تایلند گزارش 136 جدید کروناویروس مورد مرگ و میر بیشتر

بانکوک — تایلند گزارش 136 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر در دوشنبه, بالا بردن تعداد کل عفونت به 1,524 و مرگ و میر به نه.

محبوب رفت و آمد مکرر توریستی جزیره پوکت در جنوب تایلند شروع با مشتقات جزئی مستند روز دوشنبه هنگامی که آن را شروع به بسته شدن سواحل و تمام نقاط ورود و خروج به جز مسافرت هوایی تا پایان ماه آوریل است.

جدید موارد پراکنده در سراسر 18 تایلند 77 استان. بانکوک پایتخت در حال حاضر حساب برای نزدیک به نیمی از این موارد به طور کلی.

“موارد در بانکوک باقی می ماند اما اعداد در استان در حال نوسان” گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت (CCSA).

دولت در معرفی وضعیت اضطراری در هفته گذشته ممنوعیت اکثر خارجی ها از ورود و بسته شدن امکانات عمومی و کسب و کار در شهرهای بزرگ تا مارس 30.

در میان موارد جدید و 71 در ارتباط بودند به خوشه شناخته شده از یک حلقه بوکس و مکانهای تفریحی و یا در تماس با بیماران قبلی در حالی که 21 ساله بودند و عودت کنندگان از مناطق پر مخاطره.

دو جدید و میر گزارش شده در روز دوشنبه بودند 54 ساله تایلندی در جنوب استان یالا که به تازگی از مالزی و 56 ساله زن تایلندی در بانکوک گفت: Anupong Sujariyakul یک مقام در وزارت بهداشت در بخش کنترل بیماری است.

سه استان جنوبی کشور, یالا, ناراتیوات و Pattani قرار گرفتند عالی و هشدار بیش از هفته گذشته با توجه به بسیاری از موارد وجود دارد که مربوط به یک مسجد تجمع در پایتخت مالزی کوالالامپور ماه گذشته. (گزارش شده توسط Panarat Thepgumpanat و Patpicha Tanakasempipat; نوشتن توسط Patpicha Tanakasempipat; ویرایش توسط کی جانسون و الکس ریچاردسون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de