FDA فقط تایید اولین نسخه بازی ویدئویی برای ADHD

پس از هفت سال از آزمایشات بالینی ایالات متحده آمریکا FDA تایید کرده است که این EndeavorRX تلفن همراه بازی های ویدئویی به عنوان تنها نسخه نوروفیدبک درمانی جایگزین درمان برای کودکان (سنین 8-12) مبتلا به ADHD. اما نوروفیدبک درمان قابل اعتماد روش های جایگزین برای درمان ADHD?

FDA فقط تایید اولین نسخه این بازی را برای کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD

با توجه به ‘s مورد علاقه از پنج مطالعات پاسخ مثبت است: یک سوم از کودکان و نوجوانان تحت درمان “دیگر قابل توجه کسری بودجه در حداقل یک اندازه گیری از هدف توجه” پس از بازی مانع-dodging هدف-جمع آوری بازی برای 25 دقیقه در روز و پنج روز در هفته به مدت چهار هفته.

“بهبود ADHD اختلالات پس از یک ماه درمان با EndeavorRx حفظ شد تا یک ماه” شرکت cites با شایع ترین عوارض جانبی بودن سرخوردگی و سردرد — به ظاهر خفیف در مقایسه با مواد مخدر سنتی به عنوان شما می خواهم امیدوارم که از به اصطلاح مجازی پزشکی است.

که گفت:, ما در حال صحبت کردن در مورد یک مطالعه انجام شده توسط پزشکان که کار را به توسعه دهنده بازی و با توجه به آشکار در پایین مطالعه و حتی خود نتیجه گیری شده است که نتایج “کافی نشان می دهد که AKL-T01 باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جایگزین برای تاسیس و توصیه می شود برای درمان ADHD.


[آستانه]

قبلی پوشش EndeavorRX (با نام مستعار ProjectEVO) در آستانه:
2014: “این فیلم در این بازی ممکن است در آینده از كمبود و درمان آلزایمر”
2017: “نسخه ای بازی های ویدئویی ممکن است در آینده پزشکی”

درمانگران با استفاده از نوروفیدبک برای درمان اختلال PTSD و شرایط دیگر

نوروفیدبک نیز استفاده برای اختلال استرس پس از سانحه و اختلال بیش فعالی نقص توجه شده است در اطراف پس از دهه 1960 است. برخی از تحقیقات نشان داده این امیدوار کننده است. دیگر مطالعات مجمل و برخی از آنها نشان داده شده بدون نتایج مثبت.

ترین داده های جامد نگرانی ADHD به خصوص اخیر دادگاه مربوط به 104 کودکان در ماه مارس منتشر شده در مجله Pediatrics. کسانی که موفق به دریافت نوروفیدبک حال پیشرفت در توجه و کنترل تکانه در حالی که کسانی که دریافت نکرده درمانی نیست. این پیشرفت ها همچنان ادامه داشت و پس از شش ماه. نویسندگان به این نتیجه رسیدند که نوروفیدبک ممکن است یک “امیدوار کننده توجه آموزش درمان برای کودکان مبتلا به ADHD.”

…دبورا استوکس یک اسکندریه روانشناس, مقایسه نوروفیدبک به دوچرخه سواری: آن را غیر آگاهانه یادگیری بر اساس بازخورد است که با تکرار می شود با ماندگاری طولانی, او گفت:.

“ما نمی دانیم که دقیقا چه نوروفیدبک آثار,” او گفت:. “این یک فرایند که در آن اگر مشتریان خارج از راه خود را به آنها استراحت. در طول زمان آنها مورد نظر مغز الگوی احساس آرامش و عملکرد بهتر. این را تشویق می کند آنها را به ماندن با آن است.” تیم او می بیند 30 نفر در هفته است.

…بهار نقره روانشناس Robb Mapou است که در میان منتقدان.

“من را دیده اند و نه به اندازه کافی خوبی کنترل از مطالعات دقیق در اکثر شرایط برای آن است که توصیه می شود برای نشان دادن قطعی است که نوروفیدبک موثر است. من هم فکر می کنم وجود دارد دیگر درمانی عوامل است که می تواند کمک به یک فرد نتیجه مانند بحث در مورد مشکلات خود با یک درمانگر.”

میشل هریس-عشق یک محقق علوم اعصاب در MedStar ملی توانبخشی شبکه در واشنگتن موافق است.

“من اعتقاد دارم آن است که در برخی از شرایط که در آن ما به اندازه کافی اطلاعات در مورد علت یک اختلال و یا چگونه بهبودی اتفاق می افتد,” او گفت:.

اما رکس توپ رئیس جمهور گذشته از جامعه بین المللی برای نوروفیدبک و پژوهش مستقر در McLean, Va., ذکر شده نزدیک به 200 همکار بررسی مقالات منتشر شده که نشان می دهد نوروفیدبک اثربخشی. این شامل یک متاآنالیز از 10 مطالعات انجام شده بر روی بیماران مبتلا به صرع: اگر چه آنها تا به حال در پاسخ به داروها آنها تا به حال یک کاهش قابل توجه در تشنج پس از درمان نوروفيدبک. و مطالعه بر روی بیماران مبتلا به میگرن گزارش “نوروفیدبک به نظر می رسد به طور چشمگیری موثر در لغو و یا به طور قابل توجهی کاهش میگرن فرکانس در اکثریت بزرگی از بیماران است.”
[PW: WaPo]

نگران در مورد آنچه به این معنی که برای حفظ حریم خصوصی بیمار و مجموعه ای از داده های کاربر از برنامه های وی از سوی مامورین به درمان سلامت روان ؟
در اینجا چیزی است که EndeavorRX ادعا می کند در سیاست حفظ حریم خصوصی خود.

اسپانیا و سنگاپور به ترتيب نیز در توسعه فاز دو مشابه برنامه های تلفن همراه.

ارسال شده توسط nightrecordings (27 نظرات کل) 17 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

بزرگترین ترس من این است که خشکه مقدس سمت را تصاحب خواهد کرد و در این را به دیگر مواد مخدر مبتنی بر راه حل های مانند Adderall و Vynase دور از بهداشت روانی بیماران است که با استفاده از آنها کاملا موفقیت. برنامه دوم داروها در حال حاضر غول پیکر, الاغ.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 12:22 PM در ژوئن 17 [13 مورد علاقه]
این فوق العاده سرد و من کاملا امید زیادی برای آینده این نوع فن آوری ،

به عنوان یک “پرنیان” این به نظر می رسد مانند آنها استخدام بالاترین پیشنهاد به واقع این بازی خود را. آن را به یک بازی که در آن شما را گول زدن موانع و انتخاب رنگی خاص “ماهی” که من اعتصاب به عنوان نه بسیار جذاب و نه قادر به نگه داشتن توجه من بسیار طولانی است.

اما من لازم نیست که ADHD بنابراین شاید آنچه من فکر می کنم “درگیر شدن” مهم نیست. *shrugs
ارسال شده توسط deadaluspark در 12:23 PM در ژوئن 17 [1 علاقه]

یکی اضافی نگرانی من در مورد این “برنامه به عنوان نوروفیدبک درمان” مسئله این است که آیا یا نه آن را حل آنچه که شاید بزرگترین مانع برای حتی دسترسی نوروفیدبک: هزینه. اکثر نوروفیدبک در درمان اختلال ADHD (در یک اتاق با یک پزشک) نیاز به بیش از 30 جلسه با یک بیمار; هر یک از این جلسات ممکن است هزینه بیش از $200. بیمه درمانی در ایالات متحده آمریکا ممکن است یا نه ممکن است آن را پوشش میدهد.

من هنوز می تواند پیدا کردن هر گونه اطلاعات در مورد قیمت EndeavorRX و اینکه آیا یا نه ایالات متحده بیمه سلامت companeis پوشش هزینه. آن است که مبتنی بر اشتراک? آن را یک بار خرید ؟ چگونه هزینه های مقایسه به پزشک-تنظیم نوروفیدبک درمان ؟
ارسال شده توسط nightrecordings در 12:23 PM در ژوئن 17 [2 علاقه]

بزرگترین ترس من این است که خشکه مقدس سمت را تصاحب خواهد کرد و در این را به دیگر مواد مخدر مبتنی بر راه حل های مانند Adderall و Vynase دور از بهداشت روانی بیماران است که با استفاده از آنها کاملا موفقیت. برنامه دوم داروها در حال حاضر غول پیکر, الاغ.

IAWTC از یک نظر شخصی به عنوان کسی که با ADHD است که دیده های خود را اجرایی عملکرد و شیوه زندگی تا حد زیادی از دسترسی به Vyvanse اما من مطمئن هستم که خشکه مقدس boogie man ما باید در مورد نگران است. كمبود دارو-تردید روانپزشکان? شرکت های بیمه? لابی برای شرکت های در حال توسعه این نوروفیدبک ابزار ؟ شاید همه آنها.

در همان زمان شرکت های دارویی هنوز هم یک معامله بزرگ از لابی های قدرت و سرمایه و من شک دارم که آنها می خواهند به هل کنار حمایت از نوروفیدبک تصویری بازی تلفن همراه برنامه های کاربردی. فقط گفت. این بدان معنا نیست که شرکت های دارویی بزرگ خوب هستند. دشمن دشمن من نیست دوست من.
ارسال شده توسط nightrecordings در 12:28 PM در ژوئن 17 [1 علاقه]

به عنوان یک “پرنیان” این به نظر می رسد مانند آنها استخدام بالاترین پیشنهاد به واقع این بازی خود را. آن را به یک بازی که در آن شما را گول زدن موانع و انتخاب رنگی خاص “ماهی” که من اعتصاب به عنوان نه بسیار جذاب و نه قادر به نگه داشتن توجه من بسیار طولانی است.

IIRC این است که مرتب کردن بر اساس از تمام نقطه است. من ADHD و بسیاری از بازی های ویدئویی طراحی شده برای پاداش که در راه های مختلف. اما هدف در اینجا. این نه به معنای نیروی تعامل آن را به معنای اطلاع زمانی که شما مشغول است و پس از آن انجام چیزی است که شما نیاز به تعامل مجدد (به عنوان مثال من دیده ام IRL به حال کاربر کنترل یک هواپیما و پرواز را از طریق آسمان که شیب هنگامی که شما از دست داده و تمرکز). در طول زمان این است که به معنای به قطار مغز خود را برای تعامل مجدد با وظایف در زندگی واقعی حتی زمانی که مغز شما نمی خواهید به.
ارسال شده توسط showbiz_liz در 12:29 PM در ژوئن 17 [7 علاقه]

برای روشن EndeavorRX قابل توجه در آن شباهت به یک بار محبوب “بازی مغز” برنامه های کاربردی مانند Lumosity. آره به یاد داشته باشید Lumosity? هر دو Lumosity و EndeavorRX مبتنی بر نوروفیدبک تکنیک های. هر دو بر اساس آنها ادعا اثربخشی در مطالعات تامین مالی توسط نرم افزار-سازندگان خود (paywalled مجله فورچون مقاله عذر خواهی). در اینجا یک مقاله مشابه در شیکاگو تریبون.
ارسال شده توسط nightrecordings در 12:34 PM در ژوئن 17 [2 علاقه]
در اینجا یکی دیگر از سیمی: مغز آموزش برنامه واقعا کار می کنند. پس چرا ما آنها را دوست دارم?
ارسال شده توسط nightrecordings در 12:36 PM در ژوئن 17 [1 علاقه]
كمبود دارو-تردید روانپزشکان? شرکت های بیمه? لابی برای شرکت های در حال توسعه این نوروفیدبک ابزار ؟

راستش ترس من این است که برخی از ضد psych جمهوری خواه و لابی شرکت های دارویی به generic آمفتامین نمک منتقل شد به برنامه من تحت پوشش “ما باید برنامه های که در حال حاضر ما اصلا نیاز به این مواد مخدر در جامعه ما است.”

آنها کمی تغییر Adderall XR فرمول به مطمئن شوید که آنها حق ثبت اختراع بر روی آن و عمومی lisdexamfetamine می شود همان درمان در سال 2023.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 12:46 PM در ژوئن 17 [2 علاقه]

من قصد دارم برای پاسخ به یکی از آخرین نظر و سپس گام به دور از این پست برای مدتی به طوری که من ادامه ندهید خورد تا همه از اکسیژن در اتاق.

به عنوان یک “پرنیان” این به نظر می رسد مانند آنها استخدام بالاترین پیشنهاد به واقع این بازی خود را. آن را به یک بازی که در آن شما را گول زدن موانع و انتخاب رنگی خاص “ماهی” که من اعتصاب به عنوان نه بسیار جذاب و نه قادر به نگه داشتن توجه من بسیار طولانی است.

اما من لازم نیست که ADHD بنابراین شاید آنچه من فکر می کنم “درگیر شدن” مهم نیست.

در حالی که من هنوز شک و تردید (شک و تردید اما باز ذهن شما) به نوروفیدبک به عنوان یک درمان برای اختلال لطفا داشته باشیم که این برنامه برای کودکان است. Neurodivergent کودکان است. من فکر نمی کنم آن مفید است و نه به مسخره آشکار مکانیک یک ابزار است که ممکن است بالقوه برای کمک به neurodivergent کودکان دستیابی به مهارت های خاص و با اهداف درمانی. من درک می کنم که شما اشاره انتقاد شما در بازی تولید کننده و که منظور شما هست اما برای یک لحظه اجازه دهید فقط فرض است که این بازی در واقع می تواند کار کند. در این فرضی که در این بازی با dodging و برداشت های مختلف از ماهی های رنگی در واقع کمک می کند تا neurodivergent کودکان رسیدن به اجرایی عملکرد و اهداف دیگر در نتیجه بهبود علائم خود را و زندگی خود بهتر است آن را برای تلفن های موبایل بی رحمانه به مسخره بازی آشکار پیچیدگی زمانی که یکی است و نه یک فرد مبتلا به ADHD و نه یک فرد – تا آنجا که من می دانم – آموزش دیده در ADHD درمان بالینی است. بازی “بازی درخواست تجدید نظر” به طور گسترده است که کمتر نگرانی در اینجا از اثر خود را به عنوان یک ابزار برای درمان کودکان ADHD.

این نوروفیدبک درمان بسته بندی به عنوان یک بازی. این تنها نسخه. آن را برای neurotypical پارسه. شما نه مخاطبان. کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD از مخاطبان.

من هم تکرار one last time: من درک می کنم که این نه ممکن است قصد خود را, اما این تاثیر است که آن را به حال. حتی به عنوان یک فرد بزرگسال مبتلا به ADHD من احساس صدمه دیده (و صادقانه احساس صدمه دیده است به نمایندگی از کودکان و نوجوانان مبارزه با ADHD) برای شنیدن بازی را رد کرد و بر اساس ظاهر آن مکانیک در چشم یک neurotypical یا حداقل نه به ADHD تشخیص داده شود فرد است.
ارسال شده توسط nightrecordings در 12:51 بعد از ظهر در ژوئن 17 [7 علاقه]

آیا کسی می تواند لطفا به من صادقانه غیر snarky دلیل این است که تنها نسخه? وجود دارد هر گونه بالقوه اثرات بد اگر بازی های برگزار شده توسط عصبی فرد معمولی? اگر نه, پس چرا که نه آن را به طور گسترده در دسترس بالقوه هزینه جبران توسط شرکت های بیمه اگر یک کودک است بنابراین تشخیص داده می شود ؟
ارسال شده توسط ماهی نقره ای در 1:03 PM در ژوئن 17
آیا کسی می تواند لطفا به من صادقانه غیر snarky دلیل این است که تنها نسخه? وجود دارد هر گونه بالقوه اثرات بد اگر بازی های برگزار شده توسط عصبی فرد معمولی?

به دلیل این نیست هدف پارسه خود را’ هدف قرار دادن کودکان که neurodivergent.

به عنوان Nightrecordings قرار داده و آن را به خوبی در بالا:

بازی “بازی درخواست تجدید نظر” به طور گسترده است که کمتر نگرانی در اینجا از اثر خود را به عنوان یک ابزار برای درمان کودکان ADHD.

برخی از چیزهایی که فقط برای افراد خاصی که این شامل پارسه در بزرگ است. این یک ابزار پزشکی برای کمک به برخی از افراد در چیز خیلی خاص مربوط به سلامت خود را.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 1:22 PM در ژوئن 17 [3 علاقه]

درمانی بازی اغلب خسته کننده AF به پارسه. دلیل این است که تکرار متریک و نتایج کلیدی هستند که امتیاز هر بازی یا جهان آفرینش است. فروشندگان قطعا نمی تواند ادعا می کنند که “این بازی 30 دقیقه در روز را به بچه خود توجه دهانه صدف”.

من در تیم آمفتامین, برای زندگی بهتر, برای زندگی, اما دیگر مفید درمان خوب است.
ارسال شده توسط scruss در 1:38 ب. ظ در تاریخ 17 ژوئن [1 علاقه]

Fizz – با احترام مطلق به شما – من متقاعد شده آن است که یک “ابزار پزشکی’ فقط به این دلیل که تولید کننده می گوید آن است. آن را مانند یک کاتتر یا x-ray دستگاه است که می تواند باعث عفونت یا آسیب اگر استفاده نمی شود با یک آموزش حرفه ای ؟ آن را مانند عصا یا آتل – هر دو ابزار پزشکی است که می تواند با خیال راحت استفاده توسط اکثر مردم ؟ آن را مانند Flonase بود که یک (نسخه تنها) ابزار پزشکی تا ثبت اختراع شد و سپس آن را ندارد ؟ حتی برخی به طور کلی در دسترس نشان می دهد تلویزیون و بازی های صرع هشدار برای چراغ چشمک زن و هنوز هم نیاز به نسخه پزشک را ببینید. من صادقانه نمی تواند فکر می کنم از هر دلیل علاوه بر پول است که یک بازی ویدیویی که نیاز به نسخه پزشک. معمولا نسخه های صادر شده به دلیل بالقوه عوارض جانبی مضر اگر شخصی سلامت تاریخ و زمان داروها مشخصات در نظر گرفته نمی شوند: است که یک فرد می تواند باعث آسیب به خودش همیشه اگر محصول استفاده نمی شود با توجه به وضوح تعریف شده در دستورالعمل. من شاهد است که در اینجا.
ارسال شده توسط ماهی نقره ای در 1:43 PM در ژوئن 17 [2 علاقه]
به عنوان یک توسعه دهنده بازی (البته در خارج از این فضا) ممکن است تجویز-تنها به این دلیل که بازی طراحی شده است که برای رقابت با جریان اصلی بازی در شرایط خود: اگر همه آنها-در برخی از نوع خاصی از بازی آن را به خوبی ممکن است ناسازگار با بسیاری از کلاهبرداری های ما با استفاده از فریب شما و نگه داشتن شما. ممکن است که آن را واقعا طراحی شده به عنوان یک ابزار است نه یک “بازی” در این معنا که Fornite یک “بازی”.

اگر آن را خارج وجود دارد در بخار و سطل آشغال چرا که آن را یک “بازی خسته کننده” آن را سخت تر به فروش به بچه ها و پدر و مادر که ممکن است از آن بهره مند شوند. اگر دکتر شما توصیه می شود چیزی که تا به حال 1-امتیاز ستاره و یک دسته از نظرات منفی که شما واقعا فشار بچه خود را به آن را امتحان کنید ؟

همچنین با ساخت این نسخه شما می توانید اطمینان حاصل شود که کودکان و نوجوانان شده اند مربی در مورد راه مناسب برای بازی (یا حداقل پزشک تا به حال فرصتی برای انجام این کار).

نظری قیاس: تصور کنید اگر آیفون بازی تمام شد نیز در دسترس بر روی بخار. بیشتر می توانید بررسی بد و درستی است چرا که بر روی کامپیوتر آنها ارائه یک تجربه بد.

همانطور که برای گرافیک: آره این صدا رو مانند خود تمرکز گرافیک. گرافیک (خوب و زیبایی شناسی) هستند *گران*. که لزوما به معنای این بود که “بالاترین پیشنهاد” وضعیت (هر چند آن را بسیار به خوبی می تواند).

من فقط دیده تریلر, اما من می خواهم علاقه مند به آن را امتحان کنید.
ارسال شده توسط ®@ در 1:46 PM در ژوئن 17 [3 علاقه]

آیا آنها همیشه نیاز به نسخه پزشک فقط به اطمینان حاصل شود که شما به مشورت با یک دکتر که می توانست فرصتی برای توصیه مناسب تر درمان ؟

مانند آنها فقط نگران اگر آنها آن را در بازار برای کودکان مبتلا به ADHD پدر و مادر خواهد شد و استفاده از آن به جای دیدن یک پزشک که ممکن است توصیه می شود دارو یا چیزی به جای یا علاوه بر این ؟
ارسال شده توسط RobotHero در 1:48 PM در ژوئن 17

این نسخه تنها به دلیل آن است که یک فرم از كمبود درمانی درمان به نام نوروفیدبک است که خاص زیر مجموعه ای از بیوفیدبک درمان های پزشکی. این درمان نامناسب هستند زمانی که اداره تحت مراقبت مجوز پزشک یا درمانگر. (به خصوص پس از نوروفیدبک است که هنوز هم یک رقابت شکل از درمان.) من مطمئن هستم که من درک نگرانی بیش از حد در اینجا با بودن قادر به پخش آن بدون نسخه? فراموش پارسه نیست مثل این است که گفته “هیچ ببخشید شما نمی توانید این بازی یک”?

همه از این — در مورد این واقعیت است که آن را نوروفیدبک بسته بندی شده در قالب یک “بازی” را شاید جذاب تر و سرگرم کننده برای neurodivergent بچه ها خواهد شد که با استفاده از آن در میان دلایل دیگر – در حال حاضر اعلام شده در پست; همچنین اظهار داشت: در چند دیدگاه upthread.

Neurotypical مردمی: این یک مثال عالی از یک موضوع به نظر کمتر مطلب. اگر شما که بسیاری از سوالات آن دسته از ما که قاشق به پاسخ به شما ممکن است پاسخ اما گوگل دوست شما است. لطفا نپرسید ما را از انجام این کار احساسی از تحقیق و توضیح آن را برای شما. ما انجام خواهد داد که اگر و زمانی که ما می خواهیم و باید قاشق/انرژی برای آن است.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از دیگر نقاط جذاب برای بحث در اینجا: هزینه سنگین طبیعت درمان نوروفيدبک یا نه نوروفیدبک مفید درمانی ابزار data/نگرانی های حریم خصوصی بیمار اطلاعات سلامت و چگونه این شرکت قصد استفاده از آن. این امر می تواند شرم آور برای نظرات به از خط خارج به توضیح به غیر ADHD مردمی که چرا این ADHD-درمانی-درمان-در-به-شکل-از-یک-بازی تجویزی است تنها.

با تشکر
یک Mefite مبتلا به ADHD
ارسال شده توسط nightrecordings در 1:58 PM در ژوئن 17 [7 علاقه]

[زن و شوهر از نظر حذف شده است. این یک نوع جدید از محصول پس از آن قابل فهم است که مردم باید سوال اما در همان زمان لطفا از آنها بخواهید در مصر این-باید-به-یک-راه کلاهبرداری از آنجا که زمین می تواند برای برخی از خوانندگان به عنوان شک و تردید در مورد نیاز به درمان. با تشکر.]
ارسال شده توسط LobsterMitten (کارکنان) در 2:03 PM در ژوئن 17 [6 علاقه]
میشم… اینها در واقع گرافیک شگفت انگیز برای یک مداخله درمانی. مثل من انتظار چیزی واقعا بد از این نظر. کسانی که گرافیک خوب هستند. آن را نمی AAA با کیفیت اما وجود دارد مقدار زیادی از بازی های indie در که نگاه مانند آن (و مقدار زیادی از بزرگتر ها–ستاره پایدار که نوشته شده بود در مورد این نگاه نمی کند خیلی بهتر است). به من اعتماد کن من را دیده اند بسیار بدتر گرافیک برای مداخله درمانی.

از آنجا که… آره گرافیک نیست نقطه است. چرا صرف پول خود را در گرافیک زمانی که شما می توانید آن را صرف در ساخت مطمئن شوید مکانیک-قسمت در واقع ارائه مداخله درمانی–به عنوان بی عیب و نقص و موثر به عنوان امکان پذیر است ؟ این بازی است که در تعامل با مردم با كمبود نیست آنهایی هستند که بیشتر از نظر بصری جالب است. این آنهایی که در انجام یک چیز –> فوری پاداش. بنابراین حتی اگر نقطه ای شد برای نگه داشتن بچه ها مشغول است که نمی خواهد بود که در آن من می خواهم قرار داده است. من می دانم که بسیاری از افراد مبتلا به ADHD که بازی با انت انت گرافیک چون مکانیک ضربه که اکشن –> پاداش نقطه شیرین را به خوبی. منظور من در مورد نقطه, شریک زندگی من است ADHD و پس Bella Donna نوشته شده که ستاره پایدار مقاله آنها بوده است و بازی بدون توقف. با وجود این گرافیک به دنبال مانند… این. کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD هستند نه شما و آنچه شما دنبال آن هستید در یک بازی است 1) و نه آنچه را که مداخله درمانی است که در مورد 2) به احتمال زیاد و نه حتی آنچه که آنها دنبال آن هستید در یک بازی به هر حال.

همچنین نقطه از تصویب آن به صورت تجویزی است به طوری که بیمه آن را پوشش میدهد. وجود دارد هر چیزی نشان آن خواهد بود تجویزی تنها? از آنجا که شما می توانید نسخه ای برای فشرده سازی, جوراب ساق بلند, اما آن را متوقف نمی شود مردم از خرید آن را بدون نسخه. آنها فقط مجبور به پرداخت قیمت کامل.

که گفت. من در مطالعه خود و من کمی شک و تردید است. برای زمینه من با توجه به توا (اگر چه من اعتراف من احتمالا در اغلب موارد موفق به توا به خاطر بچه ها با توجه به مسائل کاملا آن نفرت دلیل خوب). این محدوده در توا توجه شاخص عملکرد -10 تا 10 با معنی منفی بیشتر ADHD-مانند مثبت و معنی بیشتر هنجاری. ميانگين تغییر 0.93 است… نه زیادی. وجود دارد متاسفانه تفاوت آماری معناداری بالينی و اهمیت و ساخته شده است که در این واقعیت است که هیچ یک از این امتیاز ترازو نشان می دهد هر گونه پیشرفت-اگر وجود دارد یک تغییر آن نیست قابل توجه توسط هر کسی که در اطراف کودکان و نوجوانان (من شخصا اضافه شده اند در گزارش خود اندازه گیری کنید اگر بچه ها متوجه تغییرات خود را هر چند 9 است که کمی جوان به دریافت فوق العاده معتبر درونگرا اطلاعات). بنابراین در حالی که ممکن است برخی از اثر داشته اند را به طور قابل توجهی بهبود بچه زندگی می کند ؟ نه لزوما.

این پژوهش منطقه جدید است وجود دارد مقدار زیادی به بهینه سازی می شود و شاید این امر می تواند موثر تر در طول زمان (کودکان و نوجوانان بازی های برگزار شده به مدت 25 دقیقه در روز و 5 روز در هفته به مدت 4 هفته است که نه در واقع که بسیار زمان). من فکر می کنم, آن را قطعا امیدوار کننده و بیمه پوشش آن معنی است که بیشتر کودکان و نوجوانان می توانید سعی کنید و آن و تحقیقات بیشتری انجام می شود. یا نه این خاص مداخله موثر است و من هیجان زده برای دیدن ما بررسی این گزینه است. دارو بزرگ است و هنوز هم باید به خط مقدم درمان, اما بسیاری از مردم نمی آن را تحمل کند و حتی کسانی که نمی تواند به عنوان سود به آنها نیاز دارید. بنابراین داشتن گزینه های دیگر بیش از حد خوب است.
ارسال شده توسط بروک اسب در 2:56 ب. ظ در تاریخ 17 ژوئن [5 علاقه]

این سرد است.

من تا به حال در کوتاه مدت تجربه با بیوفیدبک در سال 2008(من فکر می کنم؟) وقتی که من فقط یک کمی مسن تر از آن هدف قرار دادن گروه سنی است. من آرزو می کنم من می تواند ادامه داد که درمان. من فکر می کنم آن را به نام Brainmaster?

گرافیک بودند ، من اهمیتی نمی دهند. “بازی” من به یاد داشته باشید بیشتر بود چیزی شبیه به “نگه داشتن این چیز کمی در مورد نیمه راه کامل است.” با مغز خود را. هیچ کنترل فقط الکترود بر روی پوست سر است. آن را لذت بخش مانند یک بازی است. آن را به چالش کشیده بود و خسته کننده و از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من می تواند به بهبود راه مغز من کار می کند بدون وحشتناک بیا پایین از کنسرتا و یا از دست دادن اشتها و یا احساس مانند یک انسان زنده است.

آن را بیشتر شبیه یک نوار گراف از هر چیز دیگری بود و آن را قطعا بیشتر دارو از بازی.

به هر حال من واقعا هیجان زده در مورد نوروفیدبک و من امیدوارم که آن را تبدیل به یک گزینه برای من (و دیگران) دوباره امیدوارم با قطعی تر تحقیقات در پشت آن.

با تشکر از ارسال این nightrecordings. من نمی خواهد آن را دیده اند در غیر این صورت.
ارسال شده توسط meemzi در 3:07 PM در ژوئن 17 [2 علاقه]

معمولا نسخه های صادر شده به دلیل بالقوه عوارض جانبی مضر اگر شخصی سلامت تاریخ و زمان داروها مشخصات در نظر گرفته نمی شوند: است که یک فرد می تواند باعث آسیب به خودش همیشه اگر محصول استفاده نمی شود با توجه به وضوح تعریف شده در دستورالعمل. من شاهد است که در اینجا.

یکی از چیزهایی که بسیاری از افراد مبتلا به ADHD باید تمایل به انجام بیش از حد تمرکز بر روی چیزهایی که توقف مغز ما به ما گفتن که ما قطعا در محل اشتباه انجام کاری اشتباه است و باید بلافاصله شروع به انجام کاری دیگری به بالا و فراتر از نقطه ای که آنها کار نمی کند به طور موثر دیگر و یا جایی که آنها به طور فعال شروع به ایجاد آسیب برساند. Hyperfocus یک چیز واقعی است و آن را نه لزوما فوق العاده “جریان” دولت است که مردم تصویر. بیشتر برای من نتایج آن را در ناتوانی کامل به درک که در آن جهنم یک روز کامل رفت و در حالی که من با وسواس fussing در چیزی نداشتم به هر حال لذت بردن از.

یکی از دلایل آن ممکن است نسخه تنها پیشنهاد من این است زیرا همه مغز به طور یکسان و آنچه ممکن است خوب برای بسیاری از neurotypical مردم را به انتخاب کنید تا و بازی بدون نظارت پزشکی ممکن است خطر آسیب به کسانی از ما که مغز کار نمی کند مانند آن است.
ارسال شده توسط howfar در 3:07 ب. ظ در تاریخ 17 ژوئن [4 علاقه]

من به خاطر خواندن یک مطالعه نشان داد که درس موسیقی شد و به همین ترتیب موفق در آموزش تمرکز و صبر به کودکان مبتلا به add و adhd. این به نظر می رسد به یک نوع مشابه از متمرکز ساختمان مهارت تمرین.
ارسال شده توسط ShakeyJake در 3:07 PM در ژوئن 17
آنچه من روشن نیست در این است که چگونه دقیقا این شامل نوروفیدبک. که در آن بازخورد از آینده ؟ قالب نوروفیدبک آشنا با من شامل سنسور که در مسیر امواج مغزی خود را در حالی که من به عنوان خوانده شده از طریق پرسش و پاسخ برای این بازی نمی بینم هر چیزی در مورد سنسور در همه. شاید آن را با استفاده از نوعی از eye-tracking tech?

من برای اولین بار شنیده ام از کل این مفهوم در اوایل 2000s, به خاطر یک مدرسه مامان بود و بیوفیدبک در کلینیک. او قطعا تا به حال یک بازی ویدیویی سیستم در دفتر او که از آنچه من می توانم بگویم که بود “با بازی” دست آزاد با این هدف که برای دستیابی و حفظ یک خاص الگوی brainwave. اساسا پرنیان من بود “tech-کمک به آموزش مدیتیشن.” دو تا از بزرگترین مشتری پایگاه بودند کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD و بزرگسالان مبتلا به بی خوابی است.

بنابراین پس از بیوفیدبک تصویری بازی هایی برای آموزش کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD وجود 20 سال پیش سوال من این است چه جدید در مورد این بازی خاص? پاسخ ممکن است “اما آنها بازی FDA بازی درست است.” یا آن را ممکن است “چیزی معتبر است اما ما نمی خواهیم به ما ضربه ثبت اختراع توسط شما گفتن.”
ارسال شده توسط showbiz_liz در 3:08 PM در ژوئن 17 [2 علاقه]

گرافیک وحشتناک بودند. من اهمیتی نمی دهند. “بازی” من به یاد داشته باشید بیشتر بود چیزی شبیه به “نگه داشتن این چیز کمی در مورد نیمه راه کامل است.” با مغز خود را. هیچ کنترل فقط الکترود بر روی پوست سر است. آن را لذت بخش مانند یک بازی است. آن را به چالش کشیده بود و خسته کننده و از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من می تواند به بهبود راه مغز من کار می کند بدون وحشتناک بیا پایین از کنسرتا و یا از دست دادن اشتها و یا احساس مانند یک انسان زنده است.

آن را بیشتر شبیه یک نوار گراف از هر چیز دیگری بود و آن را قطعا بیشتر دارو از بازی.

من که خیلی با تجربه–معدن با یک نوار زرد رنگ در نمودار و از من خواسته شد به فکر می کنم در نوار پایین با استفاده از EEG الکترود بر روی پوست سر است. من haaaaaated آن, اما آن را نیز واقعا برای من مفید و اجرایی عملکرد بیش از حد. مانند فیزیوتراپی بیش از دارو ،

من هم بسیار کنجکاو در مورد که در آن نوروفیدبک جنبه های این بازی است. آن است که یک بازی طراحی شده برای کمک به تمرین تمرکز حتی زمانی که خسته است یا آن را با نوعی از EEG-محیطی مانند?
ارسال شده توسط sciatrix در 3:37 PM در ژوئن 17

من نمی می توانید ببینید WaPo مقاله اما من در واقع نمی بینید مدت نوروفیدبک در هر یک از مقالات دیگر و یا در EndeavorRx وب سایت. در حالی که این توسعه داده شد توسط یک آزمایشگاه علوم اعصاب و فراهم می کند بازخورد (در قالب نمرات) من فکر نمی کنم آن را در واقع فراهم می کند آنچه که ما به طور سنتی تماس با نوروفیدبک. من فکر می کنم این فقط یک دیجیتال مداخله. که نمی تواند آن را به کمتر, جالب, اینکه, IMHO.

همچنین افشای کامل پزشکان استفاده از بسیاری از تکنیک های قبل از آنها تحقیقات به طور کامل اعتبار آنها. آن را در واقع همیشه تحقیقاتی –> نرم افزار است. اغلب پزشکان متوجه چیزی است که به نظر می رسد به کار آن را امتحان کنید ببینید پیشرفت (در قضاوت بالینی) و محققان به “Huh ما باید بررسی کنید که از.” پژوهشی است که متاسفانه اغلب بسیار آهسته و پزشکان اغلب بدانید/استفاده از چیزهایی که دهه ها قبل از تحقیقات میکشد تا به آن (نگاه کنید به: پردازش حسی به عنوان نشانه ای از اوتیسم). به خصوص برای چیزهایی که نیاز به مقدار زیادی از تجهیزات و گرفتن بودجه برای نمونه به اندازه کافی بزرگ برای انجام یک کارآزمایی بالینی تصادفی است… سخت برای قرار دادن آن ملایم است. در آن زمان هفت سال از آزمایش های بالینی برای این برنامه است. و شما نمی خواهید که برای دریافت بودجه بدون دیگر کوچکتر مطالعات آینده برای اولین بار به اثبات خود را به منابع مالی این قابل دوام است مسیر مورد علاقه. پس از کنار گذاشتن این نیست در واقع در حال بیوفیدبک–من تعجب نیست که تکنیک های پزشکان با استفاده از 20 سال پیش فقط در حال حاضر تایید شده توسط FDA.
ارسال شده توسط بروک اسب در 3:52 PM در ژوئن 17 [2 علاقه]

من یک مقدار زیادی از آموزش چند سال به عقب برای تبدیل شدن به یک نوروفیدبک دهنده (من یک روانشناس, روان درمانگر) اما من هرگز به اندازه کافی خوب “” به واقع تمرین نوروفیدبک. این بود که: من هرگز قابل اعتماد سیگنال در ماشین من (بیش از حد “سر و صدا” اغلب احتمالا از بودن بیش از حد بزرگ در اتصال الکترودها به پوست سر); و بیشتر من فقط باور نمی کند به اندازه کافی به دنبال از طریق (و با این مسائل شما باید بر این باورند به دلیل وجود دارد تا چند مطالعات کنترل شده). زمینه بسیار سخت بود به ضمیمه خود به دلیل وجود بیشتر مؤمنان واقعی که درگیر با آن است.

به عنوان برای این بازی: به عنوان پوستر دیگر باید اشاره کرد این است که واقعا نوروفیدبک به عنوان من آن را می دانم چون در نوروفیدبک به شما آموزش امواج مغزی خود را به “انجام کار.” این است که چرا این “هیچ دست.” شما به دنبال برای آموزش دست خود را! حتی به عنوان واسطه از آنچه در مغز شما می خواهد به انجام است. در نوروفیدبک من می دانم که وجود دارد هیچ یا کمی *آگاه* تلاش برای ایجاد چیزی اتفاق می افتد. مغز شما فقط نوع می آموزد که چگونه به آن را اتفاق می افتد (“آن” = بالا بردن نوار بر روی صفحه نمایش و یا چیزی-هر آنچه شما گفته اند این دستگاه به ارتباط با بالا بردن که نوار — به ADHD معمولا بالا بردن امواج بتا (من فکر می کنم در حال حاضر من نمی توانم به یاد داشته باشید; من به نظر می رسد به یاد داشته باشید که بسیاری از ADHD در کودکان و نوجوانان نیز بالا تتا –به عنوان مثال در یک نوع از ابری دولت — راستش این پایه اما — من حافظه ضعیف — من حدس می زنم من باید نوروفیدبک).

اما همه که در کنار (شاید این بازی این است که نوعی از نوروفیدبک بیشتر به طور گسترده تعریف شده) — چه هستند کنترل ؟ آنها به یک گروه از ADHD کودکان و نوجوانان برخی از غیر”تجویزی” بازی برای همان دوره زمانی برای دیدن اگر خود را نمرات آزمون تغییر به طور مشابه? چرا که ADHD در کودکان و نوجوانان می تواند تمرکز — و نه فقط در آنچه شما می خواهید آنها را به تمرکز بر روی مدت زمان که شما می خواهید آنها را به تمرکز. یک psychiatrisI می دانستند تعریف ADHD به عنوان “ناتوانی در توجه به چیزهایی که شما نمی خواهید به پرداخت با توجه به.” بنابراین پس از آن ما را به دیدن اگر سود در این مطالعه انتقال به e.g مدرسه. وجود هر گونه مشکل در هنگام بازی مانند فعالیت استفاده می شود به “درمان” اختلال كمبود توجه. بچه ها مثل بازی ها, حتی اگر آنها در حال بازی مورد علاقه خود را. اما آنها لزوما “مانند” نشستن هنوز هم در یک کلاس درس گوش دادن به یک معلم یا انجام مشق شب خود را.

بنابراین — همه این است که گفت: کسی که خواندن هر یک از تحقیق های درگیر با این بازی.
ارسال شده توسط DMelanogaster در 4:21 PM در ژوئن 17 [1 علاقه]

DMelanogaster (مطالعه بفرمایید):

کنترل طراحی شده برای مطابقت با AKL-T01 در امید به تعامل و هم در وظیفه در قالب یک چالش برانگیز و جذاب دیجیتال کلمه بازی هدف شناختی حوزه های هدفمند توسط AKL-T01 مداخله و نه در درجه اول در ارتباط با ADHD.21 کاربر دستور بود برای پیدا کردن و اتصال حروف در یک شبکه به طلسم کلمات ، امتیاز تعلق می گیرد بر اساس تعداد کلمات تشکیل طول کلمه و استفاده غیر معمول نامه ها. وجود دارد پیشرفت در مشکل به حفظ تعامل و انتظار سود از بیماران و مراقبان آنها.

هیچ آماری تغییرات قابل توجهی در گروه کنترل ، در رابطه با اینکه آیا انتقال مهارت های بهبود دیده می شد در توا. تجربه من این است که توا نه واقعا تکرار محیط کلاس درس, اما این یک بازی نیست و افراد مبتلا به ADHD به طور کلی آن را نفرت و پیدا نمی کنید آن را سرگرم کننده و در همه حال پس از آن نشان می دهد مهارت ممکن است انتقال به برخی از درجه ای به چیزهایی که آنها را دوست ندارم.
ارسال شده توسط بروک اسب در 4:31 PM در ژوئن 17

فراموش پارسه نیست مثل این است که گفته “هیچ ببخشید شما نمی توانید این بازی یک”?

اگر نیست آن را برای بهمن توییتر تهدید به مرگ بلافاصله پس که مرتب سازی بر اساس پتو امتناع است کاملا احتمالا بهترین راه برای اطمینان از بازی خود را به طور دائم در دسترس به هر کسی و هر کس به بالا و فراتر از انقراض نسل بشر. می خواهید برای الهام بخشیدن به صدها نفر از مردم به گروه با هم و etch هر دو سحر و جادو بایت کد برای بازی خود را به پلاتین-طلا آلیاژ صفحات است که نشستن امن در طاق تا زمانی که خورشید گسترش می یابد به قورت دادن زمین ؟ فقط استفاده از این کلمات دقیق در ق…اما به خاطر ایمنی لطفا مطمئن شوید که شما با استفاده از یک sockpuppet.
ارسال شده توسط Ryvar در 5:00 بعد از ظهر در ژوئن 17

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaGebze escortmarmaris escortBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes