آمریکا موسسه فیلم باشگاه فیلم

جشنواره نوروزی موسسه دعوت شما به فیلم شب – هر شب. جشنواره نوروزی موسسه را انتخاب کنید یک فیلم یاد هر روز جهان را به تماشا با هم از طریق خود فیلم جدید, باشگاه ایجاد یک جامعه مشاهده تجربه بی سابقه ای در طول این زمان اجتماعی فاصله.

مهمانان ویژه اعلام خواهد شد انتخاب AFI فیلم های روز فیلم کوتاه ارسال شده در وب سایت twitter, instagram و facebook. مخاطبان می تواند به “جمع آوری” در AFI.com/MovieClub برای مشاهده ویژه, فیلم روز با استفاده از موجود خود را در جریان خدمات (AFI ندارد حقوق به جریان فیلم به صورت رایگان, اما گزینه های ممکن است شامل فرصت برای تماشای این عناوین به صورت رایگان و یا از طریق خدمات شما در حال حاضر.) روزانه فیلم انتخاب خواهد شد پشتیبانی حقایق سرگرم کننده خانواده بحث امتیاز و مواد منحصر به فرد از AFI بایگانی برای غنی سازی تجربه مشاهده. مخاطبان می توانید در ادامه گفتگو آنلاین با استفاده از هشتگ #AFIMovieClub.

باشگاه فیلم پرسش و پاسخهای متداول.

شما همچنین می توانید از AFI نقره ای برای انتخاب فیلم برای اجاره در صفحه اصلی. (قیمت متفاوت).

واقع در سیلور اسپرینگ مریلند AFI نقره تئاتر و مرکز فرهنگی در طول تاریخ ارائه شده منحصر به فرد مجموعه محل برگزاری کلاسیک arthouse بین المللی و معاصر فیلم ارائه می شود که این فیلم گنجینه های در طول سال برای مخاطبان در همه سنین ایستاده بلند در میان آب و هوای فعلی از اضمحلال هرزه خانه ها و حتی کمتر celluloid پناهگاه. AFI نقره ادامه AFI را دیرینه حضور در ظهور غیر انتفاعی فیلم نمایشگاه است.

ارسال شده توسط russia (8 نظر تعداد) 9 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

به طور مشابه ما بوستون-منطقه مجموعه سینما به Brattle تئاتر کمبریج در حال اجرا بوده مجازی برنامه که در آن آنها معاون کشیش بخش فیلم است که آنها خواهد بود اگر آنها باز با اشاره گر به جریان منابع از Kanopy نخست یا معیار است. من قدردانی پیشنهادات و همچنین قرار دادن در یک کمک مالی برای قیمت دو بلیط هر زمان که من چیزی در مجازی خود را برنامه.
ارسال شده توسط bl1nk در 9:00 AM در مارس 3 [2 علاقه]
من چگونه می توانم به تماشای فیلم ؟

در AFI.com/MovieClub وجود دارد یک بخش به نام “که در آن به جریان.” طراحی شده توسط Reelgood آن به شما می گوید که در آن شما می توانید انتخاب عنوان بعد از اشتراک خدمات (مانند Netflix و نخست تصویری) به رایگان خدمات (مانند Crackle TubiTV و دیگران) به تلویزیون در همه جا گزینه (مانند FX, ABC و FOX) به اجاره و خرید گزینه (مانند iTunes و آمازون و Vudu).

آیا شما در جریان این فیلم به صورت رایگان?

AFI ندارد حقوق به جریان فیلم به صورت رایگان, اما گزینه های از طریق ReelGood ممکن است شامل فرصت برای تماشای این عناوین به صورت رایگان و یا از طریق خدمات شما در حال حاضر.

منظورم این است که منصفانه است اما آن را واقعا باعث می شود همه چیز خیلی بیشتر underwhelming.

“در اینجا یک دسته از فیلم های جهان باید با هم تماشا کنید. اوه شما باید برای رفتن پیدا کردن آنها را خودتان در هر روز.”

آره که یک پاس برای من چه شوخی. این باید شده اند ارسال شده در مارس 1st.

منظورم این است که شما لازم نیست که جریان حقوق برای یک فیلم که در سال 1939? چرا آن را در حوزه عمومی? چیزی اشتباه است با این لعنتی سیاره است. منظورم این است که آنها احتمالا نمی تواند اجازه صدور مجوز از فیلم نزدیک به 100 سال طول یک بحران در حال حاضر می تواند ،
ارسال شده توسط deadaluspark در 9:19 AM در مارس 3 [2 علاقه]

به عادلانه باشد در حالی که در سال گذشته دیده است بسیار شدید گسترش ویدئو در جریان, خدمات, انتظار, غیر انتفاعی, فیلم حفاظت سازمان به ناگهان شلاق تا خود به خود جریان ویدئو پلت فرم با قرار دادی فروشگاه از هوا نازک است که خیلی بیش از حد شکل از تفکر جادویی. اکثر کتابخانه ها و مدارس ما شده اند با استفاده از Kanopy به عنوان یک راه برای ارائه محتوای ویدئویی با کیفیت بالا به مشتریان خود اما حتی وجود آن را Kanopy کاتالوگ و حقوق خود را مدیریت و در حال حاضر وجود دارد یک حس است که Kanopy خدمات است بیش از حد گران قیمت و غیر قابل تحمل برای بسیاری از orgs که آنها را خدمت می کنند.
ارسال شده توسط bl1nk در 9:28 AM در مارس 3 [2 علاقه]
اگر سازمان حفاظت محیط زیست می تواند فقط چند ماه از اجرای قوانین شاید ما همین کار را می توانید با DMCA?
ارسال شده توسط theodolite در 9:31 AM در مارس 3 [6 علاقه]
روشن, من آن را درک نمی AFI گسل که کپی رایت سیستم به عنوان farked آن را به عنوان است. فقط با اشاره به اینکه چگونه آن را هنوز درخواست ما برای انجام تمام legwork چرا که چگونه جامعه تنظیم شده است.

و بله, آن است که AMC باید شرمنده از خود برای اجازه دادن به رفتن از جریان حقوق به جادوگر شهر از یک نزدیک به 100 سال, دانلود فیلم, در طول یک لعنتی بحران است.

این امر به معنای واقعی کلمه هزینه آنها را به هیچ چیز. در عین حال به جای AFI تنها قادر به فقط به ما بگویید که در آن به جریان در آن به جای داشتن دسترسی به خود را دارند.

داستان از این بحران این است که مردم را با پول و قدرت نمی خواهید به رها کردن هر چیزی.

حتی حقوق یک صد سال پیر فیلم که در حال حاضر ساخته شده پول بیشتری از آنها می توانید تصور کنید.
ارسال شده توسط deadaluspark در 9:32 AM در مارس 3 [4 علاقه]

اما این بیشتر شبیه یک باشگاه کتاب وضعیت ، متوسط خود را در باشگاه کتاب نمی خرید هر یک کپی از این کتاب معمولا آن را در هر عضو برای به دست آوردن آن را از طریق هر معنی که آنها می توانند. برخی می توانید خرید برخی از رفتن به کتابخانه و برخی از دوستان قرض.

این همان چیزی است.
ارسال شده توسط EmpressCallipygos در 10:00 AM در مارس 3 [3 علاقه]

[خواهد بود اگر این موضوع می تواند بیشتر در مورد فیلم و تجربه مشترک و غیره. و کمتر در مورد swerving به longform “خوب اما x بمکد” نوع vibes. لطفا rerail.]
ارسال شده توسط قشر (کارکنان) در 10:07 AM در مارس 3 [5 علاقه]
امشب فیلم DOCTOR STRANGELOVE و من به احتمال زیاد می شود ، (من نمی توانم تماشای فیلم بعدی من برای وبلاگ من تا زمانی که من نوشتن این نقد و بررسی برای آخرین بار من تو را دیدم و که در نظر گرفتن در حالی که….)
ارسال شده توسط EmpressCallipygos در 10:59 AM در مارس 3 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im