Funkiest انجمن فارغ التحصیلان در جهان است ؟

برج قدرت funk and soul band از Oakland, CA که در اطراف از سال 1968. نسخه فعلی این گروه هنوز هم به رهبری اعضای هیات موسس امیلیو کستیللو و استفان “Doc” Kupka اما به عنوان شما ممکن است انتظار برای یک گروه با نیم قرن سابقه آنها تا به حال کاملا چند از اعضاء در طول سال. با چنین تعداد زیادی از فارغ التحصیلان آنها به تازگی چیزی که سخت به تصور کنید بیش از حد بسیاری از گروههای دیگر کشیدن. هفته گذشته آنها تصویری منتشر شده شامل شش سابق خود را منجر خوانندگان – تام Bowes لری اکلاهما, Brent کارتر ری گرین الیس سالن و هوبرت Tubbs – که در مجموع طول بیش از 40 سال از تاریخ خود, همکاری در آنچه که آنها خواستار یک “اجتماعی فاصله” نسخه بالا را امضا آهنگ “چیست هیپ?”
ارسال شده توسط Nat “کینگ” کول پورتر وگنر (1 نظر تعداد)
اوه من نمی دانم که آنها بازنشسته Rocco:

خواسته برای به روز رسانی در Rocco Prestia وضعیت در برج قدرت رهبر گروه امیلیو Castillo ارسال BP عبارت زیر: “در حالی که تور در اروپا در ماه اکتبر از سال 2017, Rocco در بیمارستان بستری شد در هنگلو هلند. ما مجبور به بازی چند گیگابایت با باس در همه قبل از اینکه در نهایت گرفتن Dewayne Pate پرواز در خارج از ایالات متحده برای پر کردن در. این اتفاق افتاده بود چندین بار در طول چند سال گذشته و ما مجبور به اتخاذ یک تصمیم دشوار است.

“طرح ما در آن زمان بود به استفاده از Rocco تنها زمانی که مسافرت هوایی شد یک ساعت یا کمتر و ما نیز تصمیم گرفت که اگر او دوباره در بیمارستان بستری شد ما خواهد او را بکشد و در خارج از جاده به طور دائم. به زودی پس از او در بیمارستان بستری شد در لاس وگاس و بنابراین ما تصمیم به استفاده از مارک ون Wangeningen از آن نقطه.

“مارک تا به حال پر بارها برای Rocco و به عنوان مستعد ابتلا به اتفاق همه ما رو خیلی راحت با او به بازی با ما. Rocco بازی برخی از آهنگ ها با ما در سالگرد 50 جشن در ماه ژوئن است اما ما در حال حاضر فکر می کنم از مارک به عنوان نوازنده باس.”

Rocco باقی خواهد ماند در گروه حقوق و دستمزد.
ارسال شده توسط thelonius در 6:01 PM در آوریل 20

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>