خلیج فارس بین اضطراب و اضطراب از خود…

منزوی با خانواده من, احاطه شده توسط بیماری های جاسازی شده به طور واضح و غیر قابل انکار در تاریخ مشترک عواقب سیاست, آسیب شناسی و ساده سرنوشت—من مایل به دیدن و احساس اضطراب من نه به عنوان من خود را نه در همه به خود من اما به عنوان ما. این شهرستان است. در این کشور. جهان را. آن زمان است. یکی بی تردید نشانه آن است که من می خواهم این است که در حال حاضر زمانی که من نوشتن در مورد خود من اضطراب من احساس شرم. من احساس شرم مثل یک هشدار بود و یک تهدید: من من من من من من: آهنگ ابدی از اضطراب. (n+1)

این است چگونه اضطراب عمل می کند. من می دانم که خوب در حال حاضر. این است ماهیت احساسات است. این نوع solipsism ماشین. آن است که هوشمندانه و ژیان در توانایی خود را برای تبدیل تجربه به خود دخالت. با اضطراب و حتی بیشتر آشنا و دنیوی محرک—birdsong یک عکس بر روی دیوار خود را به کتاب خود را در قفسه تبلیغات—می تواند به نظر می رسد مانند با لينک مستقيم کیفرخواست و خصوصی تهدید. ذهن تبدیل به یک آهنربا برای ضرب و جرح. “و هیچ Grand Inquisitor,” کیرکگارد نوشت: “در آمادگی چنین وحشتناک شکنجه به اضطراب و هیچ جاسوسی می داند که چگونه به حمله بیشتر هنرمندانه مرد او مظنون انتخاب فوری هنگامی که او ضعیف ترین و نه می داند که چگونه برای ذخیره کردن تله های که در آن او خواهد بود و نیرنگ به عنوان اضطراب می داند که چگونه و تیز هوش قاضی می داند که چگونه برای بازجویی به بررسی متهم به اضطراب می کند که هرگز اجازه می دهد تا او برای فرار نه انحراف و نه با سر و صدا نه در کار و نه در خواب و نه روز و نه شب.”

من همه این را می دانند. من زندگی با اضطراب یک مدت زمان طولانی. من می دانم که آن خطوط آن فریب و کلاهبرداری است. هنوز هم من فکر نمی کنم که خودخواهی از اضطراب تا به حال احساس کاملا بی رحمانه و یا به عنوان بیگانه به عنوان آن را در حال حاضر زمانی که آن را به نظر می رسد حداقل مناسب به خودخواه. خلیج فارس بین اضطراب و اضطراب از خود بزرگ است در این لحظه به عنوان برجسته خود پوچی. هرگز در زندگی من من تجربه چیزی است که بلافاصله و به طور چشمگیری جمعی است بنابراین بدیهی است که نه در مورد فرد سرنوشت. و من اینجا هستم گیرند در خود.

ارسال شده توسط not_the_water (4 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

که به من داد واقعا بد anx….ذهن هرگز.
ارسال شده توسط lextex در 12:06 PM در مارس 15 [1 علاقه]
بهترین بیت به پایان است.

“بنابراین من از نوشتن این خطوط که در پایان خطوط در برابر خودم. و من به عنوان خوانده شده. من خواندن آن چیزهایی است که از منحرف کردن و منصرف کردن عصبی به درون نگاه. به تازگی من شده اند بازخوانی این شاعر جورج Oppen. به مدت دو هفته در حال حاضر عبارت از Oppen را به صدا در ذهن من مانند نماز. که عبارت است “عجیب و غریب اوراق قرضه / از مفرد / که نور از غرق.”

این نور از کشتی. آن را برای تلفن های موبایل در ذهن من و من تو را به آن و تکرار آن است.

پروردگار من به خودم نجات بده از این انفرادی و ایزوله سرنوشت. من ترس آن را بدتر از ویروس. این یک امتیاز است برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی در همه حتی اضطراب است.”
ارسال شده توسط storybored در 12:34 PM در مارس 15 [2 علاقه]

Im یادآوری است که بخش هایی از کشور رفت و BSI 155 سال پیش تا امروز. هیستری و خشم و ترس دوباره تقسیم Poilty. آره, اضطراب, آن است که مشترک چیز خوبی را از نویسندگان دیدگاه.
“نور روشن از یک کشتی شکسته”
من یک تصویر از چیزی است که نیاز به نجات.

“…ما ظهور در صبح
به ترد جهانی به رهبری هیچ جا doorless:

کردن سینه سوختگی با اضطراب و یک رودخانه از
غم و اندوه تعریف رپیدز و تنگه در گودال از معده ما: چگونه می تواند ما را شفاعت و دخالت نمی کنیم: چگونه می توان عشق ما حرکت بیشتر surroundingly,

متقاعد کننده تر از ما اخطار مشاوره.”

-A. R. Tori. ‘زباله’.
ارسال شده توسط clavdivs در 1:05 ب. ظ در 15 آوریل

من اضطراب در مورد اضطراب من و که باعث می شود من مضطرب است. اما برای واقعی هر چند. من نیز نفرت چگونه بسیاری از علائم اضطراب/حملات هراس هستند دقیقا همان (perceptually) به مانند عمده ترین شرایط پزشکی است که در واقع شما را بکشند. که فوق العاده مفید است.
ارسال شده توسط Godspeed.شما!سیاه و سفید.امپراتور.پنگوئن در 2:30 بعد از ظهر در 15 آوریل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de