محتوای مقاله ادامه یافت

“گاهی فکر می کنم ما به استان های اقیانوس اطلس نگاه می کنیم و می گوییم: “اوه، آنها خیلی کوچک هستند. کاري که اونا ميکنن توي انتاریو يا کبک کار نميکنه اما برخی از کشورهای بسیار بزرگ انجام همین کار وجود دارد، “Dhalla می گوید، از جمله ویتنام و کره جنوبی، که در آن مسافران ورودی باید تحت آزمایش COVID در عرض سه روز از ورود و خود منزوی به مدت 14 روز، بدون در نظر گرفتن نتایج آزمون.

دالا می گوید: «این ها کشورهای یکپارچه ای نیستند که همه کورکورانه از قوانین پیروی کنند.» “من در واقع فکر می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از حمایت از این نوع اقدامات، که اکثر مردم خواهد بود پژمردگی برای قرار دادن با الزامات قرنطینه پس از (بین نسلی) سفر اگر آنها احساس آن را بیشتر احتمال دارد برای حفظ خود را امن، جوامع خود را امن، و اطمینان حاصل شود که آنها می توانند بچه های خود را به مدرسه است.” معافیت می تواند انجام شود، به عنوان مثال برای افرادی که نیاز به سفر به دلایل کاری یا خانوادگی دارند.

یک خودروی RCMP در مقابل پل کنفدراسیون در ۲ آوریل ۲۰۲۰. عکس جان موریس / رویترز

تورنتو شاهد افزایش موارد COVID-19 مرتبط با سفر – نزدیک به 18 درصد از موارد جدید در شش هفته گذشته، در مقایسه با پنج درصد در شش هفته گذشته بوده است. دکتر وینیتا دوبی، کاردانی پزشکی تورنتو در این هفته گفت: «بسیاری از موارد مرتبط با سفر گزارش سفر به مکان های دیگر در کانادا را گزارش کرده اند.» ماه گذشته مقامات بهداشتی نوا اسکوشیا هشدار دادند که مسافران دو پرواز تورنتو به هالیفاکس ممکن است در معرض COVID-19 قرار گرفته باشند.

استرانگ می گوید این استان که سرانه میزان مرگ و میر آن بیشتر از پیش از مرگ و استان های پرایری است، در طول تابستان موارد پراکنده و منزوی داشته است که همگی مربوط به افرادی است که از خارج از آتلانتیک کانادا یا در سطح بین المللی به نوا اسکوشیا می آیند. “آنها تا حد زیادی الزامات را دنبال کرده اند و منزوی شده اند، که برای من نشانه ای است که اگر ما آن نیاز را نداشتیم، آنها در همه احتمال، بسیار فعال تر بودند و در شرایطی بودند که احتمال انتقال ویروس بسیار بیشتر بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im