ناخون راتچاسیما — تایلند پادشاه ماها Vajiralongkorn اعطا خواهد شد سلطنتی مجالس ترحیم به 29 تن در داد و بیداد توسط یک سرباز بیش از آخر هفته در این کشور جنوب شرق, جنوب شرق آسیا, کشور, نخست وزیر روز دوشنبه گفت:.

“خود majesties پادشاه و ملکه می خواهم برای ابراز تسلیت و … می خواهم به حمایت معنوی به همه خانواده های قربانیان و مقامات (که از دست داده اند زندگی خود)” نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا گفت.

“به آنها اعطا شود سلطنتی مراسم تشییع جنازه قربانیان,” او اضافه شده است.

عزاداران چپ گل ها و پیام های نوشته شده در جلوی ترمینال 21 مرکز خرید در شمال شرقی تایلند که در آن بسیاری از قربانیان کشته شدند.

سربازان بازار کارکنان و داوطلبان تمیز لکه های خون از مقابل مرکز خرید در شهر ناخون راتچاسیما در حالی که دیگران با اهدای تاج گل.

“حتی اگر آنها نمی بستگان من یا کسی که من می دانم, اما با من اصلا احساس خوب با آنچه اتفاق افتاده است” گفت: Thanaphorn Tongweraprasert, 29, که زندگی در نزدیکی بازار.

بسیاری از کشته شدگان در این حمله بودند در مرکز خرید, آخرین توقف برای سرباز برگزار شد که در برابر یک شبه محاصره با سلاح های به سرقت رفته از ارتش خود را پایه قبل از کشته شدن توسط نیروهای امنیتی در روز یکشنبه.

سرباز عصبانی بیش از یک معامله املاک و مستغلات رفته چپ چپ شروع به داد و بیداد خود را با کشتن او افسر فرمانده در یک خانه خصوصی در روز شنبه.

او در نقل مکان کرد به پایگاه نظامی خود را که در آن او را به کشته شدن یک نگهبان و به سرقت برده بالا مجهز به سلاح و مهمات از اسلحه خانه و سپس فرار کرد و در یک سرقت Humvee به یک معبد بودایی که در آن او را کشته و نه نفر قبل از رانندگی به ترمینال 21 مرکز.

حداقل 29 کشته و 57 زخمی شدند. (ویرایش توسط Mansour Gopalakrishnan, نیک Macfie و تیموتی میراث فرهنگی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de