هیئت مدیره بازی Remix Kit

نوبت کلاسیک هیئت مدیره بازی شما رو به بازی جدید شما را دوست دارم.

هیئت مدیره بازی Remix Kit مجموعه ای از بازی است که شما می توانید با استفاده از تخته و قطعات از بازی شما ممکن است در حال حاضر خود: Trivial Pursuit, انحصار, Cluedo (سرنخ به آمریکایی ها) و دستمالی کردن. تعداد کمی از بازی ها نیز با استفاده از قلم و کاغذ و سایر اشیاء خانگی.

وجود دارد 26 پیشنهادات مختلف برای راه برای بازی به علاوه یکی دیگر از چهار روز ولنتاین گسترش است. ساده ترین ایده ها فقط ترفند برای بازی های اصلی آنها را متفاوت سرگرم کننده را به شدت استراتژیک , دستمالی کردن, سریعتر, Trivial Pursuit.

ما در حال قرار دادن کارت های آنلاین به صورت رایگان در حال حاضر در ماه مارس سال 2020 به این امید که برخی از ایده های بازی ممکن است مفید باشد برای افرادی که اقامت در داخل با توجه به قرنطینه مستند اجتماعی یا فاصله. (اگر شما لذت بردن از این کیت می توانید استطاعت آن, لطفا در نظر گرفتن کمک مالی به سازمان جهانی بهداشت را COVID-19 پاسخ صندوق.)

ارسال شده توسط Etrigan (3 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من می خواهم عشق را در انحصار مجموعه, افزایش عرضه پول چند هزار برابر شده و مردم را به بازی است که به منظور کسب درآمد برای پرداخت هزینه های واحد همزمان در یک بازی از محور و متفقین در برخی از پوچ اما پایدار نسبت. مجموعه ای از این که درایو بازیکنان تازه کار mad آشکار و طول آزمایش ممکن است کشتن متخصص بازیکنان از سن. هر نتیجه علم خواهد بود دیوانه, بازی, وحشی و در عین حال خسته کننده است. اطلاعات من خواهد بود بی بها.
ارسال شده توسط vrakatar در 8:14 PM در مارس 27 [2 علاقه]
من به رسمیت نمی شناسد هر یک از این مردمی که یک مدت زمان طولانی BGGer. اما مفهوم بزرگ.

همیشه سرد برای دیدن طراحی مردم چیز خود را دارد. اما اگر شما زندگی می کنند در جنوب غربی سیاتل و نیاز به برخی از بازی ها به من یک خط رها. بسیاری از چیزهای من قفل شده است در ذخیره سازی ،

خود را به من بگویید سن/تعداد بازیکن من خواهید دید آنچه که من می توانید انجام دهید.

من thrifter. من هزاران نفر از بازی های…
ارسال شده توسط Windopaene در 8:24 PM در مارس 27

چگونه در مورد Scrabbleship?

شما طرح خود را در کشتی پنهان در هیئت مدیره دستمالی و اگر حریف خود را مکان های کاشی بر روی آن لکه های آن را یک ضربه!
ارسال شده توسط: darkstar در 8:29 PM در مارس 27 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>