تنیس-رود می رود به عنوان یکی دیگر در جنوب امریکا

نروژی کاسپر رود پشت اسپانیا آلبرت راموس-Vinolas به واجد شرایط برای دومین نهایی در یک ماه در شیلی در روز شنبه.

21 سال قهرمان در بوئنوس آیرس دو هفته پیش در صدر راموس-Vinolas 7-6(5) 6-2 در سانتیاگو به راه اندازی یک جلسه با برزیل تیاگو Seyboth وحشی, که را شکست داد رنزو Olivo آرژانتین 6-1 6-3 در دومین نیمه نهایی.

“من لذت بردن از آمدن به آمریکای جنوبی بسیار است. این یک محل خاص برای من واقعا” رود گفت. “سال گذشته من شکست را به بالا 100 در حال حاضر من بازی دو فینال. … این است که بسیار خوب به پایان نوسان.”

رود خرد شده یک بازگشت برنده در اولین مجموعه tie-break برای کسب چهارمین مجموعه نقطه که او تبدیل می شود زمانی که راموس-Vinolas موفق به بازگشت خود را خدمت می کنند.

نروژی او اجازه نمی دهد حرکت لغزش در مجموعه دوم با استفاده از یک در داخل و خارج فورهند برنده برای شکستن برای 3-2 به دست آورده و دیگری شکستن زمانی که اسپانیایی left-hander ضربه فورهند به net.

Seyboth وحشی تنها 19 سال سن در حال حاضر یک فرصت برای تبدیل شدن به جوانترین بازیکن را به نفع خود یک عنوان در آمریکای لاتین “طلایی نوسان” پس از رافائل نادال در سال 2005 Acapulco.

Seyboth وحشی 2018 ما باز پسران مجرد قهرمان است که در حال حاضر جوانترین برزیل فینالیست در ATP Tour تاریخچه و او می تواند تبدیل به دومین نوجوانان را به نفع خود یک ATP Tour عنوان پیوستن 19 ساله استرالیایی Alex de Minaur که برنده اولین جایزه در سیدنی سال گذشته است.

Seyboth وحشی ذخیره تمام سه نقطه شکسته او مواجه شده در حالی که درآمد 14 شکستن امتیاز خود را — تبدیل چهار. (گزارش شده توسط ژن های گیلاس در سالوو کارولینای شمالی; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>