تغذیه جام در بوداپست (گزارش نیک Mulvenney در سیدنی, گزارش های اضافی توسط Joori Roh در سئول Shrivathsa Sridhar در بنگلور و جک Tarrant در توکیو ویرایش توسط پیتر رادرفورد)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>