محتوای مقاله

نیویورک — با پنج مسابقه پایین در ایالات متحده باز ، دومینیک Thiem هنوز هم می یابد آن را دشوار برای حفظ شدت در غیاب طرفداران اما حتی بدون آنها دانه دوم انتظار می رود outing بعدی خود را در برابر فینالیست سال گذشته دانیل مودودیف به یک فیلم پرفروش است.

تیم در بازی پایانی روز چهارشنبه در ورزشگاه آرتور آش که در سال های گذشته با جمعیتی نزدیک به ۲۴ هزار نفر شلوغ خواهد بود، الکسی دی مینائور استرالیایی را با نتیجه ۶-۱ ۶-۲ ۶-۴ پایین آورد.

اما هیچ طرفداری در گرند اسلم امسال به دلیل همه گیر COVID-19 مجاز نیست.

تیم در کنفرانس ویدئویی به خبرنگاران گفت: «نگه داشتن تمام مدت انرژی صد درصدی از نظر ذهنی آسان نیست.» “هر چیز دیگری که من (داشته باشم) به آن عادت کردم.

“اما برخی از شرایط در هر مسابقه اساسا که در آن خوب خواهد بود که جمعیت فقط برای نگه داشتن انرژی وجود دارد، فقط به جشن نقاط بزرگ، که آن را احساس نمی کند که بد اگر شما (هستند) رفتن را از طریق یک دوره سخت است.

“عادت کردن به این کار آسان نبود. اما این یک وضعیت منحصر به فرد است. حالا من در نیمه ها هستم، امروز پنجمین مسابقه ام بود بنابراین به آن عادت کردم. (اما) هنوز شرایطی وجود دارد که سخت است یا انرژی جمعیت به کجا کمک می کند.»

در غیاب دانه برتر نواک کیانگ، که به طور پیش فرض در دور چهارم باخت، و رافا نادال و راجر فدرر – که از مسابقات امسال تصمیم گرفتند – قرعه کشی مردان اولین قهرمان جدید گرند اسلم خود را در شش سال در روز یکشنبه خواهد داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im