پس از چند دهه از کاهش ملی ایالات متحده آمریکا در همجوشی در آزمایشگاه به دنبال یک تولد دوباره – “رویایی رهبر جدید با هدف گسترش و تنوع بخشیدن به Princeton Plasma Physics Laboratory—و بازگشت به ساختمان راکتورهای همجوشی.”

همچنین جهت مشاهده فرم خرید…

  • فیوژن راه اندازی گام به تحقق بخشیدن به چندین دهه قدرت تمیز Dream – “دولت باید صرف میلیاردها دلار مطالعه تولید گازهای گلخانه ای-رایگان منبع انرژی. در حال حاضر خصوصی سرمایه گذاری ساختمان کوچکتر تر راکتور.” (وال استریت ژورنال; tweet)
  • بیل گیتس و جف بزوس باید bankrolled fusion راه اندازی از طریق صندوق با هدف تبدیل انرژی است. چند سرمایه گذاران سنتی سرمایه گذاران. پس از بازپرداخت می تواند بیش از یک دهه سرمایه گذاری امروز “تقریبا انسان دوستی می گوید:” آقای کولی در پرینستون. “سرمایه گذاران می خواهید به بخشی از چیزی است که جهان را تغییر خواهد داد.”

  • تماس همه میلیاردرهای: صندوق فیوژن در حال حاضر – “دلیلی برای خوش بینی است که شده است وجود دارد مهم پیشرفت است. بسیاری از آن آمده است از نوآوری در زمینه های دیگر که ارائه فن آوری را قادر می سازد. برای مثال چیزی به نام REBCO نوار است که در اصل برای MRI ماشین آلات اجازه می دهد تا برای قوی تر از میدان مغناطیسی است که به نوبه خود باعث می شود بسیار کوچکتر fusion فضاهای ممکن است. به طور مشابه محصورشدگی لختی به روش همجوشی بهره برده اند تا حد زیادی از پیشرفت های عظیم در تکنولوژی لیزر. فیزیک جایزه نوبل در سال 2018 شد در واقع اعطا فقط برای این پیشرفت در ليزر.”

ارسال شده توسط kliuless (0 دیدگاه کل) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de