ادامه داد: قصه های کوچک قهوه ای, open-mouthed هیولا

نوستالژی بمب: Domokun است “کوچک قهوه ای open-mouthed هیولا تخم از تخم مرغ است که زندگی با یک پیر دانا خرگوش زیرزمینی.” در ژاپن او را طلسم از NHK BS2 کانال و ستاره یک سری از 30 ثانیه توقف و حرکت ایستگاه شناسایی کوتاه (قبلا) که در دسترس هستند در یوتیوب. آیا می دانید Domo سپس سفر جهان در یک سری از 2 دقیقه کوتاه به زبان انگلیسی, تشکر به همکاری با Nickelodeon (ویکیپدیا)? در اینجا 26 قسمت از Domo تلویزیوننیز در یوتیوب (با برخی از کلیپ جایزه). که هنوز یک دهه پیش و Domo نشده است و خفته پس از آن…

پس از آن وجود دارد Domo: مانگا [trailer] و برای سالگرد 15 از Domo, او تا به حال تلویزیون ویژه در سال 2014 (Anime News Network) با عنوان Domo هالیوود e Iku! (Domo می رود به هالیوود!) و دوباره با عنوان Domo سنگ در انگلیسی.

سال آینده اولین موسیقی تلفیقی بر اساس Domo, Domo را دوست دارد Chiptune [trailer] منتشر شد در آیتونز و آمازون و تمام جریان موسیقی خدمات (Spotify) پس بعد از آن در سال 2015 توسط Dom را دوست دارد کریسمس [Trailer] (Spotify).

و پس از آن وجود دارد ، در Nintendo DSi وجود دارد البته تصادف Domo* سخت-کلاه Domo** Rock-n-Roll Domo* نرم افزار توپ Domo* و سفید-آب Domo**. بازی پسر پیش رو Domo-kun no Fushigi Terebi (طولانی) و Facebook به حال سیاره Domo [trailer] [گیم].

* ضبط از گیم پلی
** صوتی rip تنها

در سال 2016 همه چیز رو واقعی در راه است که نه سالخورده هست. Domo زد برای رئیس جمهور [لیست پخش از 19 کلیپ]. که نمی پان پس از او عقب افتاد در قبل خود عشق: DJing [25 دقیقه در MomoCon].

ارسال شده توسط گه نور دزد (7 نظر تعداد) 13 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من تماشای بسیاری از NHK (به خانواده من وغصه) و دوست دارم زمانی که آنها Domo interstatials. جایزه برای یک در حال حاضر در حال اجرا که در آن یک Domo farts کامل قابل مشاهده با ابر و اثر صدا.
ارسال شده توسط ba در 11:38 AM در 22 مارس
چه هیچ اشاره ای Domokun به عنوان کابوس گربه و/یا onanists?
ارسال شده توسط jackbishop در 11:53 AM در مارس 22 [5 علاقه]
DOMO!جهان – NHK WORLD – فارسی. (کسانی که interstatials)

ایجاد شده به عنوان یک صفحه نمایش 8k تصویری, تکنولوژی, همه, مختلف, کوتاه, یک واحد بزرگ توقف حرکت انیمیشن.

Domo را می توانید با برقراری ارتباط با farts!

DJ Domo

DOMO!
ارسال شده توسط zengargoyle در 12:28 PM در مارس 22 [1 علاقه]

و بله… من یک domokun تی شرت فقط یک نفر تا به حال متوجه شده است.
ارسال شده توسط zengargoyle در 12:51 بعد از ظهر در 22 مارس
ارسال شده از یک خانه با دو Domo. همسر من و دوست ما طرفداران Domokun سال پشت و خرید هر یک از دیگر Domo یا دو. در حال حاضر پسران ما با آنها بازی کند.
ارسال شده توسط گه نور دزد در 1:00 PM مارس 22 [1 علاقه]
این NHK کانال های ماهواره ای BS1 بود/یک Domo-kun بر اساس انواع نمایش برای کودکان است که من استفاده می شود به تماشای, تا زمانی که آنها معرفی شده بسیار Poochie-esque شخصیت است که به سرعت تبدیل به مرکز نشان می دهد. یکی می گویند Domo-kun را Grover رو علم می خواهم.

به هر حال. یکی از بهترین بخش هایی از این نمایش بود Domo-kun سفر به ژاپن و دیدار از کودکان در مکان های مختلف و یادگیری از آنها را. یک قسمت او رفت و به شهر که برگزار شد سنت خانه نینجا (که یک توریست حیله در حال حاضر) و از او آموخته نینجا مسائل از کودکان و نوجوانان و به طور ناگهانی به نظر می رسد به عنوان یک نینجا و تلاش (و موفق) انواع نینجا حرکت می کند. بیشترین تلاش خود را در یادگیری همه چیز در پایان شایان ستایش شکست که هی من می تواند مربوط به Domo-kun!

مورد علاقه من گرچه شد Domo-kun بازدید از یک تیم لیگ کوچک و بازی بیس بال با آنها. البته Domo-kun ساختار بدن معنی است که او نمی تواند رسیدن به سراسر نیم تنه خود را/صورت خود را با آغوش پر از کنده درخت تا او را ایستاده در بشقاب برگزاری خفاش در یک بازو و انجام وحشتناکی. در نهایت پارچ beaned Domo-kun و او در صورت اول به خاک در خانه صفحه. برای یک لحظه من امیدوارم که Domo-kun خواهد پرش به بالا با چهره عصبانی شارژ جوان پارچ و او را بخورند اما متاسفانه تلویزیون کودکان غالب و Domo-kun در زمان خود پایه و سپس اقدام به سرقت راه خود را به سوم در نهایت گرفتن batted خانه شد و شادی. منظورم این بود زیبا و دلفریب, اما من می خواهم آن را دوست داشت اگر او را به خوردن بچه.

ドモドモ!
ارسال شده توسط Ghidorah در 3:57 PM مارس 22 [3 علاقه]

از شما بسیار سپاسگزارم برای این. من از طرفداران بزرگ از Domo در دانشگاه به نقطه ای که در آن همه هدیه دریافت کردم Domo کالا. من تا به حال یک پیچ و تابدار Domo مکعب است که احتمالا به من برخی از آسایش در حال حاضر اگر من می توانم در آغوش گرفتن آن است.
ارسال شده توسط invokeuse در 9:21 PM در 22 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im