تنیس-شاراپووا – الهام بخش و یک جنگنده بزرگ

ماریا شاراپووا را با بازیکنان دیگر در توصیف او را به عنوان الهام بخش و ستایش او روح مبارزه زیر روسی را اعلام بازنشستگی از تنیس در سن 32 روز چهارشنبه.

آسیب زده شاراپووا مشهور او هرگز-می گویند-مرگ رویکرد به ورزش به طور منظم با وجود اینکه مانع مشکلات شانه برنده پنج گرند اسلم عناوین.

جهان شماره یک نواک جوکوویچ شنیده در مورد شاراپووا بازنشستگی پس از او رسیده Dubai Duty Free Tennis Championships چهارم نهایی و خواسته جمعیت به تحسین او برای همه چیز او انجام شده است.

“او مبارز بزرگ. به عنوان اختصاص داده شده به عنوان کسی که واقعا می تواند در ورزش ما” گفت: جوکوویچ.

“اراده یک تمایل به غلبه بر تمام موانع او تا به حال به خصوص … با صدمات و جراحی و در تلاش برای مبارزه با بازگشت دوباره به دادگاه و بازی بر روی سطح مورد نظر.

“این واقعا الهام بخش برای دیدن آنچه در ذهن یک قهرمان او است. من متاسفم که آن را تا به حال به پایان با یک آسیب بدیهی است اما در همان زمان او تا به حال فوق العاده حرفه ای و او می تواند افتخار از خودش.”

آن شاراپووا پیروزی بیش از دو بار در دفاع از قهرمان سرنا ویلیامز در ویمبلدون 2004 نهایی رو که پس از آن کمتر شناخته شده 17 ساله به سوپر استار شدن و ثروت است.

او در ادامه به پیروزی تقریبا 40 میلیون دلار در پول جایزه تبدیل شدن به یکی از بالاترین پرداخت ورزشکار در جهان و یکی از قابل تشخیص ترین ورزشکاران در این سیاره است.

دو بار قهرمان ویمبلدون Petra Kvitova که می داند که چالش های بازگشت به رقابت پس از او حرفه ای بود پس از متوقف چاقو, حمله, تقدیر شاراپووا برای همیشه خواستار بیشتر از بدن خود را از آن اجازه می دهد.

“او شگفت انگیز بوده است رقیب او هرگز می دهد تا” گفت: Kvitova. “حتی اگر او بازی نمی کند به خوبی او هنوز هم باور در بازی خود را و هنوز هم تهاجمی بودن و اعتقاد به او بدم که من واقعا توصیف.”

تنیس بزرگ Billie Jean King گفت در توییتر که تا کنون پس از شاراپووا که همچنین تاسیس یک شرکت شیرینی و شکلات به نام Sugarpova, برنده ازدواج گرند اسلم عنوان او شده است یک “قهرمان بزرگ است.”

“یک 5x عمده قهرمان سابق جهان شماره 1 او موفقیت کسب و کار فقط به عنوان موثر به عنوان او تنیس دستاوردهای” نوشت: پادشاه. “ماریا بهترین است برای شما!”

یک برنده از 36 WTA عناوین که به اتمام حرفه ای گرند اسلم در Roland Garros در سال 2012 و صرف 21 هفته در بالای رتبه بندی در جهان شاراپووا در برابر بزرگترین جاذبه در ورزش است.

“او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته توسط میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان, اما من می دانم که این نیز علامت هیجان انگیز آغاز جدید برای ماریا گفت:” WTA رئیس استیو سیمون.

“نگاه به جلو به دنبال موفقیت های او در سال های آینده به او به عنوان گام های دور به عنوان یک قهرمان واقعی از ورزش ما است.” (گزارش شده توسط فرانک Pingue در تورنتو ویرایش توسط اد i. t. b)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de