پایان کشاورزی ؟

برای دهه راه ما مزرعه شده و اهانت آمیز زمین و نابودی حیات وحش است. در حال حاضر وجود دارد یک انقلاب آینده – اما آن است که رفتن به ایجاد مشکلات بیشتر از آن را حل? ارسال شده توسط mumimor (14 کل نظرات) 17 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
رشد خود را microgreens شما فراهم می کند با طول سبزیجات در مالی و سازگار با محیط زیست راه ارزان. قبلا.
ارسال شده توسط هیچ روبات در 12:10 PM در مارس 22 [2 علاقه]
من را فراموش کرده لینک: کوچک هلندی شهر است که می خواهد برای شکل دادن به آینده خود مواد غذایی
ارسال شده توسط mumimor در 12:15 بعد از ظهر در مارس 22 [1 علاقه]
من می دانم آن را نامناسب به نظر قبل از خواندن افسانه لینک کلیک کنید اما من فقط می خواستم به پاپ در اوایل و می گویند این همه به نظر می رسد جذاب و حتی اگر آن را به من دو یا سه هفته به اطراف به تماشای تمام فیلم های من واقعا از این پست و من به دنبال به جلو به چک کردن تمام جزئیات.

با تشکر از شما برای قرار دادن این با هم mumimor!
ارسال شده توسط کریستی در 12:25 PM در مارس 22 [2 علاقه]

من می خواهم به جای خوردن یک برگر گیاهی از یک غیر ممکن برگر. من @#&^%@# آنها را دوست دارم.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 12:34 PM در مارس 22 [4 علاقه]
من با شما grumpybear69 وجود دارد هیچ کار اشتباهی با سبزیجات به عنوان آنها هستند.
ارسال شده توسط mumimor در 12:37 PM در مارس 22 [1 علاقه]
انقلاب سبز به ما امنیت غذایی, اما مانند بسیاری از چیزهایی که ما آن را در زمان بیش از حد.
ارسال شده توسط تا هیولا در 12:38 PM در 22 مارس
شما در حفظ یک جمعیت جهان از +8 میلیارد انسان در کشاورزی ارگانیک. ما نمی خواهد حتی حفظ +5 میلیارد دلار که در راه است. حتی اگر به نوعی شما رو بیشتر از بشریت برای رفتن وگان. آن را به سادگی امکان پذیر نیست.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 1:08 PM در مارس 22 [3 علاقه]
شما در حفظ یک جمعیت جهان از +8 میلیارد انسان در کشاورزی ارگانیک. ما نمی خواهد حتی حفظ +5 میلیارد دلار که در راه است. حتی اگر به نوعی شما رو بیشتر از بشریت برای رفتن وگان. آن را به سادگی امکان پذیر نیست.

به صداقت, من نمی دانم, و همچنین من هیچ متعصب. اما من می دانم که برخی از مردم مخالف است.
ارسال شده توسط mumimor در 1:14 PM در مارس 22 [6 علاقه]

شما در حفظ یک جمعیت جهان از +8 میلیارد انسان در کشاورزی ارگانیک.

نه با تک شرکت های بزرگ کشاورزی ، (مگر اینکه به طور بالقوه هر کس می رود وگان که همه ما می دانیم که اتفاق می افتد نیست.) نه تحت پوشش اکثر مطالعات در کشاورزی و کشاورزی: چقدر همه چیز تغییر با خانواده و جامعه باغات در این مناطق است که می تواند آنها را پشتیبانی. چقدر تغییرات اگر بیشتر به خوردن گوشت شیفت از “کل مقدار زیادی از گوشت گاو و شرکت های بزرگ-مزرعه مرغ” به حیاط خلوت قلم مرغ یا کبوتر یا قفس خرگوش.

مطالعات مقایسه گیاهی/گیاهی/ما-سبک خوردن گوشت مشترک هستند; مطالعات که در نظر “چه می شود اگر شما فقط به خوردن گوشت که تولید شد در عرض 75 مایل از شما” نادر هستند.

Carne-vs-vege است در یک بحث با یک کل بسیاری از داده ها; locavore است به ندرت ذکر شده است. بخشی از این دلیل است که شرکت های بزرگ هیچ علاقه ای به حمایت از locavores – طبیعت “خوردن محلی” درگیری به شدت با شرکت های بزرگ کشاورزی از همه نوع. و بخشی دیگر به دلیل آن را فقط سخت تر برای جمع آوری اطلاعات از منابع مختلف در دسترس در مناطق مختلف آن را سخت به ارزیابی.

اما من دوست دارم برای دیدن برخی از مطالعات در مورد “چه اتفاقی می افتد اگر بیش از 10 درصد از رژیم غذایی خود را وارد شده از بیش از یک صد مایل دورتر؟”–احتمالا با گسترده تر کمک هزینه برای دانه های خشک و حبوبات/حبوبات. چه اتفاقی می افتد اگر شما آزاد کردن منابع صرف شده بر روی بسته بندی و ذخیره سازی, حمل و نقل و خرید و فروش با متمرکز زباله ؟
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 2:07 PM در مارس 22 [10 علاقه]

پست بزرگ و واقعا مقاله جالب. من امیدوارم که برخی از این شیوه که توضیح داده شده مانند کاشت محصولات پوشش قبل از زمستان به منظور کاهش فرسایش هستند و عقل سلیم به اندازه کافی است که برخی از محافظه کار کشاورزان نمی خواهد رد به آنها را در نظر بگیرید. در مورد بحث از برخی متعارف كشاورزان ذکر شده در این مقاله است که ما نیاز به ادامه متعارف کشاورزی برای پاسخگویی به رشد مواد غذایی تقاضای مقابل است که کاهش کیفیت خاک تغییر آب و هوا از دست دادن حشرات و microbiota تنوع زیستی و افزایش سوخت های فسیلی قیمت در نهایت باعث خواهد شد متعارف کشاورزی فشرده به یک دیوار برخورد و توانایی خود را برای تغذیه جهان در حال رشد جمعیت سقوط خواهد کرد و احتمالا به طور ناگهانی باعث به مراتب بیشتر قحطی و رنج از اگر ما در پیدا کردن و توسعه پایدار روش های است که کاهش آن به سرعت در حال رشد مشکلات.

من شک و تردید از پیش بینی در این مقاله که کشاورزی آینده در حال رفتن به تحت سلطه “مزارع عمودی” با استفاده از LED لامپ رشد. آن را سخت به حدس می زنم دقیقا چگونه بازده کار کردن در اینجا. از یک طرف وجود پتانسیل افزایش در بهره وری تولید با توجه به کاهش مشکلات با آفات بهتر (میکرو)کنترل آب و هوا ، از سوی دیگر انرژی برای رشد را از جایی. این لامپ در حال رفتن به شده در نهایت توسط برخی از ابزار تولید انرژی الکتریکی است که در عمل به معنی یکی از موارد زیر: سوخت های فسیلی (ناپایدار به دلایل روشن); نوعی از انرژی خورشیدی مشتق شده قدرت مانند فتوولتائیک و باد یا برق آبی (که برای این منظور شامل قابل توجهی بهره وری ضرر و زیان در نور خورشید -> برق -> لامپ LED -> تبدیل زیست توده به عنوان مخالف به نور مستقیم خورشید -> تبدیل زیست توده); و یا انرژی هسته ای (شکافت تنها برای آینده قابل پیش بینی در حال حاضر بیش از حد گران می شود قابل دوام به دلیل عدم محبوبیت و سرمایهگذاری ناکافی در توسعه مدرن گیاهان — fusion می تواند یک بازی را تغییر اینجا اما همچنان فرضی در حال حاضر). در حال حاضر تنها گزینه قابل دوام برای تأمین انرژی این مزارع خورشیدی است اما انرژی خورشیدی مهار موثر تر توسط گیاهان در حال رشد به طور مستقیم در نور خورشید. شاید بهبود بهره وری از تولید ارائه شده توسط کنترل های داخلی محیط رشد خواهد جبران کاهش بهره وری در استفاده از برق قدرت به رشد آنها, اما این واقعا برای من روشن که در آن تعادل نهفته است وجود دارد.

انباشته محصولات کشاورزی به صورت عمودی کاهش قابل رویت رد پای یک مزرعه در زمین اما اگر با استفاده از انرژی خورشیدی آن انرژی “رد پا” از نظر مقدار مساحت زمین مورد نیاز برای گرفتن انرژی خورشیدی در حال رفتن به باقی می ماند تقریبا ثابت در بهترین حالت و یا ممکن است در واقع رشد با توجه به کاهش بازده تبدیل انرژی و انتقال است. بدون در نظر گرفتن آن به نظر می رسد اگر شما این فن آوری را “مزارع عمودی” کار شما می تواند فقط به عنوان به راحتی از آن استفاده کنید برای انجام سرپوشیده “مسطح مزارع”, تأمین رشد محصول به طور مستقیم با نور خورشید فقط به عنوان با رشد محصول اما با سود اضافه شده یک محیط کنترل شده. و در واقع ما در حال حاضر می توانید انجام دهید که; آنها به نام گلخانه.
ارسال شده توسط biogeo در 2:31 PM در مارس 22 [5 علاقه]

انرژی خورشیدی مهار موثر تر توسط گیاهان در حال رشد به طور مستقیم در نور خورشید.

من حدس می زنم آن بستگی دارد به آنچه که بهینه سازی – زیست توده در واحد نور خورشید, فضا, آب, زمان, و غیره. در دسترس نور خورشید به نظر نمی رسد یکی از مهم ترین نگرانی های.

و نیز وجود دارد برخی از تحقیقات را که طول موج ممکن است بهتر باشد تا خود را از پانل های خورشیدی را جمع آوری تمام طیف اما خود رهبری تنها ساطع می کند برخی از طول موج است.
ارسال شده توسط xdvesper در 4:03 PM در 22 مارس

یک مسئله مهم با کشاورزی ارگانیک است که نیاز به آن بیشتر زمین از کشاورزی مرسوم است. در حالی که ممکن است ممکن است برای تغذیه این سیاره با کشاورزی ارگانیک, مقدار اضافی زمین مورد نیاز خواهد بود برای تبدیل به کشاورزی با عمده اثرات منفی بر روی اکوسیستم و آب و هوا.

به نظر می رسد به من که به آن نیاز دارند یا شیوه های آلی و یا کشاورزی مرسوم است. هر دو نقش دارند. شاید کشاورزی مرسوم برای بسیاری از غلات و آلی برای بسیاری از میوه ها و سبزیجات و پروتئین های حیوانی برای بهبود تغذیه و کاهش مصرف هورمون رشد و آفت کش ها به خصوص برای کودکان است. درک من این است که درختان میوه بسیار مستعد ابتلا به آفات و آلی درختان میوه تا حد زیادی رشد کرده است, احاطه شده توسط درختان که در حال درمان با آفت کش ها که به صورت یک مانع برای مثال.

به عنوان داخلی برای کشاورزی وجود دارد فوق العاده ای در کاهش نیاز به آفت کش ها و علف کش ها. آیا آنها جبران هزینه های زیست محیطی و هزینه ساخت سازه های خود را ؟

انرژی می تواند از باد و همچنین انرژی خورشیدی است. رشد محصولات کشاورزی در طول سال در آب و هوای شمال ممکن است کارآمد تر در عمودی ترتیبات با توجه به کاهش تلفات حرارتی. یکی می تواند تصور heliostats ارائه منعکس شده از نور خورشید به صورت مستقیم در فتوسنتز برای فتوولتائیک برای روشنایی و گرما.

بسیاری از تجارت آف در نظر بگیرید. مسائل مهم!
ارسال شده توسط هایکو جنگجو در 4:48 PM مارس 22 [3 علاقه]

شما (به عنوان در عمومی MeFite) احتمالا نمی خواهد تعجب به یاد بگیرند که پس از جنگ جهانی دوم بزرگ عصری آمریکا کشاورزي تقریبا در گه به خصوص در جنوب که در آن کشاورزان خواهد گیاه پنبه در همین زمینه پس از تخلیه خاک به طوری که بازده بودند سقوط به نیمی از آنچه که قبلا ممکن است.

چه شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند این است که کشاورزان تا حد زیادی از تجربه آموخته و در حال حاضر عمل چرخش محصول (این است چگونه سویا شد بزرگ چیزی که در اینجا در ایالات متحده) و ترک برخی از زمینه های آیش. آنها هنوز هم استفاده از یک متریک, کون تن کود اما در حال حاضر برای افزایش عملکرد به مراتب فراتر از آنچه که ثابت است و ممکن است با هر ابزار تولید نیست و برای حفظ عملکرد در شکست گندم زار.
ارسال شده توسط wierdo در 5:21 PM در مارس 22 [1 علاقه]

کشاورزی ارگانیک یکی از آن چیزهایی که فوق العاده است برای افرادی که می توانیم به افراط در عمل و تناقض نه چندان بزرگ برای کسانی که نمی توانیم به انجام چیزی جز افراط در عمل.

انقلاب سبز به ما امنیت غذایی, اما مانند بسیاری از چیزهایی که ما آن را در زمان بیش از حد.

نوع یک چیز عجیب و غریب می گویند. به خصوص اگر شما در نظر بگیرید “انقلاب سبز” در حال انجام چیزی. و اگر شما در حال رفتن به تن “امنیت غذایی” در نتیجه به عنوان یک به علاوه “گرفته شده بیش از حد” است برای رفتن به یک بسیار بالا نوار پرش. چه واقعی و اثبات شده جایگزین می کند یک پیشنهاد ؟
ارسال شده توسط 2N2222 در 5:45 PM در 22 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>