تگزاس ‘به طور کامل آماده برای coronavirus نمی بینم نیویورک وضعیت -فرماندار

تگزاس است به طور کامل آماده برای دیدار با بیمارستان نیاز در طول coronavirus همه گیر می کند و انتظار می رود این نوع از ظرفیت مشکلات نیویورک فرماندار گرگ ابوت گفت: در روز جمعه.

تگزاس دارای نزدیک به 20 ، 000 تخت بیمارستان در دسترس پس از 142 درصد افزایش ظرفیت برای درمان ویروس و حداقل 8,741 هواکش ابوت یک کنفرانس خبری گفت.

“ما به طور کامل آماده شده برای بیمارستان نیازهای تگزاسی,” ابوت گفت. “ما باید ظرفیت ما جلوگیری از مواجهه با این نوع از وضعیت است که نیویورک است نیاز به مقابله با امروز است.”

ایالت نیویورک ثبت کرده است بیش از 100 ، 000 موارد از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس و حدود 3000 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

تگزاس گزارش شده 5,478 موارد و 91 و میر با 827 نفر در بیمارستان بستری و پس از 55,000 ساکنان دولت مورد آزمایش قرار گرفتند ابوت گفت.

“تگزاس باید قابلیت ارائه هواکش به عنوان نیاز مطرح می شود” فرماندار گفت.

چون COVID-19 حملات ریه ها کسانی که با موارد شدید اغلب نیاز به فن برای کمک به آنها را تنفس می کنند.

تا این هفته تگزاس بود در میان آخرین متحده را صادر ایالت سفارشات نیاز ساکنان به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس.

فشار به دنبال این حرکت توسط همسایه جدید مکزیک و لوئیزیانا ابوت خواسته همه اهالی تگزاس به جز کارگران ضروری باقی می ماند در خانه های خود را از روز شنبه غیر ضروری سفر.

او کاهش یافته است به تماس و درخواست خود را یک “stay-at-home” یا “پناهگاه در محل” سفارش یک مدت دوری برخی از محافظه کاران که دیدن آن را به عنوان یک تخلف در آزادی های مدنی و یا یک واکنش افراطی است که می تواند آسیب اقتصاد است. (گزارش شده توسط اندرو هی در تائوس در نیومکزیکو; ویرایش توسط ساندرا ملر بیل Berkrot و دانیل والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de