آتش این بار جشنواره – 7 نمایشنامه کوتاه

AllArts است جریان چند نمایش کوتاه از آتش این جشنواره زمان, فراهم می کند که یک بستر برای نمایشنامه نویس حرفه ای اولیه از تبار آفریقایی و آفریقایی آمریکایی. نمایشنامه ها باید از طریق 8 اوت (یا بعد؟) در دسترس باشد؛ ممکن است در تمام نقاط جهان در دسترس نباشند، اما صفحات شامل متن های متن هستند. نمایش نامه ها در اوایل سال ۲۰۲۰ در تئاتر کراینه فیلمبرداری شدند. همچنین در سایت پی بی اس موجود است.

آثار عبارتند از:

اگر مردان گل بودند
اگر مردان گل بودند، مدیتیشن جی مازیک نمایشنامه نویس در سمت متفاوت و نرم تر مردانگی است. سه گل پر جنب و جوش متوجه چشم انداز خود را در حال تغییر است و نگاه به دالیا، که به آنها تمایل دارد، برای پاسخ به این تهدید به معیشت خود را. در جشنواره آتش این بار در تئاتر کراینه فیلمبرداری شده است.

مایا و رودخانه ها
نمایشنامه نویس تایلر انگلیسی-بک بایث به بررسی آنچه مردم مایل به خطر در امید یافتن زندگی جدید در نمایشنامه اش، “مایا و ریورز” هستند می پرداخت. دو مرغ عشق از خانه و سیاره در حال مرگ خود برای یک قرار ملاقات نهایی در ماه فرار می کنند.

کاش می توانستم پی (به آن هیچ ذهن)
مارشا پی جانسون خانه گمشده را در این اثر جدید توسط نمایشنامه نویس ماریو (مریخ) ولف می شپرد. زیر چراغ خیابانی در شب شهر نیویورک، آریل و جمیل با خبرهای سختی در مورد آینده خود مواجه هستند. ولف زبان آسایش مادران خوانده پری و شاهزاده خانم دیزنی را به عنوان آریل حرکت راه خود را برانگیخت.

آنتپارتوم
در این کار جدید توسط دنیین رینولدز گره، دو زن باردار خود را در واحد قدامی یک بیمارستان جفت شده با هم پیدا می کنند. با انتظارات شکسته از برنامه های تولد خود مواجه, زنان پیدا کردن مدد و درک آنها متوجه آنها در تجربه خود را تنها نیست.

موقعیت های فرض شده
نمایشنامه نویس ناتاینا بین ما را دعوت به سوال چگونه به خوبی ما واقعا می دانیم آنهایی که ما در این کار جدید دوست دارم. هنگامی که نایا از خارج از کشور پس از دو سال به خانه برمی گرداند او را به کشف اطلاعات جدید در مورد شریک زندگی خود که خواستار به سوال بسیار پایه و اساس رابطه خود را ترسانیده است.

یک صبح به زودی
در یک صبح به زودی، نمایشنامه نویس Niccolo Aeed با استفاده از کشتن مسیح به عنوان یک تخته فنر برای کشف چگونه یک دین می تواند پیچ و تاب و تغییر از ریشه های آن. که بیشتر از طریق حروف (با الهام از مسالت در تاریخ جدید) گفته شده است این کار از ما می خواهد که در نظر بگیرید چه معنی می شود نجات داده شود.

“پانوپتيتون”
در خارج از یک محله در بستر استو، دو مرد میانسال در مورد تغییراتی که در محله خود شاهد آن بوده اند، تأماین می کنند. چگونه می توانند دیدگاه خود را حفظ کنند وقتی که همه چیز به نظر می رسد در اطراف خود تغییر می کند؟ و هر اتفاقی که برای اون کیف های 25 سنتافتاده چیپس هایی که بودگا برای حمل ش استفاده میکرد؟

یا شاید شما می توانید توصیف از وب سایت جشنواره را ترجیح می دهند.

نوشته شده توسط kristi (0 نظر در کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im