نامرئی شهرستان: چگونه یک مرد بی خانمان ساخته شده است یک زندگی زیرزمینی

چگونه Dominic ون آلن ساخته شده خود را راحت زیرزمینی اقامت در همستد هیث در نزدیکی مرکزی شهر لندن و در زندگی وجود دارد و کشف نشده برای سال. و چگونه همه چیز را اشتباه رفت. (نگهبان بلند بخوانید)
ارسال شده توسط کاراگاه (1 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
شما می توانید (و من) پرداخت £700 p. m. برای بدتر در اکثر مناطق لندن است.

مبارزه با تروریسم فرماندهی: “هر گونه حیات وحش کشته شدن?”

ون آلن: “نه … ما نه استرالیایی …

lol

بیشتر به طور جدی کاملا مطمئن هستم تنها چیزی که متوقف کردن هزاران نفر از precariously اجاره یا couchsurfing لندن از انجام این کار این است که فقدان مهارت های ساخت و ساز. قابل مشاهده خیابان بی خانمانی افزایش یافته انبوه در طول چند سال گذشته – به عنوان مثال استفاده می شود وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها درخواست برای تغییر در پل لندن در صبح / شب ساعت شلوغی در حال حاضر وجود دارد حداقل یک دوجین به طور منظم نیمی از آنها جوان هستند و به نظر نمی آید مانند آنها بوده ام بی خانمان در خیابان برای مدت طولانی. و به عنوان این مقاله اشاره قابل مشاهده خیابان بی خانمانی است که در نوک کوه یخ است.

بین Brexit coronavirus و تمایلات طبیعی از نامحدود حزب محافظه دولت آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی بدتر قبل از آن بهتر می شود.
ارسال شده توسط inire در 9:26 AM در مارس 5

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>