محاصره باقی می ماند قرار داده و Teck خارج; در اخبار برای Feb. 24

در اخبار است که خلاصه ای از داستان از کانادا مطبوعات طراحی شده به kickstart روز خود را. در اینجا این است که آنچه در رادار از سردبیران ما برای مــن. 24.

آنچه که ما در حال تماشای در کانادا …

استان انتاریو پلیس گزارش داد معترضان تا نیمه شب یکشنبه به پاک کردن یک راه آهن محاصره در Tyendinaga Mohawk خاک و یا در صورت بررسی و ممکن است اتهامات جنایی.

اما مهلت آمد و رفت و محاصره نزدیک Belleville, Ont., که فلج هر دو حمل و نقل مسافری و ترافیک ریلی در بسیاری از شرق کانادا برای نزدیک به سه هفته در محل باقی مانده است صبح روز دوشنبه.

موانع در پاسخ به یک حرکت RCMP برای پاک کردن معترضان که مسدود کردن دسترسی به یک خط لوله پيشگيري در’suwet’en خاک در شمال بریتیش کلمبیا.

ارثی روسای مرطوب’suwet’en ملت در مخالفت با کار سنتی خود را خاک با وجود پشتیبانی از انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله.

روز جمعه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: آن زمان برای سنگر به پایین آمده و دستورات سفارش آهنگ پاک به اجرا گذاشته است.

اما وراثت رئیس Na’moks, همچنین شناخته شده به عنوان جان Ridsdale روز یکشنبه اعلام کردند که ترودو “اطلاعات غلط” و “متضاد” سخنرانی کرده بود فقط اثر مخالف است.

“اگر نخست وزیر ساخته شده است که سخنرانی Mohawks گرفته اند که همه چیز را,” او گفت:. “آنها آماده بودند. ما در تلفن.”

همچنین در این …

Teck منابع با مسئولیت محدود. می گوید آن را برداشت آن برنامه عظیم cenovus معدن پروژه تنها چند روز پیش از یک انتظار تصمیم دولت با استناد به گفتمان سیاسی بیش از تغییر آب و هوا.

این شرکت می گوید آن را یک $1.13 میلیارد writedown در مرز پروژه در آلبرتا.

در نامه ای به دادگاه فدرال محیط زیست وزیر Teck مدیر عامل و رئیس جمهور همین لیندسی می گوید سرمایه گذاران و مشتریان به طور فزاینده ای می خواهید قضایی به یک چارچوب در جایی که آشتی توسعه منابع و تغییر آب و هوا.

او می گوید که “هنوز وجود ندارد در اینجا امروز” و رشد بحث در اطراف این موضوع قرار داده مرزی و شرکت “مستقیما در پیوند بسیار گسترده تر از مسائل که نیاز به حل و فصل شود.”

پیشنهاد $20.6 میلیارد دلار پروژه انتظار می رود به ایجاد یک برآورد از 7000 ساخت و ساز, مشاغل, 2,500 عامل شغل و حدود 12 میلیارد دلار در درآمد فدرال و سرمایه و مالیات بود اما همچنین انتظار می رود به تولید حدود چهار میلیون تن از انتشار گازهای گلخانه ای در هر سال بیش از 40 سال است.

چهارده اول سازمان ملل و Metis جوامع امضا موافقت نامه مشارکت با شرکت در تک معدن و پروژه در انتظار تصویب از نخست وزیر جاستین ترودو دولت است.

ترجمه (در صورتی که شما آن را از دست رفته) …

انتاریو مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد presumptive مورد رمان coronavirus در تورنتو است.

آنها می گویند یک زن وارد در کانادا از چین در روز جمعه و رفت به تورنتو بیمارستان با یک متناوب سرفه.

این استان می گوید: زن مورد آزمایش قرار گرفت برای ویروس جدید شناخته شده به عنوان COVID-19 و خانه فرستاده شد برای خود انزوا به دلیل بیماری او خفیف بود.

مقامات می گویند زن آزمایش های محلی برگشتم مثبت برای این ویروس در روز شنبه و نمونه فرستاده شده به ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ برای تایید.

این استان می گوید بعید است که زن شد عفونی.

آن را می گوید او “به دنبال تمام پروتکل ها و عینک ماسک در طول سفر او به تورنتو.”

این تنها مورد شناخته شده از این بیماری در انتاریو پس از سه نفر قبلی تشخیص پاک شد از ویروس.

آنچه که ما در حال تماشای در ایالات متحده …

چارلستون S. C. — هر گونه حرکت که دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز سود در کارولینای جنوبی پس از پیروزی او در نوادا می تواند ویرانگر به جو بایدن.

معاون سابق رئیس جمهور است که به دنبال به دولت برای فرماندهی و پیروزی که می توانید نگه دارید نامزدی خود را زنده از طریق سوپر شنبه.

در مارس 3, مسابقات گشوده خواهد شد در 14 متحده و جایزه یک سوم از نمایندگان مورد نیاز برای نامزدی حزب دموکرات.

وزش دموکرات ها در حال رشد به طور فزاینده ای عصبی که ساندرز’ فراخوان سیاسی “انقلاب” خواهد درایو رای دهندگان به دور از حزب هر دو در رقابت در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در مجلس نمایندگان و سنا نژادها.

آنچه که ما در حال تماشای در بقیه جهان …

سئول — کره جنوبی گزارش داد یکی دیگر از جهش بزرگ در ویروس جدید موارد شنبه یک روز پس از رئیس جمهور به نام “بی سابقه و قدرتمند” گام به مبارزه با شیوع بیماری که به طور فزاینده ای مخدوش تلاش برای متوقف کردن گسترش.

231 موارد جدید را از کره جنوبی در مجموع به 833 و دو مرگ و میر بیشتر افزایش عوارض خود را به هفت.

چین همچنین گزارش داد 409 موارد جدید در روز دوشنبه در بالا بردن خشکی کل به 77,150 بعد از یک الگوی کج و معوج از افزایش در روزهای اخیر.

150 جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری مطرح شده چین در مجموع به 2,592 و نشان داد سنبله پس از معلق در هوا در اطراف 100 به مدت چهار روز. اما یک مرگ در هوبئی استان که وقوع ظهور در ماه دسامبر.

جهش قابل توجه در موارد خارج از چین را مطرح نگرانی از شیوع گرفتن خارج از کنترل. کره جنوبی سومین ملی در مجموع پس از چین و ژاپن و موارد را به سرعت افزایش یافته در ایتالیا و ایران فقط در چند روز.

بیشتر از ژاپن نفر از الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن نزدیک به یک پنجم از آن 3,711 مسافران و خدمه آلوده شد.

بیش از 140 نفر از کره جنوبی موارد جدید بودند و در نزدیکی Daegu این شهرستان از 2.5 میلیون نفر از مردم که در آن بسیاری از کشور عفونت رخ داده است.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در Feb. 24, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>