تکان خوردن: برایان کمپ همچنان به پرداخت یک قیمت برای همه گیر سیاست های

واشنگتن پست زد استارک تیتر روز سه شنبه: “49 50 فرمانداران باید بهتر coronavirus نظرسنجی شماره از مغلوب ساختن پیشی جستن.” شما تشخیص تنهاست پرت. از این قطعه:

یک فرماندار در مغلوب ساختن پیشی جستن سطح گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) که تلاش برای بازگشایی دولت خود را به اثبات رسانده اند مورد بحث است. در این پست-ایپسوس نظرسنجی کمپ را تایید رتبه 39 درصد; در یکی از جدید آن را مشابه 43 درصد — همان مغلوب ساختن پیشی جستن.

جدا از کمپ فرماندار نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن است هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige (D) در 54 درصد است. هیچ فرماندار کمتر از نیمی از موکلین خود حمایت خود را پاسخ.

یک Civiqs نظرسنجی سه شنبه منتشر شد تا به حال مشابه پیدا کردن. کمپ را favorability امتیاز بود و در 41 ٪ — و نامطلوب امتیاز در 48٪.

***

ما AJC همکاران باید یک قطعه بسیار عالی در مورد چگونه سلامت ادارات در مترو آتلانتا در حالی که آنها در مقابله با گاهی لرزان اطلاعات از وضعیت سلامت عمومی وب سایت در حال تولید خود را نزدیک به زمین همه گیر اعداد. طعم:

روز جمعه آمار و ارقام نشان می دهد کد پستی با کمترین تعداد کل موارد در فولتن است 30331 که نوردد در امتداد لبه غربی شهرستان از اردوگاه نهر پارک وی به I-20. این منطقه شامل دو ارشد جوامع با شیوع تاکستان تراس در آبشار و Summerset زندگی کمک جامعه است.

***

یک روز صبح سر خراشنده از کاخ سفید وارد شده از طریق این ریاست جمهوری جیر:

“Breaking: میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر پیش از انتخابات مقدماتی حزب و انتخابات عمومی ، این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!”

Shhh. هیچ کس بگویید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که این دقیقا چیزی است که وزیر امور خارجه براد Raffensperger را ماه گذشته در راستای گرجستان ژوئن 9 مقدماتی. همانطور که در میشیگان Raffensperger ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی-و نه آراء خود را.

***

سردرد بیشتر برای رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ: چند رسانه های خبری باید تعجب با صدای بلند که آیا جمهوری خواهان بهتر خواهد بود اگر کلی Loeffler خود را انتخاب دست برداشت برای آمریکا بودند کنار.

این قطعه از سی ان ان می پرسد این سوال. Loeffler پاسخ در توییتر شنبه, نوشتن از آتلانتا مبتنی بر شبکه: “نه. اما ما همه می خواهم بهتر است بدون @CNN.”

یکی دیگر از هوای داغ با هشدار نسبت به “فاجعه بار” عواقب پایین-بلیط جمهوریخواهان در گرجستان اگر او همچنان در بلیط.

فوق Civiqs نظرسنجی نشان داد Loeffler بد انتهایی داگ کالینز در نوامبر نژاد.

به ما گزارش شده که قبلا Loeffler نیست در مورد به ترک صندلی خود و به تازگی قرار داده تا یکی دیگر از 4 میلیون دلار برای تامین مالی یک دور جدید تبلیغات تلویزیون. خواسته در کاپیتول هیل که آیا او ممکن است گام پایین او به صراحت رد این ایده است.

شواهد بیشتری از او به قصد اقامت در مسابقه: بانوی اول مارتی کمپ منجر خواهد شد یک “زنان به صورت کلی” ائتلاف برای بازگشت Loeffler انتخابات را پیشنهاد داد.

به وعده های انتخاباتی یک “تعدادی از برجسته رهبران زن در جوامع در سراسر گرجستان” برای کمک به بسیج حمایت پیش از رای دور اول co-صندلی شامل جمهوری خواه فعال Janelle شاه و دولت تشکر. Jodi Lott از ایوانز.

***

دموکرات سارا Riggs Amico راه اندازی اولین تلویزیون تبلیغ در روز سه شنبه یک دقیقه طولانی تجاری که بازدید تعدادی از تم ها او را اغلب ساخته شده در کمپین بلیزرز.

نقطه برجسته حمایت او را به دست آورده از رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2018 در طول اجرا خود را برای معاون فرماندار او روابط به استیسی آبرامز و انتقادات از سیاست های جمهوری خواه در طول بیماری همه گیر.

یک کلید خط با هدف ناراضی خواهان است که ممکن است با توجه به دموکراتیک رای گیری: “من آموزش دختران من که ایمان مطالبات نه تنها کلمات است.”

***

برای بار دوم صوتی به بیرون درز کرده از به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو صحبت صادقانه به آنچه او فکر یک اتاق از هواداران است. آخرین بار در یک off-the-record تماس با بدنه فعالان, او هشدار داد که دموکرات ها بودند آماده به دستاوردهای در گرجستان است.

این بار نظرات خود را در مورد سرنوشت و coronavirus با توجه به گزارش در VOX:

“ما در یک خودرو در حال رانندگی ما در جاده های عمومی و یک تعداد معینی از ما می میرند ما در جاده های عمومی هر سال” پردو شنیده می شود گفت: در ضبط زوم تماس با رم فلوید مجلسی پنجشنبه گذشته. “هر یک از ما در یک دموکراسی نمایندگی آزادی که به تعیین که در مورد سطح خطر برای من به عنوان یک فرد. و ما را انتخاب کنید برای رفتن و یا ما را انتخاب کنید برای رفتن نیست. در این وضعیت می خواهم تا زمانی که ما اطلاعات خوب ما می تواند ما را در تصمیم گیری های خود.”

…Perdue نیز تکرار محافظه کار صحبت کردن نقطه ای که میزان مرگ ناشی از Covid-19 مقایسه بد فصل آنفولانزا.

هر دو مقایسه شده اند را رد کرد و توسط کارشناسان پزشکی از جمله Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

***

با نه گفتن “خوبه shucks من?” وقتی پرسید که آیا او می خواهم به جو بایدن veep انتخاب دموکرات استیسی آبرامز آغاز یک روند برداشت توسط دیگر زنان presumptive نامزد ریاست جمهوری در نظر دارد برای این کار است. در نیویورک تایمز قطعه است و این بیت از نظریه پردازی:

عوامل متعددی ممکن است این توضیح اخیر فرسایش سیاسی بی میلی. رسانه های اجتماعی موجب اخلاق است که پاداش متوجه شدن. “ما بسیار تهاجمی تر و مشهور خود-تبلیغاتی فرهنگ در سال 2020 گفت:” بث مایرز دیرین بالا aide به میت رامنی که نظارت سابق فرماندار ماساچوست و از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری نامزد را در حال اجرا همسر پروسه بررسی در سال 2012. “هر کس خود را کوچک افراد مشهور شخصیت را حفظ کند.”

رئيس جمهور وقت اتحاد واقع شده است گفت: و به tweeting آرام بخش را با صدای بلند برای چهار سال گذشته است. و او شده است و پاداش آن را حداقل توسط حامیان او. هر آنچه شما فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ کس تا به حال او را متهم بودن bashful.

آقای تهمت خود را در حال اجرا همسرگزينی در سال 2016 به دنبال نشان دادن واقعیت فرمت که در آن سه فرض فینالیست (رژیم صهیونیستی است. مایک پنس از ایندیانا رژیم صهیونیستی است. کریس کریستی از نیوجرسی و رئیس سابق نیوت گینگریچ) درگیر در فايلهاي قبل از اینکه winnowed در رفع نهایی دور با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در خدمت به عنوان قاضی و هیئت منصفه و M. C.

***

از “در برابر دانه” فایل: وین جانسون جمهوری خواه و نامزد مجلس سنای ایالات متحده صندلی در حال حاضر برگزار شد با کلی Loeffler است assailing دموکرات ها در کنگره برای رها کردن خود را طولانی-برگزار تعهد به حل و فصل بدهی وام دانشجویی بحران — یک ویژگی وجود ندارد و از 3 تریلیون دلار محرک لایحه آنها گذشت در هفته گذشته.

“زمان در حال آمدن است به زودی زمانی که این کشور انتخاب خواهد شد اما برای حل بحران بدهی وام دانشجویی و دولت از وام دانشجویی کسب و کار و این فقط ثابت می کند که آن را یک جمهوری خواه به آن را انجام دهد” گفت: جانسون. او می گوید در این کلیپ یوتیوب.

***

دو سه GOP نامزدها به جای باب Ott در شهرستان کاب کمیسیون روز سه شنبه گفت که مخالفت با یک شهر جدید در شرق کاب. کوین نیکلاس و فیتز جانسون هم گفت: ایجاد شهرداری خواهد اضافه کردن یک لایه های غیر ضروری دولت است. اندی اسمیت گفت که ترک این موضوع را به رای دهندگان.

اظهارات ساخته شده بودند و در دوم از دو انجمن مجازی میزبانی شهرستان کاب جمهوری خواه باشگاه زنان. همچنین صحبت های نامزد شد برای ششمین کنگره منطقه, مسابقه, ریاست کاب کانتی کمیسیون و ارسال 5 صندلی در شهرستان کاب هیئت مدیره مدرسه.

یکی از خودی خود به عنوان ناظر در روز سه شنبه. شما می توانید تماشا که یکی اینجا. و روز دوشنبه را در اینجا.

***

در تایید اخبار:

— Gov. برایان کمپ تایید کرده است, چارلی بتل دانشیار عدالت گرجستان دیوان عالی کشور در اولین حضور در انتخابات. “او را درک واقعی جهان چالش های سخت کوش گرجی چرا که او یکی از ما” کمپ گفت. بتل سابق جمهوریخواه دولت سناتور منصوب شد به نیمکت توسط رژیم صهیونیستی است. ناتان معامله است.

کمپ حمایت قابل توجهی است. بتل به چالش کشیده شده توسط بث Beskin سابق جمهوریخواه مجلس بود که در اصل در نظر گرفته شده به دنبال دیوان عالی کشور صندلی خالی بودن عدالت کیت بلک ول که به استعفا در ماه نوامبر. که انتخابات ایالت ناپدید شده — فرماندار را پر کردن جای خالی. طرح دعوی در دادگاه فدرال در حال بررسی است.

— برگرد. تیم مک دونالد در این کشیش ارشد در قونیه کلیسای باپتیست در آتلانتا و از چهرههای شناخته شده در شهر, سیاست, تایید کرده است, سنای آمریکا پیشنهاد ترزا تاملینسون یک دموکرات به دنبال سرنگونی جمهوری وقت دیوید پردو.

— کنگره ایالات متحده لوسی می کنند, D-ماریتا بود در میان یک تخته سنگ از داوطلبانی که تایید شده بودند روز سه شنبه توسط وزیر بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., سابق نامزد برای رئیس جمهور.

— می کنند نیز حمایت از کنگره ایالات متحده اریک Swalwell D-کالیفرنیا و درمان تایید شده. Swalwell قبلا اعلام کرده بود حمایت خود را از ترزا تاملینسون سنای مبارزات انتخاباتی.

***

برای ثبت رکورد: در کنگره ایالات متحده به خود جلب کرد فرگوسن از وست پوینت است که در میان نزدیک به دو دوجین آمریکا انتخاب شده برای کمک به با جمع آوری کمک های مردمی طرح برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گزارش روزنامه هیل.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

در مورد نویسندگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de