محتوای مقاله

نیویورک — ویکتوریا آذرنکا پس از رسیدن به اولین مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم خود در بیش از چهار سال با غلبه بر کارولینا Muchova چک 5-7 6-1 6-4 در دور چهارم مسابقات آزاد آمریکا در روز دوشنبه لبخند بزرگی بر چهره اش داشت.

شماره یک سابق جهان مجبور بود از یک ست پایین در ورزشگاه لوئیس آرمسترانگ تجمع کند تا هشت تاریخ آخر را با الیس مرتنز راه اندازی کند که اولین تاریخ او در آن مرحله از یک رشته اصلی از زمانی بود که در اوپن استرالیا ۲۰۱۶ به آنجلیک کربر باخت.

این جوان ۳۱ ساله که دو بار قهرمان ملبورن پارک و دو بار فینال در فلاشینگ میدوز است، قبل از اینکه برای داشتن پسرش لئو وقت بکشد، برای رسیدن به ارتفاعات لذت برده تلاش کرده است.

آذرنکا اولین عنوان خود را در چهار سال گذشته در وسترن اند جنوبی اوپن در پیشتازی تا آزاد آمریکا به دست آورد، با این حال، و با رکورد ۹ بر ۲ در سال جاری به مرحله یک چهارم نهایی خواهد رفت.

او به ای اس پی ان گفت: «مدتی است که می شود. “این زمان کاملا چالش برانگیز در جهان در حال حاضر به طوری که این فرصت را به لذت بردن از خودم و انجام آنچه که من دوست دارم با لبخند بر روی صورت من انجام دهد، من بسیار سپاسگزارم.”

Muchova، دانه 20th، شکست خدمت آذرنکا سه بار در مجموعه افتتاحیه اما نگاه به طور فزاینده ای توسط یک مشکل با ران بالا سمت چپ خود را به عنوان بلاروسی دانه نشده شلاق را از طریق مجموعه دوم به حتی تا مسابقه مانع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im