تکان خوردن: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان هشدار از ‘تقلب انتخابات,’ گرجستان وزیر امور خارجه خواستار پست الکترونیکی-در انتخابات

آنچه ممکن است در نظر گرفته شود حس مشترک در یک شرایط به مقدار جسارت در یکی دیگر از.

مدت کوتاهی بعد از ظهر یکشنبه وزیر خارجه براد Raffensperger خبر از آزادی مطبوعات با این گلی مشاوره:

“با توجه به خطرات بهداشتی ناشی از COVID-19 گرجی به طور جدی باید در نظر بگیرید ارسال یک غایب رای گیری از طریق پست برای ژوئن 9 انتخابات است.

چه ساخته شده این جسارت شد صبح توییتر پیام از کاخ سفید است. ما به شما اجازه آسوشیتد پرس توضیح:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز چهارشنبه به نظر می رسد به تهدید بودجه برای میشیگان در میان بهداشت جهانی همه گیر اگر مقامات دولتی حرکت پیش رو با برنامه ای برای ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای هر دولت رای دهندگان.

آن را به دور از روشن بود اما اگر رئیس جمهور درک آنچه که او صحبت کردن در مورد…

مغلوب ساختن پیشی جستن پست در توییتر در مورد 7:50 a. m. به نظر می رسد نشان می دهد که در میشیگان بود در روند ارسال غیابی خود را — و نه برنامه های کاربردی برای مردم بپرسید اگر آنها مایل به رای دادن به رای دهندگان.

او نوشت که آن را غیر قانونی برای هر کسی که برای ارسال ناخواسته غیابی به رای دهندگان و گفت که اگر آن رخ می دهد او را “بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از تصحیح خود تصدیق کرد که رای گیری برنامه های کاربردی – و نه آراء خود را – که از طریق پست ، و او نادیده گرفته شود این واقعیت است که چند جمهوری خواه کنترل متحده در حال حاضر انجام می شود دقیقا همان چیزی میشیگان انجام شده است در حال حاضر. در آوریل Raffensperger را از طریق پست از 6.9 میلیون برنامه برای فعال رای دهندگان.

کمی وجود دارد که به هیچ مدرکی دال بر تقلب انتخابات یک مشکل عمده در آمریکا چه از طریق ایمیل و یا در فرد است. با اینحال رئیس جمهور فوران نشان دهنده عمیق ایران با سوء ظن است که می توان در گرجستان نیز که یک تغییر به پست الکترونیکی-در برگه های رای به ارمغان می آورد جدید پویا به سیاست های انتخاباتی است که ممکن است به اثبات می شود یک نقطه ضعف برای جمهوری خواهان.

که ممکن است به همین دلیل Raffensperger حتی به عنوان او خواست انتخابات از طریق پست امروز همچنین اشاره کرد که “ما درک می کنیم گرجستان سنت در شخص رای گیری و نگاه به جلو به بازگشت به حالت عادی در فرد رای گیری در انتخابات آینده.”

وجود اضافی لجستیکی هدف در وزیر امور خارجه تماس برای رای دهندگان به دنبال از طریق ایمیل – به خصوص کسانی که درخواست آراء اما در حال حاضر با توجه به راه رفتن رای دادن.

رای دهندگان است که باید درخواست غیابی اما انتخاب به رای دادن در فرد نیاز به انصراف از خود غایب در محل رای گیری محل اضافه کردن یک مرحله اضافی که بیشتر افت می کند یک فرآیند رای گیری که — به دلیل ترس از سرایت — باید در پایان به سرعت به عنوان امکان پذیر است وزیر امور خارجه در اتاق اشاره کرد.

***

تقریبا 415,000 گرجی در حال حاضر رای در 9 ژوئن اولیه انتخابات برای ریاست جمهوری و کنگره و مجمع عمومی با توجه به پاسخگویی و عدالت را در حال اجرا چوب خط حساب کردن. این رقم شامل هر دو فرد در انتخابات و پست الکترونیکی-در رای.

حدود 900,000 اولیه برگه های رای ریخته شد در سال 2016 – تقریبا دو سوم در طرف او. در حال حاضر ایران با رای حساب برای 56 درصد آرا را – که می تواند حاکی از یک تغییر قابل توجهی.

در مورد 24,000 یا 6 درصد از تمام برگه های رای بوده است بازیگران جدید رای دهندگان.

***

وزیر امور خارجه براد Raffensperger است همچنین هل دادن این که چگونه به ویدئو در رای گیری غایب:

یک نکته: ایالات متحده خدمات پستی است به ما گفت که آنها را ارائه رای خود را به شهرستان خود را در انتخابات اتاق بدون هزینه پست-و شارژ شهرستان برای آن شد.

***

ما به شما گفت که در اوایل این هفته که بیش از 1000 حزب آزادیخواه نمایندگان را جمع آوری آنلاین آخر این هفته به معرفی نامزدهای خود را برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور.

از آن خواهد شد برای اولین بار مجازی تصویب کنوانسیون توسط 50-دولت حزب ملی – و می تواند در خدمت به عنوان یک الگو برای جمهوری خواهان و دموکرات ها اگر coronavirus نشده کاهش خواهد یافت تا اواسط ماه اوت است. صبح امروز نیویورک تایمز در این:

[B]ehind صحنه ها و جمهوریخواهان به دنبال ممکن است برنامه های احتمالی از جمله محدود کردن تعداد افرادی که فرود در شارلوت به تنها نمایندگان و ساخت جایگزین نمایندگان در خانه بمانند با توجه به مصاحبه با نیم دوجین جمهوریخواهان نزدیک به برنامه ریزی است.

آقای ترامپ بود که به شدت درگیر برگزاری آخرین نامزدی کنوانسیون حتی نشان داده شده جدید باز بودن به شرکت در یک مدرج کردن رویداد. او mused با صدای بلند به چند دستیاران در مورد اینکه چرا این کنوانسیون نمی تواند به سادگی برگزار شد در سالن رقص هتل در فلوریدا, با توجه به تمام این نگرانی های بهداشتی و این واقعیت است که فلوریدا است که بیشتر همراه در بازگشایی بخشهایی از دولت است.

***

رسانه ها مسائل مترقی رسانه های فدراسیون فوتبال, حواس فاصله در گرجستان پوشش رسانه ای از وزیر بهداشت ، کلی Loeffler انتخاباتی.

اکثر تلویزیون رسانه ها گزارش Loeffler سهام معاملات پیش از همه گیر بسته بندی اشاره از او با دیگر سناتورهای که معامله در آن دوره از جمله وزیر بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. ایستگاه های متعلق به محافظه کار سینکلر زنجیره ای بودند استثنا دارد. از سایت:

IQ رسانه های جستجو برای اشاره با مته سوراخ کردن ممکن است بین 13 و 15 در بر داشت 27 گرجستان خبر بخش پوشش با مته سوراخ کردن اخبار 20 از آن (74%) ذکر شده Loeffler. سه سینکلر و متعلق به اداره می شود ایستگاه های که پخش در دولت — WTGS, WFXL و WTWC — موفق به پوشش با مته سوراخ کردن تحولات و یا حتی ذکر Loeffler که بیش از مدت زمان.

***

به گزارش ایسنا ، کلی Loeffler, داستانهای مالی نجیب زاده Jeff Sprecher, گزارش اهدای مبلغ 1 میلیون دلار به یک سوپر پک حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات. این بزرگترین کمک مالی به فدرال نامزد ثبت با توجه به Politico.com.

سند افشای کمک مالی واصل شد در اوایل صبح روز چهارشنبه. حدود 12 ساعت بعد Loeffler کمپین ارسال این خبر:

این هفته سناتور کلی Loeffler و شوهرش جف Sprecher اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به “وعده های غذایی از” یک برنامه رایگان فراهم می کند که آشپز-وعده های غذایی آماده به منطقه آتلانتا خانواده در سخت ترین ضربه COVID-19.

به عنوان افتتاحیه سرمایه گذاران دیابت Loeffler و Sprecher کار کرده و از نزدیک با رهبران محلی برای توسعه “وعده های غذایی از” همکاری بین آتلانتا مدارس دولتی و غیر انتفاعی محلی من پدر F1rst.

این برنامه در حال حاضر در خدمت 1,400 وعده های غذایی در هر روز به بیش از 500 خانواده با دانش آموزانی که قبلا متکی رایگان مدرسه صبحانه و ناهار.

***

ساکنان وابسته به تلویزیون های ماهواره ای در چندین شمال شرقی گرجستان شهرستان را در حال حاضر دسترسی به Atlanta-بر اساس ایستگاه های تلویزیونی کمیسیون ارتباطات فدرال تایید کرده است.

در کنگره ایالات متحده Doug Collins, R-گینسویل درگیر شده بود برای سال ها در تلاش برای سرنگونی یک نیاز است که محلی تلویزیون های ماهواره ای در عملیات که به تکیه بر روی نزدیکترین ایستگاه های پخش برای اخبار خود را تغذیه — به معنی گرجستان بینندگان شد و در حال ارائه اخبار تولید شده در کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است.

کالینز استدلال کرد که گرجستان ساکنان محروم بودن از مهم coronavirus مربوط به اخبار و اطلاعات دیگر. یکی از شهرستان دادخواست به شیر آتلانتا ایستگاه های تلویزیونی در حال حاضر اعطا شده است اما ایستگاه های تلویزیونی در ایالت کارولینای جنوبی در زمینه تجدید نظر به حفظ سه شهرستان در منطقه تحت پوشش. FCC و تأیید تغییر در چهارشنبه, دادن کالینز یک پیروزی است.

“برای چند دهه, ساکنان, Franklin, هارت, Stephens و Elbert شهرستانهای محروم شده اند از مهم, اخبار و آب و هوا و ورزشی و پوشش تلویزیونی” او نوشت: در بیانیه ای. “اما به لطف امروز حکم یتیم ساکنان شهرستان در شمال شرق گرجستان خواهد شد و در نهایت دسترسی به گرجستان پخش آنها سزاوار است.”

نیازی به گفتن نیست کالینز است که در حال حاضر در حال اجرا برای آمریکا صندلی در حال حاضر اشغال شده توسط Kelly Loeffler.

***

ساکنان در دولت دموکراتیک Rep. اریکا توماس اوستلل مستقر در منطقه روبرو شدند با mailers یادآوری آنها را از رویارویی در یک فروشگاه مواد غذایی در سال گذشته است. اینجا کلیک کنید برای بازآموزی در اکسپرس لین بحث که تحت عناوین برای چند روز در ماه ژوئیه گذشته. این کمپین در حال پرواز بود ارسال توسط توماس’ حریف در مقدماتی حزب دموکرات تری الکسیس Cummings:

***

در تایید اخبار:

— استراتژیست جمهوری خواه کارل روو حمایت وزیر بهداشت ، کلی Loeffler انتخاباتی برای پر کردن در دو سال باقی مانده از بازنشسته بهداشت ، جانی Isakson کند. روو شد و در عمل پشت جورج دبلیو بوش به ریاست جمهوری پیروزی و نظارت های متعدد مبارزات پس از آن.

— دو گروه دموکرات که به تازگی به عضویت نیروهای پایان از شهروندان ایالات و اجازه امریکا رای به تایید کارولین Bourdeaux در هفتمین کنگره منطقه مسابقه. پایان شهروندان آمریکا است که در حال حاضر پشتوانه مبارزات از جان Ossoff و رافائل وارناک برای آمریکا و کنگره ایالات متحده لوسی می کنند.

***

تمام 14 اعضای گرجستان ایالات متحده در کاخ هیئت را امضا کرده اند بر روی یک نامه درخواست از سازمان های فدرال برای کمک به تحقیقات از Ahmaud Arbery مرگ است. با کنگره را عمیقا تقسیم تعصب نامه نشان دهنده نادر اتفاق آرا ابتکار گرجستان 9 جمهوریخواهان و دموکرات 5.

خود را در نامه ای به دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr و دستیار دادستان کل اریک Dreiband می پرسد که آنها “با استفاده از همه ممکن است فدرال منابع برای رسیدن به عدالت کامل شفافیت و پاسخگویی است.” Arbery, 25 کشته شد مرده در حالی که آهسته دویدن در نزدیکی خود Brunswick محله.

یک پدر و پسر متهم شده اند در Arbery مرگ اما این دستگیری ها در زمان چند هفته جرقه گسترده آمریکا چگونه دادستان محلی به کار گرفته شده در این مورد. دولت دادستان کل کریس کار نیز دعوت وزارت دادگستری ایالات متحده به بررسی این حادثه است.

***

در کنگره ایالات متحده هنک جانسون باز به GPB اخبار در مورد 25 سال از متانت و خود را برای درمان هپاتیت C. کنگره, که گفت که او را مورد ضرب و شتم بیماری ویروسی است که خود را تحت تاثیر قرار کبد و تیروئید نیز توصیف تجربه با اعتیاد و چگونه آن را تحت تاثیر کار خود را در کنگره است. بیشتر از GPB:

“من یک سابقه طولانی در برخورد با افرادی که در بازیابی و من خود را درک و ایمان و مبارزه خود را در” جانسون گفت. “و من درک می کنم نیاز به آنها را به دوم و سوم و چهارم شانس; با این حال زمانی که آن را طول می کشد. شما می دانید منظورم این است که ما نمی توانیم در مردم است.”

جانسون گفت که او ساخته شده آن را یک نقطه به استخدام مجرمین سابق.

او همچنین مبارزه در کنگره به مطمئن شوید که افراد با سوابق کیفری می تواند دسترسی به وام برای کسب و کارهای کوچک. هفته گذشته او امضا به cosponsor H. R. 6894 که به دنبال اصلاح قانون کسب و کار کوچک به اطمینان حاصل شود که متقاضیان با سابقه کیفری هستند واجد شرایط برای وام های خاص…

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

در مورد نویسندگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de