انگلیسی ها یک بار ساخته شده از 1100 مایل پرچین طریق وسط هند

امپراتوری بریتانیا مشغول به کار بود در این غول پرچین برای حداقل 30 سال است. آن را تا به حال در آخر رسیده “آن بیشترین حد و کمال” نوشت: Roy Moxham در بزرگ پرچین از هند. […] یک نماینده مجلس نوشت که آن را “می تواند نسبت به هیچ چیز دیگری در جهان به جز از دیوار بزرگ چین است.” ¶ او به عنوان گزارش شده در حد و سلامت پرچین [در سال 1878] هر چند Halsey می دانستم که آن زمان رو به اتمامه. که در همان سال امپراتوری متوقف شد همه بودجه برای دیوانه پروژه و آن را طولانی نیست قبل از پرچین ناپدید شده بود به طور کامل. زمانی که Moxham انگلیسی نویسنده رفت و به دنبال آن در سال 1996 او نمی تواند پیدا کردن ردیابی. در جستجوی استعماری هند بریتانیایی “آداب و رسوم پرچین” (اطلس تاریک)

از Wikpedia: این آداب و رسوم داخلی خط آن گنجانیده بزرگ پرچین از هند (یا هندی نمک پرچین) بود و آداب و رسوم مانع ساخته شده توسط انگلیسی ها در سراسر هند در درجه اول به جمع آوری نمک های مالیاتی. خط آداب و رسوم آغاز شد در حالی که هند تحت کنترل شرکت هند شرقی اما در ادامه به دوره مستقیم حکومت بریتانیا. این مقاله ادامه می دهد و شامل جزئیات بیشتر در مورد تاریخچه و برچیدن از پرچین و میراث خود را.

بیشتر از اطلس تاریک:

بیش از یک قرن بعد نویسنده Moxham رفت و به دنبال اثری از این زندگی بنای تاریخی به انگلیسی هژمونی و پشتکار. برای او جستجو شروع با خرید یک کتاب مورد Rambles و خاطراتی از یک هندی رسمی, توسط Sir William Sleeman که اتفاق افتاده به ذکر است پرچین (Internet Archive). منابع دیگر چند بود و سخت به پیدا کردن و به عنوان Moxham آموخته بیشتر در مورد آن او در بر داشت که آن را به حال شده است تقریبا به طور کامل فراموش شده است.

نیز وجود دارد یک مقاله طولانی با یک نسبتا موجز تاریخچه شرکت هند شرقی در Above Top Secret.

ارسال شده توسط گه نور دزد (2 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

شما می دانید یک غول سبز درخت کمربند می تواند بهتر از یک احمق سیمان دیوار.
ارسال شده توسط dorothyisunderwood در 10:41 PM در آوریل 26
متاسفانه من فکر می کنم در حال حاضر Monty Python – “من می خواهم یک بوته زار!”
ارسال شده توسط PhineasGage در 10:52 ساعت در آوریل 26

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>