باستان شناسی رکورد پر از مدفوع سگ

“از جمله باستان مدفوع می تواند آویزان در اطراف برای هزاران سال حتی با حفظ شکل اصلی خود و رنگ. و باستان شناسان به طور معمول می تواند تمایز انسان از حیوان مدفوع بر اساس اندازه و دیگر ویژگی ها است. اما سگ کوچولو دونگ معلوم است که قابل ملاحظه ای سخت به تشخیص از نوع بشر — چیزی است که می تواند از بیخ و بن محققان در تلاش برای بازسازی آنچه که مردم باستان خوردند. […] در حال حاضر Warinner و همکارانش توسعه داده اند یک ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی است که آنها ادعا می کنند با دقت می توانید بگویید انسان و سگ “paleofeces” از هم جدا. و پس از تجزیه و تحلیل بیش از ده نمونه پوشا هزاران سال آنها آمده ام تا به یک نتیجه شگفت: باستان شناسی رکورد پر از مدفوع سگ.” (علوم)

باستان شناسان در حال حاضر یک دستی ابزار جدید برای تجزیه و تحلیل سرخپوشان مدفوع (Ars Technica)

چالش تعیین اینکه آیا paleofeces و coprolites از انسان یا حیوان منشاء قدمت آن به دهه 1970. معمولا تنها از این نمونه ها یافت می شود با اسکلت انسان یا مومیایی می تواند تعیین شده به عنوان منشأ انسانی با قطعیت است. استثنا می تواند ساخته شده برای نمونه های موجود در باستان توالت, از آنجایی که آنها بسیار به احتمال زیاد برای انسان; نمونه های موجود در سطل زباله سپرده اما بیشتر مبهم است.

پس از آن کار به سند مورفولوژی پستاندار مدفوع ساخته شده است آن را آسان تر برای جدا کردن انسان از حیوانات نمونه پس از به اندازه کافی وجود دارد تفاوت را چنین تفاوت. استثنا است که سگ پو که خرس کاملا شباهت نزدیک به مدفوع انسانی در هر دو اندازه و شکل اغلب در بر داشت در همان سایت های باستان شناسی و مشابه ترکیب. و رک و پوست کنده برخی از جوامع باستان به طور معمول از خوردن گوشت سگ در حالی که سگ شناخته شده به اندک اندک خوردن در مدفوع انسانی. بنابراین DNA از هر دو را می توان در همان باستان شناسی نمونه.

منشاء مدفوع: CoproID قابل اعتماد پیش بینی منابع باستان مدفوع (مطلب مطبوعاتی)

اما Warinner نیز انتظار coproID به برنامه های گسترده تر به خصوص در زمینه پزشکی قانونی, محیط زیست و میکروبیوم علوم است.

توانایی شناسایی دقیق منبع باستان شناسی مدفوع را قادر می سازد مستقیم بررسی تغییرات در ساختار و عملکرد روده انسان میکروبیوم در طول زمان است که محققان امید را ارائه بینش به عدم تحمل مواد غذایی و یک میزبان از دیگر مسائل در سلامت انسان است. “شناسایی انسان coprolites باید اولین گام برای باستان میکروبیوم انسان تحلیل می گوید:” این مطالعه برای اولین بار نویسنده Maxime Borry.

CoproID پیش بینی منبع coprolites و paleofeces با استفاده از ترکیب میکروبیوم و میزبان محتوای DNA (PeerJ کامل مطالعه متن)

ارسال شده توسط not_the_water (1 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

زمانی در دهه گذشته کسی رو بودجه برای انجام نمونه DNA در بسیاری از مدفوع در مناطق رشته کوه های راکی. من فکر می کنم آنها در اصل مطالعه محدوده و interbreeding میان چندین متوسط شکارچیان.

اولین چیزی که آنها پیدا کردن هر چند که مورفولوژی از گم شدن بی فایده بود برای گفتن که آیا شما آن را از یک felid یا canid. بی فایده است! که آنها تا به حال به بررسی مجدد و بیش از بیش به دلیل آن بوده است چنین sibboleth برای مدت طولانی. (واقعا جالب آرام سر و صدا در مخاطبان به عنوان داده ها آمد تا بر روی صفحه نمایش.)
ارسال شده توسط گلوله کردن در 10:41 AM در تاریخ 22 آوریل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>