تری Glavin در مغلوب ساختن پیشی جستن, لیدی گاگا و COVID-19 pandemic: در ساعت بعد از شما فکر می کنم

در حال حاضر که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که خود تهدید به آمار سازمان بهداشت جهانی در حساب های دریافتنی کنار آن ترازنامه وجود داشته باشد فرصت کافی برای خشم declamations و ترسناک جوک در هزینه برای روح بخشیدن به گفتگوی بورسی طی یک جهان: با هم در خانه این کنسرت شنبه آینده. آمریکا چت, نشان می دهد, ستاره, Stephen Colbert, Jimmy Fallon, اپرا وینفری و جیمی کیمل خواهد بود در عنصر خود را.

آمریکا شبکه های ABC, NBC, CBS, و چند تن دیگر شبکه های بین المللی در حال برنامه ریزی برای پخش این رویداد سازمان یافته توسط چه کسانی و لیدی گاگا. تیلور سویفت, التون جان, Billie Eilish ادریس البا و دیگر موسیقی پاپ آیکون در حال حاضر در امضا به اغراق است که انتظار می رود شامل چندین مجازی اجرای برنامه و یا از راه دور ظاهر و یا با این حال دیگری این طاعون-عصر چیزهایی که ممکن است شرح داده شده است.

هر منصف فرد را مجبور به اعتراف است که بانوی دل شکسته است که به مراتب کمتر وحشتناک رقم از اواخر خريداران قدرتمند رابرت موگابه شده اند. موگابه بود که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus’ اولین انتخاب برای کسانی که سفیر حسن نیت در سال 2017 است که باید به شما حق دور است که چیزی است که کمی کردن در مورد Tedros (او ترجیح به نام با نام او است. این چیز خوبی است که سازمان ملل اجازه نداد او را از دور با موگابه انتصاب اما این تهمت که باید انتظار می رود به عنوان تبه کار از قطعه در روز شنبه. از آنجا که از دوره او است و نه یک تبه کار به امثال Colbert, Fallon, وینفری و کیمل خواهد شد به طور مداوم یادآوری آمریکایی است.

این تهمت که باید انتظار می رود به عنوان تبه کار از قطعه در روز شنبه

اما آن را خسته کننده است. شما می خواهم فکر می کنم وجود دارد برخی از آمریکایی صنعت سرگرمی آیین نامه اجرایی درگیر است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی می گوید باید آن را نادرست است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند چیزی را باید در اشتباه است. و هر منصف فرد متوجه خواهد شد که این قاعده کلی است که نسبتا قابل اعتماد است. حتی پس از آن هم درست است که فقط به خاطر تهمت چیزی به این معنا نیست که آن را لزوما و به طور کامل و بدون شایستگی.

شنبه بالا-جامعه bonspiel نیست در نظر گرفته شده به عنوان یک جمع آوری کمک دقیقا. آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک همبستگی رویداد ضمن تشکر از خط مقدم سلامت کارگران و شما نمی توانید با استدلال که اگر چه کمک های مالی به این که COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق خواهد بود و تهدیدی است. لیدی گاگا موفق به بالا بردن US$35 میلیون دلار برای صندوق تا کنون و در این نرخ از روز شنبه نشان می دهد ممکن است یک راه طولانی برای جبران یخ ایالات متحده در کمک به کسانی که برنده اعلام کرد در روز سه شنبه.

یخ پیشنهاد شده است به آخرین برای مدت 60 تا 90 روز که تهمت می گوید باید زمان کافی برای پرس و جو به این که خطر ناک و unaccountably ملتهب تبانی با پکن در چین حزب کمونیست را فاجعه بار نادرست و پس از آن obfuscations در مورد ماهیت و ریشه های مرگبار SARS-CoV-2 ویروس که پشت سر هم به باز کردن در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و در حال حاضر رفته در آلوده کردن حدود دو میلیون نفر با COVID-19 بیماری کشتار حدود 130,000 از آنها. آمریکا از تلفات تعداد از چهارشنبه صبح: 614,000 موارد 26,061 مرگ و میر. در کانادا نزدیک به 30000 نفر کاهش یافته بود بیمار و تقریبا 1000 نفر از آنها مرده است.


لیدی گاگا و مایکل Polansky ترک پس از سوپر باول در میامی گاردنز فلوریدا., در فوریه. 2, سال 2020 است.

مارکو Bello/ایسنا

ثبت عمومی است که در حال حاضر انکار ناپذیر: مقامات چینی تحت پوشش اولیه شیوع مجازات خبرچین, مقاومت, تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری به چهار گوشه زمین و اجباری سازمان بهداشت جهانی به منظور پوشش آن آهنگ.

ضعیف آن را به عنوان یک مورد وجود دارد به این که دفاع. آن را مانند این می رود.

پکن تاخیر و مانع که سوالات برای نزدیک به شش هفته پس از ظهور شواهد از ووهان بیمارستان ها و آزمایشگاه ویروس شناسی که SARS-CoV-2 مسری بود در میان مردم — آن گسترش “انتقال انسان به انسان.” این به مراتب کمتر کشنده از “ایالات متحده آنفولانزا” مقامات چینی ادعا به خوبی به مه و که هیچوقت جرات تضاد دروغ از ترس آن که محققان خواهد بود دسترسی به داده ها.

پکن تاخیر و مانع که سوالات برای نزدیک به شش هفته

در این خط دفاع این است که از لحاظ ساختاری ناتوان از گفتن حقیقت است. آن است که سازمان ملل متحد, آژانس مدیون عضو سازمان ملل متحد. به عنوان سابق که رسمی چارلز کلیفت قرار است: “اگر کشورهای دلیل نمی شود شفاف آن را دشوار است به دانستن آنچه که ما می توانیم در مورد آن انجام دهد.” در مورد قدرتمند و متخاصم و به طور فزاینده تهاجمی عضو سازمان ملل متحد دولت مانند چین و تمام است که می تواند گزارش چیزی است که مقامات چینی آن را بگویید به گزارش. و اگر آن را به نظر می رسد به عنوان هر چند که Tedros شده است slobbering در چین دمپایی آن است چرا که شغل خود را.

کمی بیشتر خیریه راه قرار دادن آن می آید از دانشگاه جورج تاون پروفسور لارنس Gostin که نمی توان متهم بودن فقط یکی دیگر از Tedros چاپلوس. در طول Tedros’ تصدی به عنوان اتیوپی بهداشت وزیر Gostin بود در میان Tedros’ شدیدترین منتقدان او را متهم به پوشش تا سه وبا همه گیر. Tedros’ به شدت چاپلوس نگرش مقامات چینی است “tightrope” قانون می گوید ، Gostin و این همه در مورد تلاش برای “محور چین برای تبدیل شدن به یک بازیگر بین المللی.” با توجه به دیوید Nabarro سابق دیپلمات انگلیسی که زد در برابر Tedros برای این که نقطه بالا در سال 2017 Tedros “است به کار با چینی ها . . . Tedros است تلاش خونین سخت به حق آن را دریافت.”

این است که همه به خوبی و خوب است. اما وجود نمی آید یک نقطه هنگامی که شی جینپینگ ظریف احساسات و حزب کمونیست چین تمایل به اجازه پرواز ممنوع در راه دستیابی به آن $13.1 تریلیون دلار تا سال 2020 تولید ناخالص داخلی اهداف باید فراهم اولویت بیش از محافظت از بشریت را از این نابسامانی یک بیماری همه گیر بر خلاف هر چیزی که جهان به خود دیده است پس اسپانیایی آنفلوانزا از یک قرن پیش.


سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور مجازی اخبار جلسه در COVID-19 از این که دفتر مرکزی آن در ژنو در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

خبرگزاری گتی ایماژ

در لیبرال دموکراسی نیز وجود دارد این ماده حیاتی از اعتماد عمومی که باید جدی گرفته شود چرا که دولت ها پاسخگو به رای دهندگان به دولت های دیگر. در آن گزارش به کشورهای عضو سازمان ملل وقتی که صرفا recirculates پکن مشکوک و آشکارا خطرناک داده ها بر روی میزان عفونت و برای مثال کشورهایی مانند کانادا و گرفتن داده ها در ایمان مقامات منتخب مانند وزیر بهداشت Patty Hajdu و کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam نهایت قاچاق نهفته است.

به خصوص مضحک نمونه از این نوع از چیزی که رخ داده است در اوایل این ماه که Hajdu berated یک خبرنگار در یک کنفرانس مطبوعاتی که صرفا خواسته نظر او از معتبر گزارش می دهد که سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده هشدار داده بود که چین حسابداری از همه گیر تاثیر قابل اعتماد نیست. “وجود دارد هیچ نشانه ای از داده ها که از چین از نظر مرگ و مير و عفونت نرخ جعل در هر راه” Hajdu اصرار داشت.

این بود که به خصوص پوچ چون جنوب چین صبح پست و در حال حاضر به دست آورد و طبقه بندی شده چینی وزارت بهداشت تخمین می زند نشان می دهد تعداد واقعی از COVID-19 نفر در چین در ماه فوریه بود شاید 120,000 و نه 80,000 زیرا مقامات به عمد خودداری بدون علامت موارد از تعداد کل مثبت-تست COVID-19 افراد است. زمان Hajdu را فوران پکن در حال حاضر بستری برای عمل و تنها چند روز پیش از این متعهد به کنار گذاشتن آن است.

در لیبرال دموکراسی نیز وجود دارد این ماده حیاتی از اعتماد عمومی

Hajdu عجیب و غریب harrumphing با این وجود برنده ستایش از چین مقامات. چن Weihua اتحادیه اروپا سردبیر چین روزانه — تماما و به طور مستقیم متعلق به حزب کمونیست چین را در گروه تبلیغات — ستایش Hajdu به عنوان یک “الگو” و لعنتی کانادا, خبرنگاران به عنوان “paparazzi روزنامه نگاران و fearmongers.” این همان چیزی است که شما را نگاه خوب است.

و در حال حاضر افکار عمومی آمریکا و یا نظر در حداقل است برای grabs در یک مسابقه محبوبیت بین نامنظم و عجیب و غریب و bloviating دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وحشت زده, متملق, Tedros Adhanom Ghebreyesus. و یک رویداد کلیدی در این نبرد برای قلب و ذهن در حال آمدن است تا این سه شنبه های Elton John Stevie Wonder, John Legend, Billie Eilish, Lizzo, Chris Martin, Paul McCartney, ادریس البا و بسیاری دیگر از مهم نظر سازندگان در این عجیب و غریب آخرالزمانی لحظه در بلند مدت کاهش قوانین مبتنی بر لیبرال در جهان.

ساعت بعد از شما فکر می کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de