محتوای مقاله

نیویورک — آلمان پنجم دانه الکساندر Zverev غلبه بر شروع بی لیست برای امن هیجان 3-6 2-6 6-3 6-4 6-3 ایالات متحده باز نیمه نهایی پیروزی بیش از اسپانیایی پابلو Carreno Busta در جمعه تند و زننده در نیویورک برای رسیدن به اولین گرند اسلم نهایی خود را.

سازمان دهندگان سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ را پیش از نیمه نهایی با کریستوفر جکسون خواننده برادوی در حال اجرای سه آهنگ در مقابل نمایش برای ماده زندگی های سیاه در داخل ورزشگاه آرتور آش گرامی داشته بودند.

آلمانی ها پس از ارتکاب ۳۶ خطا از طریق دو ست اول به دنبال شکست خاصی بودند اما از بازی همه کاره اش برای بلند کردن خود استفاده کردند و بقیه راه را شبیه یک بازیکن کاملاً متفاوت به نظر می رسید.

“من می دانستم که من باید با تنیس بهتر آمده و من می دانستم که من باید پایدار تر … اما من به اولین فینال گرند اسلم من هستم و این تنها چیزی است که مهم است.”

پس از Zverev تسطیح مسابقه در دو مجموعه apiece Carreno Busta در زمان تایم آوت پزشکی به پشت خود را تمایل به و آلمانی، با swagger ناگهانی در گام خود، استراحت او در بازی اول قبل از cruising خانه مورد نیاز است.

کارنو بوستا در اوایل قفل شد در حالی که او در عشق برای باز کردن مسابقه برگزار شد، یک نقطه استراحت در بازی خدمات بعدی خود را کنار گذاشت، و دو بار برای سرب 5-1 قبل از تامین امنیت مجموعه اول شکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im