Coronavirus حمله تهمت کشور

Axios گزارش که بر اساس یک نظرسنجی اخیر جمهوری خواهان کمتر نگران coronavirus از دموکرات یا مستقل, و حتی آن را به عنوان اسپرد از در درجه اول مناطق شهری به برون شهری و روستایی جمهوری خواه متمایل مناطق.

در ضمن سیاسی گزارش می دهد که “یک تغییر ناگهانی در پشتیبانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان محافظه کاران مذهبی است که باعث زنگ زنگ در داخل خود انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی که در آن بالا دستیاران مدت طولانی banked در گسترش جمهور انجیلی پایه به عنوان بخشی کلیدی از استراتژی خود را برای پیروزی در ماه نوامبر” که به نظر می رسد مربوط به اخیر خود اعلام می کند که کلیساها و مساجد و کنیسه ها “خدمات ضروری” و به تهدید خود را به نادیده گرفتن فرمانداران که حاضر به بازگشایی آنها در این آخر هفته – یک قدرت است که نگهبان یادداشت های او ندارند.

علاوه بر این روزنامه نیویورک تایمز گزارش می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن “مشتاق به بازگشایی اقتصاد, آغاز بازجویی رسمی coronavirus مرگ و میر نشان می دهد اعداد که hobbled تصویب خود را رتبه بندی و آزار انتخاب مجدد او به چشم انداز در حال متورم” در حالی که “[m]ost آمار و ارقام و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند او در اشتباه است; مرگ و میر است که احتمالا به مراتب بالاتر از آنچه که برای عموم شناخته شده است.”

در اخبار مرتبط WaPo نویس مونیکا Heese بررسی راه هایی است که زنان در Infinite ترک خورده اند این کد در نحوه satirize مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله سارا کوپر که فیلم برداری یک سری از فیلم ها از جمله “چگونه برای پزشکی” — با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده برای کشتن ویروس — و “چگونه به Obamagate.”

ارسال شده توسط کترا (32 نظرات کل) 14 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

جمهوری خواهان کمتر نگران coronavirus از دموکرات یا مستقل

چرا لیبرالها بیشتر از ترس از coronavirus از محافظه کاران?
ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش در 4:27 PM on May 22 [4 علاقه]

در اینجا ترفند برای زنده ماندن یک بیماری همه گیر بدون یادگیری هر چیزی:

1. اگر کسی شما را نمی دانم می میرد این فقط بخشی از “رسانه”.

2. اگر کسی به شما می دانم که می میرد, این یک فاجعه است و شما می توانید برای آنها دعا. همچنین آنها به وضوح ساخته شده یک اشتباه در جایی.

3. اگر مرگ شما وجود ندارد و شما برای توجیه هر چیزی.
ارسال شده توسط selfnoise در 4:38 PM on May 22 [16 مورد علاقه]

وجود دارد مقدار زیادی از محافظه کاران هستند که ترس از coronavirus آن Trumpians که به دنبال رهبر خود را بر روی صخره.
ارسال شده توسط storybored در 4:44 PM on May 22 [4 علاقه]
بیکر تصمیم گرفته است به پا خط در اینجا در MA و او اجازه بازگشایی کلیساها. ما را نیمی از ما عفونت نرخ اوج اما هنوز هم 1000 عفونت در روز و کاهش بازداشت شده است. من امیدوار هستم فراتر از امید که آن را یک نقطه عطف.

بنابراین بسیاری از مردم در حال رفتن برای مردن بی ارزش. تماشای قرار پیروان عیسی خواستار خون برای ثروت. آن را فقط کاملا افسرده.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 4:52 PM on May 22 [6 علاقه]

…که به نظر می رسد مربوط به اخیر خود اعلام می کند که کلیساها و مساجد و کنیسه ها “خدمات ضروری” و به تهدید خود را به نادیده گرفتن فرمانداران که حاضر به بازگشایی آنها در این آخر هفته – یک قدرت است که نگهبان یادداشت های او ندارند.

قرار است که یکی Catch-22 نقل قول درباره “آنها می توانند هر چیزی را که ما نمی توانیم آنها را متوقف کند از انجام” اینجا.

قانونی وجود دارد که زمینه را برای نادیده گرفتن به افتخار شما را مجبور به چشم پوشی از 10 متمم به طور کامل و قرار دادن یک چرخش فوق العاده در 1 (تاکید بر “منع رایگان ورزش آن (دین)” و “حق مردم برای صلح و دوستی به جمع آوری” با وجود آن (یک) هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک صلح طلب مجلس که از لحاظ جسمی به خطر می اندازد انبوهی از مردم بی گناه (ب) آن است که کنگره تصویب قوانین محدود کردن این تجمعات مذهبی اما فرد فرمانداران و (c) منع خدمات به طور موقت به نام از بهداشت عمومی است که گریه به دور از منع دین خود.)

به علاوه متی 6:6 با این که تمام “وقتی تو prayest دعا در راز” بیت نشان می دهد که رئیس باقی مانده است فقط خوب با دین نیست که باز و متکبر. یا عیسی را بازتاب بر “رندر تحت سزار سزار چیزی است که.” و این فقط مسیحیت; ما می تواند در دیگر ادیان که آن را روشن است که حفظ سلامت و ایمنی بیشتر پیوستن به مراسم اما این امتها بحث خارج وجود دارد در کرانههای.

در واقع گرانه او کاملا می توانید آن را سفارش دهید چرا که وجود دارد مقدار زیادی از مقامات محلی که انتخاب می کنید برای به اجرا درآوردن stay-at-home سفارشات در برابر چنین مکان هایی را تصاحب خواهد کرد و پس از او “نظم” به عنوان کافی توجیه برای ایستادن کنار. و هر جا که آیا اجرای این قانون خواهد بود صفحه اول عناوین به عنوان خدا نفرت از برج عاج Elitists.

یا ما در حال حاضر در یک نقطه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی در پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد COVID ایمنی با “پسر آن را جالب می شود در یک اتاق است که به شدت می خواهد به نظر می رسد برای دیدن این خانه از عبادت و کلیساها ماندن بسته”?

همانطور که برای رشد در مناطق روستایی وجود دارد بسیاری از عوامل. کمتر امکانات پزشکی. کمتر ثروت به پرداخت برای خدمات پزشکی و از این رو بیشتر تمایل به آنها را به دنبال. کمتر مخالف صدای کمتر مقاومت مواجه از دیگران به پیروی. و یک حذف بی میلی به اعتراف تحت هر شرایطی که تهمت می تواند اشتباه باشد-حتی اگر این به معنای اجتناب از رفتارهای مانند فاصله و ماسک است که می تواند از آنها بهره مند شوند.
ارسال شده توسط delfin در 4:58 PM on May 22 [5 علاقه]

جدید رادیو فردا می یابد نظرسنجی بایدن با سالم منجر می فرستد مغلوب ساختن پیشی جستن به سقوط • Vox; Aaron Rupar; 22 مه سال 2020 • ‘رئیس جمهور دیوانه است که فاکس نیوز نیست و تقلب در انتخابات برای او.’

اما قابل توجه است که به جای تأمل در چرا خود نظرسنجی شماره کشویی … رئیس جمهور حملات مسنجر.

ارسال شده توسط ZeusHumms در 4:59 PM on May 22 [6 علاقه]

بزرگ نارنجی ادم سفیه و احمق هنوز نظر سنجی در بیش از 40 درصد تصویب. اگر هیچ چیز دیگری در این سالها واقعا چشمان من را باز کرد که چگونه وحشتناک یک مقدار قابل توجهی از آمریکا رای گیری عمومی واقعا است.
ارسال شده توسط octothorpe در 5:04 PM on May 22 [27 مورد علاقه]
برنامه ریز عروسی وراج “ساز با نام تجاری”: trump’s کمک های غذایی برنامه پرداخت $100+ میلیون به بدون مجوز [و بی تجربه] نمایندگی • ProPublica; اسحاق Arnsdorf; مارس 19 سال 2020 • ‘پیمانکاران با تجربه در توزیع مواد غذایی هستند که به دنبال تامین کنندگان در Facebook در حالی که برخی از مواد غذایی بانک تقلا برای پیدا کردن به شدت مورد نیاز تحویل.’

اعتباری برای این طرح شده است ادعا شده توسط رئیس جمهور تهمت و Ivanka Trump.
ارسال شده توسط ZeusHumms در 5:06 PM on May 22 [5 علاقه]

> یک قدرت است که نگهبان یادداشت های او ندارند.

دیگر قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن ندارند بر اساس راه نگهبان انتخاب است به تفسیر “قدرت” در اینجا:

* قدرت مانع رسیدگی به خود را انجام
* قدرت به پذیرش منافع شخصی از دولت های خارجی
* قدرت برای حفظ مالکیت در کسب و کار خانوادگی در حالی که نگه داشتن اتاق
* قدرت به خودداری از کمک کشورهای دیگر به منظور پیشبرد اهداف سیاسی
* قدرت دخالت در آزادی مطبوعات

خوشبختانه تدوین کنندگان ساخته شده در پادمان به نگه داشتن هر یک از این چیزها اتفاق می افتد.
ارسال شده توسط tonycpsu در 5:10 PM on May 22 [10 علاقه]

رویترز…
-تقسیم COVID-19: دموکرات ایالات متحده در زمینه آمار سه بار به عنوان سخت به عنوان جمهوری خواه آنهایی که
-منحصر به فرد: یک چهارم از آمریکایی ها مردد در مورد کوروناویروس واکسن – رویترز/ایپسوس نظرسنجی

همچنین جهت مشاهده فرم خرید…

ارسال شده توسط kliuless در 5:14 PM on May 22 [5 علاقه]

آه و…
Coronavirus گسترش: در آن آمده است COVID-19 به سرعت در حال رشد?
ارسال شده توسط kliuless در 5:17 PM on May 22 [1 علاقه]

وجود دارد مقدار زیادی از محافظه کاران هستند که ترس از coronavirus آن Trumpians که به دنبال رهبر خود را بیش از صخره

من فرض این همان محافظه کاران که قهر کردن و پف خود را “نگرانی عمیق” و “ناکامی” در مورد هر چه مزخرف رئیس جمهور است تا به ارائه آنها را مجبور به صحبت می کنند در ثبت و یا شناسایی شود.

به عبارت دیگر در حالی که آنها ممکن است وجود داشته باشد برای تمام اهداف عملی آنها نیست.
ارسال شده توسط nubs در 5:17 PM on May 22 [6 علاقه]

وکیل: 1,200 کالیفرنیا شبان توافق برای بازگشایی 31 مه در دفیانس Stay-در-خانه سفارش (CBS SF / AP 21 مه سال 2020)

Newsom به تدریج اجازه برخی از کسب و کار برای بازگشایی به عنوان دولت تعداد ویروس های مربوط به بستری شدن در بیمارستان است مسطح است. اما کلیساها هنوز هم ممنوع همراه با سالن مو و رویدادهای ورزشی است. Newsom روز دوشنبه گفت کلیساها می تواند بازگشایی در هفته نه ماه. اما بسیاری از کلیساها از انتظار خسته شده است. چهار شنبه, یک وکیل به نمایندگی از یک کلیسا در لودی که شکایت کرد Newsom گفت: بیش از 1200 شبان را امضا کرده اند “اعلام ضرورت” اعلام کرد که طرح خود را برای بازگشایی در مه 31 در حالی که رعایت فاصله فیزیکی و اقدامات دیگر.

وکیل رابرت تایلر گفت: [ … ] [او] انتظار دارد به عنوان بسیاری از 3,000 کلیساها در سراسر کالیفرنیا می تواند در فرد خدمات در مه 31. “این نامه فرستاده نشده برای این منظور درخواست برای اجازه,” او گفت:. این نامه یک روز پس از سر از وزارت دادگستری ایالات متحده در حقوق مدنی بخش گفت Newsom در نامه ای که اقامت خود را در خانه سفارش تبعیض علیه کلیساها و اماکن “ناعادلانه بار” بر روی آنها. […] یک قاضی فدرال در اوایل این ماه طرفه با Newsom گفت که او تا به حال حق به ممنوعیت کلیسا به نفع سلامت عمومی است. تایلر گفت که کلیسا به دادگاه تجدید نظر این حکم.

قبلا: 180 در معرض Coronavirus در طول روز مادر در مبارز NorCal کلیسا (CBS SF / سی ان ان, مارس 18 سال 2020)
ارسال شده توسط کترا در 5:19 PM on May 22 [5 علاقه]

آن را نمی ممکن است به درک چگونه منظمی افزایش سر و صدا از محافظه کاران برای پایان دادن به محدودیت همزمان با رشد آگاهی که جوامع سخت ترین ضربه COVID-19 در ما نامتناسب بوده است مردم رنگ.
ارسال شده توسط نظریه در 5:19 PM on May 22 [21 مورد علاقه]
محافظه کاران مانند germophobia. لیبرال ها مانند شهر شب زنده داری و حکیم اظهارات حزقیال “هیچ کس نیاز به زندگی گذشته 75” Emanuel.

من پیش بینی کرده اند این به خط سیاسی دقیقا مخالف چگونه آن را انجام داد.
ارسال شده توسط Ralston McTodd در 5:21 PM on May 22 [2 علاقه]

نیل Kashkari: “واقعا کنجکاو لوید [Blankfein]: آیا شما رفتن به سینما و رستوران ها و هواپیماهای تجاری? یا شما sequestering تا زمانی که وجود دارد یک vax از آنجا که شما در معرض خطر سن ؟ ؟ ؟ مردم را تعیین می کند مستند خود را بر اساس حس ایمنی است.”

من متنفر بودم از خواندن پاسخ به آن است. Arc از جهان ممکن است خم شدن به سمت عدالت است اما در سطح کوانتومی آن است که سرد و بی تفاوت است. اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از جهانی عدالت آن خواهد بود کسانی که بیشترین سنگدلانه و بی رحمانه نیاز به رول جان خود را در برابر باریک ترین شانس. به جای فقیرترین و آسیب پذیر باید تحمل فشار از روی تکبر و غرور از همان uncaring ghouls.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 5:23 PM on May 22 [3 علاقه]

تقاضا برای بازگشایی تنها نیمی از سرگرم کننده است. نیم دیگر خواهد بود یک بار caseloads شوت به سمت بالا اعتراض زمانی که تغییر فرمانداران مناطق را از زرد-ورزش-عمده-احتیاط به قرمز-stay-در-خانه.

و _then_ شما در حال رفتن برای دیدن صحبت از “پناهگاه شهرستانهای” و چگونه anecdata “ثابت می کند” که مستندات ها پر از شکوفه.
ارسال شده توسط delfin در 5:24 PM on May 22 [1 علاقه]

آن را نمی ممکن است به درک چگونه منظمی افزایش سر و صدا از محافظه کاران برای پایان دادن به محدودیت همزمان با رشد آگاهی که جوامع سخت ترین ضربه COVID-19 در ما نامتناسب بوده است مردم رنگ.

به یاد داشته باشید که آتواتر نقل قول?

شما در حال گرفتن انتزاعی در حال حاضر [که] شما در حال صحبت کردن در مورد برش و مالیات و همه این چیزهایی که شما در حال صحبت کردن در مورد کاملا اقتصادی چیزها و یک محصول جانبی از آنها است [که] سیاه پوستان صدمه بدتر از سفید پوستان است.

تاریخچه مطمئن شوید که به عنوان جهنم را دوست دارد به قافیه.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 5:26 PM on May 22 [5 علاقه]

سارا کوپر ‘مثبت و منفی’ تصویری یک گوهر است.
ارسال شده توسط کارتر در 5:37 PM on May 22 [3 علاقه]
>> من پیش بینی کرده اند این به خط سیاسی دقیقا مخالف چگونه آن را انجام داد.

این است که خطاب در Vox مقاله مرتبط با این مرد از تاب و چرخش:

“اما هنگامی که یک سیاستمدار قطاری یک حزب دیگر پویایی را بیش از. برای یک چیز, پارتیزان اعتماد خود را به رهبران و متفقین موسسات. تعداد بسیار کمی از ما شخصا اجرای آزمایش بر روی coronavirus یا رفته در سراسر جهان جمع آوری دمای سطح قرائت در طی چند دهه. ما باید انتخاب کنید چه کسی به این باور و هنگامی که ما انجام می دهیم ما تمایل کلمه خود را هنگامی که توصیف رقابت یا دور حوادث است.”

همچنین هر گونه تهدید به اقتصاد (و یا بازار سهام) است که به عنوان یک تهدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند و جمهوریخواهان کنترل سنا. همه چیز را در رفتن به جلو در حال رفتن به بازدید از طریق این لنز.
ارسال شده توسط نظریه در 6:16 PM on May 22 [3 علاقه]

مطالعه برآورد 24 متحده هنوز کنترل نشده coronavirus گسترش (WaPo / MSN چاپ)

این مدل که تاکنون نظیر بررسی نشان می دهد که در اکثر کشورهای موج دوم بافندگی اگر مردم رها تلاش برای کاهش گسترش ویروسی. “شواهدی وجود دارد که ایالات متحده آمریکا است که تحت کنترل به عنوان یک کل کشور گفت:” سمیر Bhatt مدرس ارشد در زمين آمار در کالج امپریال. این مدل نشان می دهد که به طور بالقوه شوم حالات اگر حرکت مردم در اطراف آنها بود قبلا و انجام این کار بدون در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. در کالیفرنیا و فلوریدا, نرخ مرگ و میر می تواند سنبله به حدود 1000 نفر در روز در ماه جولای بدون تلاش برای کاهش گسترش یافته است. مدل های دیگر منتشر شده در روزهای اخیر دستگیر شده به طور مشابه تصویر مخلوط. این PolicyLab در بیمارستان کودکان فیلادلفیا استفاده می شود شهرستان در سطح پیش بینی است که بسیاری از کشور بود و در شکل مناسب و معقول برای بازگشایی, اما نگران کننده مناطق باقی می ماند از جمله هوستون دالاس جنوب فلوریدا و آلاباما.

[…] در تگزاس در دالاس کانتی قاضی رس جنکینز گفت: مشورت با پزشکان و کارشناسان از بیمارستان منطقه “و آنچه آنها به ما می گویند این است که ما در حال بازگشایی بیش از حد سریع است و ما در حال بازگشایی در جهت اشتباه است.” محلی حوزه های قضایی در تگزاس آیا قدرت به موضوع محدودیت های دقیق تر از دولت آغاز شد که به شدت بازگشایی این ماه است. بنابراین دالاس با تمرکز بر پیام. این شهرستان دارای یک روزانه “covid-19 سطح خطر” است که در حال حاضر برای “ماندن در خانه امن باقی بماند.”

پدر و مادر واقعا نیاز به یک استراحت. اما تابستان اردوگاه بیش از حد خطرناک است ؟ (NYT)

“در هر حرفه ای پزشکی ما مشورت گفت که برای یک اردوگاه که باز می شود در این محیط این ماده اگر از آن خواهد بود وجود دارد” گفت: Bradley Solmsen مدیر اجرایی اردوگاه در بهار سرد, n. y. حدود 55 مایل در شمال شهر نیویورک است. “حتی با تست احتمال با ما داشتن آن اگر ما باز شد بسیار بالا است.” […] لورن Rutkowski مالک و مدیر اردوگاه IHC در وین Pa. گفت که پس از صحبت با توزیع کنندگان آزمون برای ویروس اردوگاه تصمیم گرفت آن را نمی تواند تکیه بر دقت خود را. آزمون می تواند تا 30 درصد منفی کاذب و تحقیقات در این آزمایش از کودکان محدود است. […] دکتر دیوید Cennimo, یک متخصص بیماری های عفونی در راتگرز نیوجرسی دانشکده پزشکی گفت: نگه داشتن این ویروس در خارج از اردوگاه ها می تواند چالش مهم نیست که چه اقدامات اپراتورها را.

ارسال شده توسط کترا در 6:17 PM on May 22 [2 علاقه]

مبلغ کلیسای باپتیست در گوشه من در اینجا در اوکلند مطلق خوشه ویروس رشد.

هر جمعه پس از مستند شروع هیچ چیز تغییر کرده است از چگونه آن بوده است. زیادی از اتومبیل های گران قیمت از خارج محله دو پارک شده پارک شده در پیاده رو پارک شده در مقابل شیرهای آتش نشانی, aint nobody با پوشیدن ماسک.

هر یکشنبه.

بسیاری از این پارکینگ shenanigans انجام شده است به طوری که افراد مسن و چاقی در میان آنها (و وجود دارد بیش از یک چند در جماعت) لازم نیست به راه رفتن بسیار دور به درب جلو. آن را نیز یک جماعت از مردمی که از یک گروه قومی به طور کلی به رسمیت شناخته شده به درد و رنج بیشتر عوارض جانبی COVID19 واکنش از جمعیت عمومی است.

بودن در داخل خانه و بدون گردش هوا? ✅
محله های نزدیک w/out اجتماعی فاصله? ✅
آواز (که فشار بیشتر koisture از عمیق تر در ریه های خود را به هوا)? ✅
شهرستان می دانم که برای آن آسم و اختلالات تنفسی? ✅

من آرزو می کنم آنها بهترین در راه من کسی رفتن بیش از Niagra می افتد در یک چکه کن بشکه; صرف نظر از آنچه که من فکر می کنم همه شواهد امتیاز نسبت به “شما باید خودتان را برای یک نتیجه مثبت”.

I dunno اگر آنها رای برای تیم ماگا در ماه نوامبر. اما اعتقاد به این که خدا را نمی دهند این است که عمیقا ریشه دوانده در آمریکا و روان.
ارسال شده توسط دزدان دریایی-Bartender-زامبی-میمون در 6:24 PM on May 22 [2 علاقه]

من نمی ترس COVID-19 اما من آن احترام بگذارند. و من ادامه خواهد داد تا آن را به یک بستر گسترده تا زمانی که یک جامد دلیل علمی نیست. دیگران ممکن است انجام به عنوان آنها خواهد شد و من آرزو می کنم آنها را به خوبی…
ارسال شده توسط جیم در austin در 6:24 PM on May 22
رئیس جمهور تهمت کاهش یافته است به پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت در پنج شنبه طی بازدید از یک فورد کارخانه در میشیگان است که تبدیل کردن هواکش ها و ماسک برای استفاده در بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود درخواست از خودروساز است که او فصل یک و یک فرمان اجرایی از دولت فرماندار دموکرات نیاز به آنها را. (واشنگتن پست 21 مه سال 2020) مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: فرسوده ماسک در قسمت دیگری از گیاه “که در آن آنها آن را ترجیح داده است” اما کاهش یافته است به پوشیدن یکی از نظر دوربین. “من نمی خواهم به مطبوعات از لذت دیدن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. […]

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود noncommittal در پوشیدن ماسک به عنوان او در گفتگو با خبرنگاران قبل از ترک کاخ سفید است. “من نمی دانم. ما میخوایم به آن نگاه کنید,” او گفت:. “بسیاری از مردم از من خواسته اند که از سوال است.” به عنوان خبرنگاران فریاد زد: شنیده می شود در بالای سر و صدا دریایی یک پارک روی چمن پشت تهمت تهمت خواسته یک پرسشنامه برای حذف یک ماسک به طوری که شنیده می شود. “من می تواند شما را نمی شنوند. شما باید ماسک خود را بر من می توانم شنیدن کلمه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

قبل از سفر میشیگان دادستان کل دانا Nessel نوشت: این نامه یادآوری مغلوب ساختن پیشی جستن از دستور اجرایی 2020-91 (نیاز به امکانات تولید “تعلیق همه غیر ضروری در شخص بازدیدکننده داشته است از جمله تورهای”) & 2020-92 (“هر فردی قادر به تحمل پزشکی و صورت را پوشش می پوشند که در هر فضای محصور”); او خلاصه تا با “در حالی که من اداره نمی خواهد عمل به شما جلوگیری از تور فورد کارخانه از من بپرسید که در حالی که شما در تور شما احترام زحمات مردان و زنان در فورد و در سراسر این دولت با پوشیدن صورت پوشش” را به عنوان آن را فقط یک فورد سیاست با توجه به یک فرمان اجرایی اما “در حال حاضر قانون این دولت است.”

پس از بازدید Nessel بود مصاحبه در سی ان ان: “رویدادهای امروز بسیار ناامید کننده و در عین حال کاملا قابل پیش بینی است. […] او زود رنج کودکی که حاضر به پیروی از قوانین. این یک شوخی نیست.”

البته یک تصویر از یک نقاب تهمت تور فورد در گردش است به هر حال. تور رخ داده است در مدت کوتاهی پس از این تصمیم اعلام کرد: “فرماندار میشیگان گرچن Whitmer تا به حال حق به گسترش دولت stay-در-خانه سفارش و تمدید وضعیت اضطراری میشیگان دادگاه ادعای حکومت پنج شنبه, رد دادخواست توسط خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی که به چالش کشیده او قدرت اضطراری در پاسخ به ادامه coronavirus بیماری همه گیر. دادگاه حکم داد که فرماندار دموکرات تا به حال تحت عمل را “گسترده” قدرت در قدرت اجرایی به تمدید وضعیت اضطراری تحت اورژانس قدرت از فرمانداران عمل (EPGA) از سال 1945. همچنین گفت که او تا به حال بیش از قدرت او تحت مدیریت اضطراری عمل می کنند (EMA) از سال 1976 دیگر عمل می کنند که Whitmer ذکر شده در تمدید وضعیت اضطراری در ماه آوریل است. که عمل نیاز به قانونگذاری به تصویب یک فرمت به یک وضعیت اضطراری پس از 28 روز. با این حال به نظر می رسد که Whitmer خواهد بود قادر به تمدید وضعیت اضطراری تحت 1945 عمل می کنند.” (CBS, مارس 22 2020)
ارسال شده توسط Iris جست و خیز کردن در 6:27 PM on May 22 [5 علاقه]

کل کلیسا چیزی است چنین مزخرف! عبادت می تواند به خوبی از طریق ویدئو کنفرانس. ما در حال انجام آن! آن را خوب کار می کند! ما لینک کلیک کنید برای tithing و موسیقی و نماز و بقیه! این قابل ملاحظه ای آسان برای پخش خطبه آسان تر از آن تا به حال بوده است. بدون محدودیت وجود دارد که در دین با نگه داشتن کلیساها بسته شده است. خدا شما نیاز به در یک آدرس خاص.
ارسال شده توسط emjaybee در 6:52 PM on May 22 [1 علاقه]
دیگران ممکن است انجام به عنوان آنها خواهد شد و من آرزو می کنم آنها را به خوبی…

gliberarian مزخرف

“دیگران ممکن است انجام به عنوان آنها آرزو با توجه به رها روشن مسابقات در خشک جنگل و من آرزو می کنم آنها را به خوبی”
ارسال شده توسط lalochezia در 6:52 PM on May 22 [5 علاقه]

عبادت می تواند به خوبی از طریق ویدئو کنفرانس.

بله اما قرار دادن پول در بشقاب ارائه سخت تر است را انجام دهید که در راه است.
ارسال شده توسط Slothrup در 6:57 PM on May 22

پی پال می گوید: سلام. 🙂

وجود دارد چند موانع در این جهان مدرن جز برای کسانی که برخی از اصرار بر حفظ.
ارسال شده توسط delfin در 6:59 PM on May 22 [1 علاقه]

اخبار واقعی گزارش از ایستگاه محلی

این despondence معاون که در بخش اخبار!
ارسال شده توسط eviemath در 7:00 PM on May 22

این despondence معاون که در بخش اخبار!

آره من تصور کردم او احتمالا خواسته ده ها بار در هر روز است که او می تواند به معنای واقعی کلمه دستگیری همه کسانی که احمقها.
ارسال شده توسط اصل در 7:27 PM on May 22

gliberarian مزخرف

نه واقعا. من آرزو می کنم ما تا به حال یک مسئول دولت فدرال اما ما نیست و خارج از رای گیری در ماه نوامبر وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ چیز از ماده من می توانم در مورد آن انجام دهد. من آرزو می کنم مردم ساخته شده آگاهانه و معقول تصمیم گیری مبتنی بر شواهد در مورد این که این عفونت, اما, دوباره, من ناتوان از آنجایی که من به نظر می رسد که mislaid من گرز سحر و جادو دوباره. همه من می توانید انجام دهید این است نگه داشتن خودم و خانواده به عنوان امن به عنوان من می توانم و می خواهید بقیه بشریت خدا را با سرعت و امیدوارم کمی از بینش…
ارسال شده توسط جیم در austin در 7:31 PM on May 22

وجود دارد مقدار زیادی از محافظه کاران هستند که ترس از coronavirus آن Trumpians که به دنبال رهبر خود را بیش از صخره

فهرست محافظه کاران که Trumpians بسیار کوتاه است.
ارسال شده توسط JackFlash در 7:39 PM on May 22 [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>