ضد سرمایه داری و پاسخ به بحران

“ما می توانیم با اطمینان انتظار Houllebecqian کابوس ما شده است هشدار داد. بدون یک بسته محرک تاج سقوط خواهد کرد از بین بردن بسیاری از مقیاس کوچک در بخش خدمات از آرایشگران برای ناخن سالن به کافه های اینترنتی به تخصص قهوه میله های زندان. تنها شرکت های سمت چپ ایستاده خواهد بود آمازون و بزرگ زنجیره ای در حال حاضر برایند بیش از یک recalibrated sub-اقتصاد طراحی شده برای ارائه ‘ضروری’ کالا.” آن را ممکن است در حالی که قبل از تاریخ شروع دوباره (خسارت) ” سلاح های پولی خسته شده اند; هیچ مهمات باقی مانده برای بانک های مرکزی را به آتش. و محرک های مالی خواهد بود ناکافی است. بنابراین جهانی رکود نمی توان اجتناب کرد با این سیاست طراحی شده اند که برای حفظ اقتصاد سرمایه داری و نه جایگزین آن.” ویروس داری و افسردگی (Spectre مجله) Coronavirus بحران فاجعه سرمایه داری در عمل است. در اینجا چگونه به سمت چپ می توانید پاسخ.(در این زمان) اجتناب از محیط زیست فاشیستی پاسخ به بحران (Wear Your Voice)
چه اتفاقی می افتد زمانی که یک آخرالزمانی همه گیر در دیدار آخرالزمانی مرگ-فرقه از نئولیبرالیسم? (امور جاری) کار مردم پادکست: عشق نه Stonks. این حفاری پادکست مصاحبه مارکسیستی اقتصاددان فضل Blakeley در این اقتصاددانان از Cornoairus.
ارسال شده توسط ناپدید (6 نظر تعداد) 10 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
نانسی پلوسی در حال حاضر معتقد است که یک جمهوری خواه محرک لایحه که doles یک محقر یک بار $1,200 به افراد “منتقل شده است به اندازه کافی به سمت کارگران است.”

Goddammit چرا هیچ کس صحبت کردن در مورد اضافی $2400/mo در بیکاری است که همچنین بخشی از آن قطعا حزبی محرک لایحه ؟ چرا ؟ چرا که مناسب نیست روایت آن را ندارد ؟
ارسال شده توسط grumpybear69 در 9:54 AM در مارس 31 [5 علاقه]

که اضافی $2400 خوب است, اما آن را نمی خواهد کمک به افرادی که مشغول به کار بودند زیر میز.

ساده ترین و بهترین محرک خواهد بود به هر کس به اندازه کافی پس از آن پنجه آن را از افرادی که به آن نیاز نیست از طریق مالیات است.

پول جعلی است که بیش از آشکار به همه در حال حاضر. اگر دولت می تواند اختراع تریلیون در یک زمان و سپس اصرار بر به معنی تست چگونه ما آن را در زمان بحران است که فقط به بدترین شکل ممکن سیاسی غریزه و من فکر نمی کنم آن را حس می کند مگر اینکه شما در تجزیه و تحلیل آن از طریق یک کلاس لنز که در آن نقطه آن را حس می کند کامل است و بسیار افسرده.
ارسال شده توسط turntraitor در 9:58 AM در مارس 31 [4 علاقه]

در روح رد سرمایهداری در پاسخ به این بحران توجه داشته باشید برای کار از خانه-ers:

زوم در حال دروغ گفتن در مورد آن محصول حمایت از پایان به پایان رمزگذاری.

اگر شما می خواهید چیزی است که منبع باز و حسابرسی وجود دارد یک دسته کامل از منابع در privacytools.io اما من پیشنهاد می کنم ماتریکس/شورش.IM. ارائه می دهد پایان به پایان رمزگذاری و صوتی/ویدئو کنفرانس توسعه داده شد Jitsi را ملاقات کند. Jitsi دیدار نیز بسیار عالی اما آن را محدود در آن به صورت end-to-end encryption توانایی با توجه به اینکه وب مبتنی بر مرورگر. (WebRTC محدودیت به معنی به پایان رسیده و تنها کار می کند زمانی که آن را یک پیام مستقیم بین دو نفر است و هیچ end-to-end در یک محیط گروه).

اجازه ندهید که یک شرکت خصوصی جانوران پستاندار شبیه راسو راه خود را به عنوان یک شخص ثالث به کار ما زندگی می کند. به خصوص کسی که طول می کشد حفظ حریم خصوصی و امنیت به طوری lackadaisically.
ارسال شده توسط deadaluspark در 9:59 AM در مارس 31 [1 علاقه]

بدون عظیم محرک اقتصادی به کارگران و کسب و کارهای کوچکپس از سقوط و در طول بازیابی آنها تمام خواهد شد گیرند به سازمان های بزرگتر که قادر به صدای بوقلمون در اوردن سهم از پول محرک و بنابراین باید warchest به سوار کردن آنچه که فقط ممکن است تبدیل به بدترین اقتصادی اختلال در دهه اما در قرن.

من یک مؤمن در اثر سرمایه داری در حق بخش صنعت و با حق نظارتی کنترل (خواننده داری فکر شده و اشباع در همه جا حتی در جایی که مناسب نیست و اجازه برای اجرا تنها با رمز چک نظارتی ضبط خواهد شد و مرگ سرمایه داری). اما من هم اساسا یک کینزی از سر تا پا.

محرک می کند جک گه اگر این پول را صرف نه. اگر آن را نجات داد و اگر این سرمایه گذاری اگر آن را gobbled در سهام buybacks? آن را از دست داده و آن را بی معنی.

آنچه که ما در حال حاضر نیاز است که UBI. واقعی UBI. سالانه ما payman در اطراف 6T. برای 2T بسته محرک است که می کند *به معنای واقعی کلمه* هیچ چیز دیگری نسبت به هر کس نیمی از درآمد خود را, ما می توانیم دفع بدترین سقوط.

آنچه که ما در حال حاضر نیاز است که یک مهلت قانونی برای اجاره و رهن. و تسکین بیشتر تا زنجیره.

آنچه ما نیاز داریم یک بدهی وام دانشجویی مواجه شد. 100% نوشته شده است. بدون سوال پرسید. تمام بدهی وام دانشجویی ببخشند موثر بلافاصله.

و سپس هنگامی که این مکان دارای یک رشته به نگه داشتن بر روی امنیت…. سپس ما به کسب و کار از 1 نفر به 100,000 نفر 0% وام با کسب و کار خود و دارایی به عنوان وثیقه.

سرمایه داری چیز خوب است, اما آن را نمی خواهد ما از این ظروف سرباز یا مسافر. من اعتقاد دارم که در این ابزار مناسب برای شغل مناسب و ابزار مناسب در حال حاضر پول در شهروندان جیب. آن را به پیدا کردن راه خود را به شرکت های خزانه. تماس با آن بریزد ،
ارسال شده توسط tclark در 9:59 AM در مارس 31 [2 علاقه]

“کلید درک تهیه پیش نویس خطا است که ما نمی توانیم مردم را تشویق به بیشتر را در بیکاری نسبت اشتغال” تیم اسکات گفت. “این قانون را متوقف خواهد کرد 100 درصد از درآمد خود را. این قانون اجازه می دهد مردم را بیشتر در نرخ بیکاری از اشتغال است.”

دلیل آن را در حال صحبت بسیار است چرا که صحبت کردن در مورد آن را به مثابه رهبران سیاسی در ایالات اعتراف به آنها پرداخت نشده کارگران خود دستمزد زندگی می کنند با حداقل فدرال و که این افزایش معنی خواهد بود که آنها در حال گرفتن بیشتر پرداخت می شود از بیکاری از داشتن یک شغل.

آنها نمی توانند در مورد آن صحبت بسیار است زیرا درست مانند درخواست ما برای مردن اقتصاد واقعی آن بد لعنتی نگاه کنید.
ارسال شده توسط deadaluspark در 10:00 AM در مارس 31 [2 علاقه]

زوم در حال دروغ گفتن در مورد آن محصول حمایت از پایان به پایان رمزگذاری.

در سال گذشته اپل تا به حال به فشار خاموش به روز رسانی برای حذف که نا امن وب سرور زوم نصب شده است که اجازه داد هر کسی در این سیاره را به نمایش دستگاه وب کم, یک وب سرور است که آویزان در اطراف حتی اگر کاربر حذف زوم.

پس جهان کوله ویولن به هر کسی که هنوز هم با استفاده از زوم در سال 2020 است. شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن به.
ارسال شده توسط استقلالی در 10:06 AM در مارس 31 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im