در یک ویدئو و اسکریپت با توجه به ملی پست Mikhaila پترسون را فراهم می کند به روز رسانی در, نویسنده و استاد Jordan Peterson که در حال حاضر دوره نقاهت بعد از مرگ نزدیک در یک کلینیک در روسیه است.

سلام به همگی آن ها شده ماه پس ما داده می شود به روز رسانی در اردن و سلامت خانواده و از آن زمان برای یک بنابراین در اینجا می رود.

سال گذشته بوده است مطلق جهنم برای Petersons.

بابا قرار شد در یک دوز پایین یک بنزودیازپین چند سال پیش برای اضطراب های زیر بسیار شدید واکنش خود ایمنی به مواد غذایی است. او دارو تجویز شده است. ما نمی دانیم که او در حال توسعه فیزیکی وابستگی به مواد مخدر تا زمانی که آوریل گذشته هنگامی که مادر من مبتلا به سرطان ترمینال و دوز دارو افزایش یافته است. آن آشکار شد که او دچار متناقض واکنش به دارو, معنی benzos را در مقابل آنچه که آنها قرار است انجام دهد. این واکنش نادر هستند اما نه بی سابقه.

بدترین نشانه ای برای پدر بود akathisia. Akathisia کاملا افتضاح خدا بیماری که در آن فرد احساس می کند که باور نکردنی و غیر قابل مقاومت بی قراری و عدم توانایی در نشستن هنوز. پس از آن بود شدید او خودکشی.

برای شش ماه گذشته او شده است در وحشتناک و غیر قابل تحمل ناراحتی از این دارو ساخته شده و بدتر زمانی که تلاش برای حذف آن به دلیل وابستگی جسمی. ما او را به چندین بیمارستان در شمال امریکا که در آن او با تجربه چندین موارد اشتباه و علاوه بر این از بیشتر داروها برای پوشش پاسخ او تجربه از بنزودیازپین ها. او تقریبا مرده بود چندین بار.

در اوایل ماه ژانویه پدر من و شوهر دختر من و من با هواپیما به روسیه است. به مسائل بدتر او تشخیص داده شد با تب و ذات الریه در هر دو ریه ها پس از ورود. او را به یک ناشی از کما به مدت هشت روز و تا به حال وحشتناک ترین برداشت من تا کنون خوانده ام یا شنیده در مورد. او تقریبا مرده از چه سیستم پزشکی را به او در غرب است. پزشکان در اینجا نیست تحت تاثیر شرکت های دارویی را باور نمی در درمان علائم ناشی از داروها با اضافه کردن بیشتر داروها و جرات به پزشکی سم زدایی کسی از بنزودیازپین ها.

پس در نهایت پدر در بهبود. او حس شوخ طبعی است. او لبخند دوباره برای اولین بار در ماه, اما او یک راه طولانی برای رفتن به طور کامل بهبود می یابند. او به مدت چهار هفته در ICU او آسیب های عصبی از بنزودیازپین ها است که امیدوارم موقتی است.

او هنوز هم مصرف داروهای ضد تشنج و او نمی تواند نوع و یا راه رفتن به طور پیوسته است. هنوز هم این است که گسترده و سریع بهبود می باشد. هفته گذشته او نمی تواند نشستن بدون کمک کند. هفته قبل که او نمی تواند بلند کردن بازو و یا صحبت می کنند.


روانشناس بالینی Jordan Peterson در فوریه 24, 2019.

Hollie Adams/Newspix/گتی ایماژ

آوردن او را در اینجا و این بدون دانستن آنچه اتفاق می افتد شده است ترسناکترین تجربه من و ام تا به حال.

تمام که می شود گفت JBP شما بچه ها می دانید به عقب خواهد بود و ما از طریق این پوست از دندان های ما.

او زنده است چون من می دانم که چگونه به تحقیق چون شوهرم مذاکره بسیار خوب و روسی صحبت می کند چرا که خانواده من حاضر به اعتماد ما را بزرگ و وحشتناک خطر از آنجا که ما تا به حال کمک های گسترده ای از خانواده و دوستان و طرفداران از سراسر جهان کمک کرد که او را در اینجا چون ما دسترسی به پول و به خاطر ما در بر داشت تعداد بسیار شجاع و صالح روسی پرستاران و پزشکان که مایل به گرفتن خطر است.

آن زمان ایجاد کرد و بسیاری از شانس. بازیابی خود است باور نکردنی است. او را به طور چشمگیری بهبود روزانه.

بنابراین اجازه دهید من یک زن و شوهر از چیزهای روشن:

1. این بود که یک مورد از روانی اعتیاد. بنزودیازپین وابستگی جسمی به دلیل تغییرات مغز است که می تواند رخ می دهد در عرض چند هفته می تواند زندگی را نابود. می توان آن را حتی بدتر ساخته شده توسط واکنش های متناقض است که دشوار است برای تشخیص است. این دارو تقریبا به کشته شدن پدر من است. او یک روانشناس و حتی او آگاه چقدر بد این داروها برای برخی از مردم است. وابستگی جسمی می تواند رخ دهد در یک ماده از چند هفته استفاده روزانه بیولوژیکی افراد حساس.

2. پدر را به طور کامل بهبود می یابند اما آن را در زمان و او هنوز هم یک راه برای رفتن است.

3. ما بسیار خوش شانس و سپاسگزار است که او زنده است.

به روز رسانی بعدی خواهد آمد از او به طور مستقیم.

با تشکر دوباره برای همه حمایت –

Mikhaila پترسون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im