آتلانتا روح: دوران سخت جرقه اعمال خوب

وقتی اعتصاب فاجعه “نگاه برای یاران.”

که چه فرد راجرز از “Mister Rogers” شهرت استفاده می شود به او بگویید مخاطبان جوان.

دوران سخت خارج کردن بهترین در برخی از افراد است.

در این بیماری همه گیر کوروناویروس در یک زمان بیش از حد تاکید بیمارستان ها و مشکلات اقتصادی بسیاری از Atlantans را به شدت به کمک.

در میان یاران خالی خانواده بنیاد کوکا کولا شرکت. و رابرت دبلیو Woodruff پایه و اساس هر یک قرار داده اند تا 5 میلیون دلار یا بیشتر برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر.

نیز وجود دارد که بیشتر مردم عادی انجام بخشی خود را.

در اینجا چند.

ترجمه این پیام به 9 زبان

دوریس Mukangu نمی خواست اطلاعات در مورد کوروناویروس به گمشده در ترجمه در کلارک استون را پناهنده جامعه است.

بنابراین برای چند هفته گذشته Mukangu و تیم او شده است در تلفن و در رسانه های اجتماعی تقریبا بدون توقف رسیدن به اطلاعات به خانواده ها در مورد اجتماعی فاصله شناخت علائم بیماری و چگونه برای محافظت از خود. آنها نیز شروع به ارسال رایگان کلیپ های ویدیوئی با کروناویروس اطلاعات است.

“آنها هنوز مطمئن شوید که آنها به اعتماد گفت:” Mukangu بنیانگذار Amani زنان مرکز. و است که اغلب به معنی متضاد پیام.

“من فکر نمی کنم آنها واقعا تماشای اخبار” او گفت:. “یک نفر چیزی می گوید و آن را منتقل به دیگری. آنها در حال گرفتن مشاوره از هر یک از دیگر و نه کارشناسان پزشکی. که یک چیز خوب در همه.”

>> پوشش کامل: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

Mukangu بومی کنیا دارای مدرک لیسانس از دانشگاه اموری را رولینز دانشکده بهداشت عمومی. او با تاسیس غیر انتفاعی در سال 2006 در درجه اول برای کمک به پناهندگان حرکت ایالات متحده سیستم پزشکی از طریق موانع فرهنگی و زبان.

غیر انتفاعی کار بعد گسترش یافته شامل دوخت آکادمی و نیروی کار آمادگی برنامه های. زنان در حال کمک به در طول همه گیر توسط دوخت ماسک برای متخصصان مراقبت های بهداشتی به عنوان یک راه برای به عقب.

Mukangu هر چند می دانستم که آنها بیشتر مورد نیاز: اطلاعات است که به راحتی قابل هضم و دریافت به موقع.

او مبارزه با تصورات غلط مانند تنها افراد مسن تر می شوند. و یا چگونه این ویروس منتقل می شود.

آن هم فرهنگی. بسیاری از جوامع مهاجر و پناهنده جمعی در طبیعت, او گفت:. آنها صرف مقدار زیادی از زمان در مسجد یا کلیسا در هر یک از دیگر خانه. “بازدید از هر یک از دیگر مانند یک هنجار های فرهنگی آن را سخت به آنها بگویید که شما لازم نیست که به انجام آن شوم.”

وجود چالش های دیگر نیز هست.

“برخی از افراد در جامعه هستند که از یک پس زمینه از جنگ” که در آن شهرها ویران شد و ده ها هزار نفر از مردم کشته شدند و یا گم شده او گفت:. “به آنها با مقایسه آنچه که در این وضعیت به نظر نمی رسد که جدی است.”

او قادر به رسیدن به یک جامعه چند ادیان و زبان ها. پیام های خود را به بیرون رفتن در امهری, تیگرینیایی سومالی سواحیلی اورومی, کینیارواندایی, عربی, برمه ،

بسیاری در جامعه هستند و قادر به کار از راه دور و یا زمان طولانی ، اگر آنها کار نمی کنند آنها نمی پرداخت می شود.

برخی از مردم کار در صنعت طیور در گینسویل, جایی که آنها ممکن است در یک ون و از کار برای چند ساعت در روز با 13 تا 15 دیگر.

اجتماعی فاصله او گفت می تواند بسیار سخت برای تاکید. او به آنها می گوید زمانی که آنها دریافت ون به مطمئن شوید که آنها دست خود را بشویید و لمس نمی چهره خود را.

Mukangu گفت: آن را به کار با اسکان مجدد پناهندگان سازمان و دیگر سازمان های غیر انتفاعی برای اطمینان جامعه امن است. “ما باید به شکل از چگونه ما می توانیم با هم کار کنند برای به اشتراک گذاشتن منابع و ایده های” او گفت:. “ما هنوز راه برای رفتن است.”

طعم شیرین قدردانی

شما می توانید می گویند با تشکر از شما در بسیاری از راه های مختلف. مارینا کالاهای اساسی را دوست دارد به می گویند و آن را با کیک.

در خصوص او صحبت می کند زبان از حرکت صعودی آناناس پایین کیک و قطره لیمو کیک پوند (با کلید آهک شکر و تخم مرغ).

از آنجا که کالاهای اساسی’ دختر رجینا Randle با این نسخهها کار در Grady بیمارستان اساسی می داند که چگونه بر جهان از بیمارستان در حال حاضر است. در سپاسگزار حرکت او پخته 150 کیک برای پزشکان و پرستاران و کارکنان.

>> مرتبط با: به عنوان ویروس گسترش رو به رشد ترس از غرق گرجستان بیمارستان

“من انجام می شود گفت: کالاهای اساسی, 64, از لاورنسویل. “من در یک درآمد ثابت. هفته آینده زمانی که من پول من قصد دارم به restock.” استیپلز بازنشسته شده است از یک حرفه ای اولین بار در AT&T و سپس در بعد مراقبت و فعال بوده است در ایالت رهبری در انجمن اولیا و مربیان.

کیک شد فردی به اندازه هر چند کالاهای اساسی نیز bakes اندازه کامل کیک برای همه موارد. با توجه به اندازه کافی مواد “من می پخت هر روز,” او گفت:. “این مسهل برای من, آن را واقعا است.”

Randle گفت: همکاران او “فکر کردم این کیک خیلی خیلی به غذا خوردن.” زیبایی خود را, اما نه محافظت از کیک از بلعیدم. “پس از آنها خوردند آنها وجود دارد بیش از حد بسیاری از تشکر از yous برای او در مورد چه مقدار از آنها قدردانی آن است و چگونه آن را برداشته روح خود را.”

گفت: کالاهای اساسی “من به دنبال کسی به من در درب در بیمارستان های دیگر.”

دیدار او Facebook صفحه به یاد بگیرند که چگونه به کمک: www.facebook.com/marina.staples.3

پرواز رحمت ماموریت

در مورد یک بار در هفته داگ الیس خود را هل تک موتور پیپر کماندار از آن آشیانه در Charlie Brown زمینه و مگس یک فرد بیمار به بیمارستان در جایی در شرق ایالات متحده

بسیاری از کسانی که مسافر هستند و به دنبال درمان برای سرطان یا بیماری های دیگر که آنها را مستعد ابتلا به عفونت است. برخی نمی توانند پرواز تجاری برای ترس از COVID-19. برخی دیگر حمل و نقل مانند زن کور الیس پرواز از مونکس کرنر کارولینای جنوبی به درمان در کلمبیا, کارولینای جنوبی.

الیس یکی از 1000 خلبانان که شرکت در پزشکی, حمل و نقل, موسسه خیریه, فرشته پرواز Soars که وارد شده بیش از 3,700 پروازهای سال گذشته است.

این بهار coronavirus همه گیر ساخته شده از سرویس رایگان ارائه شده توسط الیس و همکار خود خلبانان و حتی بیشتر مهم است. “در حال حاضر با خطوط هوایی تجاری خاموش و لغو پروازهای ما در خواست بزرگ گفت:” الیس.

اما همه گیر است و همچنین قرار دادن خلبانان و برنامه های تحت فشار. هیچ فاصله اجتماعی در داخل یک پیپر کماندار که جادار داخل یک فولکس واگن سوسک. و بسیاری از خلبانان از جمله الیس از سن بازنشستگی خود یا قرار دادن آنها در معرض خطر جمعیتی.

الیس, 83, سابق مدیر عامل جنوبی آسیاب تخصص نساجی شرکت که تولید کننده-مقاوم در برابر آتش برای پارچه های نظامی و امنیت عمومی و مسابقه-خودرو رانندگان است. “من یک مقدار زیادی از پوش بک از اعضای خانواده و دوستان خود گفت:” الیس همه آنها نگران سلامت خود و همچنین سلامت مسافر است.

فرشته پرواز Soars طول می کشد مراقبت برای جلوگیری از سرایت توصیه که خلبانان خود را پاکسازی کشور از این هواپیما در دست بشویید و مطمئن شوید که آنها سالم قبل از آنها انجام یک پرواز گفت: مدیر اجرایی جانین اتاق.

“این یک جهش از ایمان با اطمینان گفت:” اتاق. “ما اطمینان برای بیماران که خلبانان در حال رفتن را از طریق غربالگری و پیروی از دستورالعمل CDC.” فرشته پرواز خلبانان کامل در مورد 10 ماموریت در روز و هفت روز هفته, او گفت:.

“این چیزی است که من در دوران بازنشستگی گفت:” الیس. “من وحشتناک گلف باز و من نمی توانم ماهی پس چه کار کنم ؟ من به ارمغان آورد یک نام تجاری جدید پیپر کماندار از کارخانه 20 سال پیش و من پرواز بوده است.”

تغذیه کودکان

زمانی که Kisha و رابرت کامرون شنیده ام که مدارس قرار بود به دلیل از coronavirus زن و شوهر بر خاست به عمل است. بزرگترین نگرانی آنها این بود که چگونه دانش آموزان به ویژه کسانی که در آزاد و کاهش ناهار می خوردن.

“من فکر کردم:” آه خدای من, من به خوراک این کودکان و نوجوانان,’,” او گفت:. “من و شوهرم نشستم و نمیفهمد که چگونه ما می تواند این اتفاق می افتد. به عنوان یک مادر, من احساس دلسوزی برای مادران کار که نمی قادر خواهد بود برای آماده سازی وعده های غذایی برای کودکان در خانه. این یک واکنش طبیعی است.”

این Camerons باید متعلق به یک مترو در سایت بارسلونا جاده در آتلانتا برای نزدیک به 10 سال است. جامعه حمایت کرده و در حال حاضر آنها می خواستند به انجام چیزی در بازگشت.

Kisha کامرون با حضور در مدارس دولتی نیویورک است. در زمان او شده است در کاهش ناهار برنامه — “شده است وجود دارد که” بنابراین او را درک چالش است. شوهرش با این نسخهها کار به عنوان یک افسر پلیس با آتلانتا اداره پلیس.

اگر چه آنها تا به حال به کاهش ساعت به دلیل همه گیر باعث شده است مردم کمتر به خوردن آنها هنوز هم می خواست برای کمک به.

بنابراین به تازگی Camerons و کارکنان خود را به کار می کنند. هنگامی که فروشگاه بسته شد به مردم در شب, آنها شروع به ساخت 85 وعده های غذایی رایگان شامل 6 اینچ, زیر, چیپس و یک کوکی.

هدف این بود که به تغذیه کودکان, اما برخی از والدین به پایان رسید تا گرفتن یک وعده غذایی نیز هست.

>> مرتبط با: Gwinnett مادران گام به مطمئن شوید که بچه ها بیشتر دریافت وعده های غذایی

چند روز بعد آنها دوباره آن را انجام داد.

پنجاه آماده وعده های غذایی رفت و در 30 دقیقه. تقاضا هنوز هم وجود دارد, به طوری که آنها پمپ خط مونتاژ به وعده های غذایی را در نقطه ای.

“هر کس سپاسگزار” گفت: Kisha کامرون 1995 فارغ التحصیل از دانشگاه کلارک آتلانتا. “این شگفت انگیز بود و هر کس نیاز بود.”

افراد مسن بعدی در لیست خود برای کمک به.

“مردم هستند که سخاوتمندانه در حال حاضر, اما در سه یا چهار هفته از حالا بیایید ببینید که در آن ما هستند” Kisha کامرون گفت.

Serenading خواهر

چگونه ما در مدیریت اجتماعی فاصله زمانی که ما بیمار دوستان نیاز به یک آغوش?

استیسی فرانکلین که در شیمی درمانی برای عود سرطان پستان جدا شده در هنری شهرستان که باعث می شود درمان او حتی سخت تر به خرس. یکشنبه گذشته Alpha Kappa Alpha خواهران خواهری به نجات آمد.

حدود یک دوجین از او sorors صف در حیاط جلویی خانه اش — همه آنها را در یک فاصله مناسب از یکدیگر و از خانه — و خواند و دعا کرد و حتی یک بیت از یک “قدم زدن.”

>> مرتبط: ویروس نیروهای گزینه های سخت برای گرجستان زندگی می کنند با تضعیف ایمنی

“این مظهر خواهری” نوشت فرانکلین و 53 در Facebook صفحه از تعجب serenade. “من هرگز خواهد فراموش شادی غیر قابل بیان است که خط من خواهر به من داده اند از روز 1! ما خواهران برای زندگی!”

این serenade گرفتار شد و در حال حاضر برجسته شده در اخبار تلویزیون را نشان می دهد و در سراسر رسانه های اجتماعی.

فرانکلین بخشی از یک نام مستعار فصل آنها تماس بگیرید 15 افسانه شده است quarantining با دخترش شانون تامپسون و نوه هایش از درمان سرطان ساخته شده است که او را بیشتر در معرض coronavirus.

نوه Brooky شنیده می شود در این ویدئو برگشتاندن مادر بزرگ او را به خارج از درب جلو به دیدن دوستان خود را.

تامپسون نوشت: “من بسیار سپاسگزار برای شادی و عشق که افسانه 15 آورده به مادرم امروز. این چیزی است که ما فوق العاده خواهری است که در مورد شما خانم ها نشان داده اند تا در باور نکردنی ترین راه است.”

فرانکلین خواهر Keya Fulton گفت: چه خواهری واقعا می خواهد به انجام است قرار دادن سلاح های خود را در اطراف خود ، اما از آنجا که فرانکلین شیمی درمانی سرکوب سیستم ایمنی بدن خود را, آنها نمی توانند آن را در معرض خطر.

“آنها نامیده می شود و گفت:” ما می خواهیم به او نشان می دهد برخی از عشق و عشق در او — از راه دور'” Fulton گفت. “و این چیزی است که آنها انجام داد.” به عنوان فرانکلین به درب آمد او را دیدم دوستان خود آواز “خدا رو یک برکت و رحمت (با نام من بر روی آن).”

فرانکلین شده بود در بیمارستان در اوایل این ماه با مشکلات تنفسی و خواهران خواهری شده بود از دیدن او آوردن مواد غذایی و گل و تشویق خوب است. “اما در حال حاضر با همه چیز در حال توسعه آنها نشده است قادر به انجام هر گونه که” تامپسون گفت: Atlanta Journal-Constitution. “این است که راه خود را از نشان دادن خود را برای نشان دادن عشق و حمایت است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>