این Foolkiller

در سال 1915 اس اس Eastland لغو در رودخانه شیکاگو کشته شدن صدها نفر. پس از آن تحقیقات کشف مرموز 40 فوت زیردریایی در کف رودخانه حاوی باقی مانده است یک مرد و یک سگ. آن را به نام محلی Niagra آبشار کله خر و می تواند کاشف قطب شمال که ساخت آن است. نه بسیاری از قرن 19 زیردریایی پیشگامان. اما کسی را. ثابت پادکست بررسی داستان. [SL: شش ساعت از صدا و مرتبط با تصاویر است.]
ارسال شده توسط eotvos (17 کل نظرات) 16 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من فرض کنیم که این ساختگی? لطفا روشن.
ارسال شده توسط mwhybark در 6:02 PM در مارس 10
یک نظر در این مقاله به نظر می رسد می گویند این است که عمدتا درست است اما آن سخت است برای پیدا کردن اطلاعات دقیق. (از سال 2007)
ارسال شده توسط Literaryhero در 6:16 PM در مارس 10
حتی گذشته از Foolkiller معلوم که اس اس Eastland درگیر شد با یک زیردریایی غرق شده در آن rechristened USS ویلمت در سال 1918 زمانی که نیروی دریایی آن خریداری شده و با استفاده از آن به عنوان بخشی از یک تیر اندازی ورزش در دریاچه میشیگان به نزول تسلیم آلمان UC-97 در دریاچه میشیگان. این Foolkiller واقعی بود به اندازه کافی به آن را به عجیب و غریب, ایلینوی و مرموز شیکاگو حداقل. به همراه عکس! (که به نظر می رسد منبع عکس که ثابت پادکست بدبختانه به صورت افقی و در “40 فوت زیردریایی” پیوند).
ارسال شده توسط sysinfo در 6:28 PM در مارس 10 [3 علاقه]
همه چیز پادکست است گفت: در گذشته که من در واقع می دانیم چیزی در مورد درست بوده است تا کنون. گاه به گاه ویکیپدیا جستجوها برای بررسی تگ های املایی نیست مخالفت با هر چیزی که در این روایت است. من فکر می کنم این درست است. اگر نه کسی را از انجام بسیاری از کار به نظر می رسد ،
ارسال شده توسط eotvos در 6:30 بعد از ظهر در مارس 10 [1 علاقه]
نوچ. این درست است! PBS آیا یک نقطه بر روی “Foolkiller”.
ارسال شده توسط fimbulvetr در 6:30 بعد از ظهر در مارس 10 [6 علاقه]
یکی دیگر از مقاله با برخی از جزئیات بیشتر.
ارسال شده توسط fimbulvetr در 6:34 PM در مارس 10 [2 علاقه]
من شروع به گوش دادن به این پادکست و پس از سه قسمت من بود “وقتی که آیا این داستان همیشه پایان؟”. در یک راه خوب.
ارسال شده توسط 2N2222 در 6:51 PM در مارس 10
خوب است که فقط سر در گم عجیب و غریب است.
ارسال شده توسط گلوله کمانه دار زدن بیسکویت در 7:02 PM در مارس 10

“روب” Deneau بود که کاملا یک بازیکن توپ رو چند سال پیش که موفق به لندن تیم بیس بال از دو سال پیش است که کاشف از یک زیردریایی. در خارج از فصل “روب” یک غواص و در حالی که مشغول به کار در رودخانه شیکاگو او کشف شده باستانی زیر دریایی از دست داده و نزدیک به یک چهارم از یک قرن پیش. آن مطرح شده است. شیکاگو تریبیون زیر است برای گفتن از Deneau بهره برداری:

این suave افراد شده است که دعوت غریبه به قدم زدن پایین به رودخانه به دیدن “زیردریایی از اروپا” خواهد شد که تقریبا یک حقوقی بهانه ای به روز.

در حدود ظهر یک زیردریایی خواهد بود بريدن از رودخانه پایین و قرار دادن در یک scow.

این Foolkiller شیکاگو را از دست داده و زیردریایی بود extricated از آن قبر گل دیروز پس از دروغ گفتن وجود دارد یک ربع قرن است.

مطرح شده اما عقب می افتد

جمعیت دیدم زیردریایی بینی افزایش بالاتر از سطح رودخانه اما شکستن یک کابل مانع قایق را در حال بريدن به نظر کامل است. “Frenchy” Deneau یک غواص تا به حال برای رفتن به پایین رودخانه چندین بار قبل از این کابل شد دوباره تنظیم شد.

این Foolkiller به دست آورد و نام خود را از این طعنه Chicagoans 25 سال پیش هنگامی که آن را در رودخانه شیکاگو.

صاحب غرق در سفر

پیتر Nissen که چند سال پیش تصور شده است قایق را آخرین مالک. خود را مالک اصلی یک نیویورک مرد غرق شد در طول یک محاکمه سفر.

قایق گره خورده بود به یک عرشه در نزدیکی پل و به طرز مرموزی ناپدید شد یک شب. Deneau کشف آن به تازگی در حالی که تخمگذار کابل در پایین رودخانه.

– همیلتون رادیو فردا – چهار شنبه 22 دسامبر 1915

در گزارش معاصر, روزنامه ها پس نه جعل. به دنبال به جلو به حفر کردن به این.
ارسال شده توسط Leon در 7:07 PM در مارس 10 [4 علاقه]

من تعجب می کنم اگر کسی با newspapers.com دسترسی می تواند جستجو برای کلمه “زیردریایی” در شیکاگو تریبون در حدود سال 1890? اطلاعات احتمالا خورده به پادکست اما منابع اصلی همیشه جالب است.
ارسال شده توسط Leon در 7:16 PM در مارس 10
این Eastland داستان نیز بسیار آجیل. تمام کسانی که مردم فقط از ساحل.
ارسال شده توسط Chrysostom در 7:40 PM در مارس 10 [1 علاقه]
این Eastland داستان به نظر می رسد بیشتر جلوه غمگین.
ارسال شده توسط 8k در 8:05 PM در مارس 10 [1 علاقه]
من قبلا آشنا با Eastland داستان کشف همانطور که من راه می رفت گذشته لوح یادبود در یک روز چند سال پیش و در گذشته صرف برخی از زمان قابل توجهی را بررسی حساب تاریخی به دلیل آن است که یک mindbending رویداد به تصور کنید. در trawling این زیردریایی تا به حال هرگز, er, ظاهر, اگر شما خواهد شد. بنابراین عدم وجود لینک کلیک کنید برای غیر پادکست منابع گزینش به من منجر به پرس و جو. با تشکر از همه. چه کسی می داند چه اسرار رودخانه ای که اجرا می شود سبز یک بار در سال ممکن است نگه دارید ؟
ارسال شده توسط mwhybark در 9:47 PM در مارس 10
Holy crap که دیوانه است. نه تنها بیشتر مسافران مرگ در ایستلند ، از یا تایتانیک یا Lusitaniaاما تایتانیک فاجعه تا به حال منجر به تصویب یک قانون است که مورد نیاز بسیاری از قایق های نجات که از آن ساخته شده کشتی بالا-سنگین-و آن را تقریبا به حال واژگون دو بار قبل از. دیوانه.
ارسال شده توسط هالووین جک در 9:51 PM در مارس 10
2015 Chicago Magazine مقاله در Eastland (و یک کتاب و یک نویسنده). مدتی نزدیک به 9/11 از دورتر از آن را پس از من به معنای واقعی کلمه فقط به طور تصادفی در راه بود با پلاک محل و جزئیات آن و مانند “چه؟”

این یک کردن چیزی.
ارسال شده توسط mwhybark در 10:01 PM در مارس 10

همچنین عکس های زیر مطرح شده در sysinfo لینک به نظر می رسد از دسامبر سال 1915. این Eastland غرق در ژوئیه 1915 و بهبود او را در حالی که برای. او righted مطرح شده و در اکتبر 1915. بنابراین توانا-thewed روب Deneau, رودخانه و offseason غواص بود مسلما کار بهبود عملیات در ایستلند ، هنگامی که او در بر داشت زیر دریایی.
ارسال شده توسط mwhybark در 10:10 PM در مارس 10
نه تنها بیشتر مسافران مرگ در ایستلند ، از یا تایتانیک یا Lusitania

فقط یک اصلاح حدود 1500 نفر در تایتانیک در مقابل 844 در Eastland. هنوز مطمئن شوید چرا که ماده در زمان درد به تشخیص اعضای خدمه مرگ تعداد از مسافران است.
ارسال شده توسط Burhanistan در 10:39 PM در مارس 10 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im