تایلندی دادگاه جریمه فیلیپ موریس 4 میلیون دلار برای نقض آداب و رسوم

بانکوک — تایلند در دادگاه روز جمعه جریمه های محلی واحد از شرکت دخانیات فیلیپ موریس 130 میلیون بات (4 میلیون دلار) برای dodging مالیات بر سیگار-واردات از اندونزی.

تایلندی دادستان عمومی و انقلاب پرونده اتهامات در سال 2017 در برابر فیلیپ موریس تایلند و هفت از آن تایلندی کارکنان به صورت نادرست اعلامیه قیمت سیگار وارداتی از اندونزی بین سال های 2002 تا 2003.

دادگاه روز جمعه با رد همه اتهامات علیه هفت کارمندان سابق.

فیلیپ موریس تایلند گفت: این بازدید به اتهام به عنوان یک حرکت دولت برای محافظت از کنترل دولت تایلند انحصار توتون و تنباکو و برنامه ریزی شده است به درخواست تجدید نظر تصمیم دادگاه است.

“ما به شدت مخالف با تصمیم امروز به عنوان تصمیم خلاف داخلی و بین المللی گمرکی قانون” گفت: جرالد Margolis یک مدیر شعبه فیلیپ موریس تایلند است.

“ما اعتقاد داریم که این مورد تأکید این کشور را بی توجهی به قوانین بین المللی تجارت و آخرین در یک خط از موارد در برابر شرکت های خارجی که تاثیر خواهد گذاشت و در ادامه و جدید سرمایه گذاری خارجی,” او گفت:.

این حکم به شرح زیر تصمیم دادگاه به جریمه توتون و تنباکو لوله 1.2 میلیارد بات (حدود 40 میلیون دلار) در ماه نوامبر گذشته برای شبیه نقض آداب و رسوم در مورد سیگار-واردات از فیلیپین.

سازمان تجارت جهانی (WTO) حکم کرد که تایلند را ملاقات کرده بود تعهدات خود تحت ارزیابی گمرک توافق در مورد ارزیابی از سیگار وارداتی توسط فیلیپ موریس تایلند از فیلیپ موریس تابعه در فیلیپین و اندونزی است.

($1 = 32.5100 بات) (گزارش Panarat Thepgumpanat و Panu Wongcha-um; ویرایش توسط کیرستن داناون)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de