تکان خوردن: کلی Loeffler-Doug Collins مبارزه تماس گرفته شده است تا 11

اگر شما فکر می کنم جمهوریخواه-در-احتمال نزاع و جدال بر وزیر بهداشت ، کلی Loeffler صندلی در حال حاضر بدست زننده فقط صبر کنید. آن را در مورد به دست آوردن مقدار زیادی بدتر است.

ما در حال گفت که Loeffler متحدان در حال تشکیل یک گروه است که مطابقت با هر چیزی که در کنگره ایالات متحده داگ کالینز از گینسویل صرف با حمله تبلیغات. هدف این است که به خنثی کردن هر چیزی که او می کند که آیا آن دیجیتال بازدید و یا گران تلویزیون دعوا.

طرفدار Loeffler همچنین نیروهای توزیع یک یادداشت را با افکار عمومی استراتژی واشنگتن و گرجستان فعالان و خیرین که نشان داد یک مسابقه بین Loeffler و کالینز انعکاس اخیر یوگا نظرسنجی.

این ادعا که رای خود سهم بیشترین رشد در میان بلوک از رای دهندگان که کالینز است که با تکیه بر: جمهوری خواهان محافظه کار و رای دهندگان که به تصویب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این یادداشت البته ارائه می دهد یک رز-آغشته تصویری از مسابقه. اما آن را فراهم می کند یک پنجره را به چه Loeffler را فعالان نمایش در سال آینده از مبارزات انتخاباتی.

کالینز در ضمن تنها با تشدید حملات خود را در وقت. یکی از آخرین ویژگی های یک doctored تصویر از Loeffler پاشش پول نقد.

ما در حال گفت که GIF و دیگران به آمدن در حال کار از یک تکه دیجیتال شرکت کالینز تنها پس از دیگر فروشندگان گران تر هشدار داده بودند در برابر کار برای او.

کالینز سخنگوی دن McLagan روز سه شنبه به نام Loeffler یک “انسان به اندازه مایک بلومبرگ صرف تولید ناخالص ملی گواتمالا در مبارزات انتخاباتی او در حالی که پنهان از خبرنگاران.”

نشانه دیگری است که Loeffler است که به دنبال راه هایی برای صرف پول: 30 ثانیه نقطه تلویزیون منتشر شد در این صبح ویژگی های جدید سناتور در برابر پس زمینه از یک پرچم آمریکا را به عنوان او طول می کشد یک ضربه تند وشدید زدن-و نه در Collins اما دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز برنی ساندرز.

“من کلی Loeffler و من تایید این پیغام به این دلیل من اعتقاد دارم در امریکا که برنی ساندرز’ رادیکال ایده های خطرناک هستند که سوسیالیسم خطرات همه چیز که باعث می شود ما بزرگ,” او می گوید.

***

ماه گذشته در کنگره ایالات متحده داگ کالینز R-گینسویل, عذرخواهی برای این ادعا در یک فاکس نیوز ظاهر است که دموکرات ها بودند “در عشق با تروریست ها است.” روز دوشنبه در مجلس سنای آمریکا نامزد شد و در مقابل سالن شهرستان مدنی ، از گینسویل بار:

[کالینز] روز دوشنبه گفت که حتی پس از استیضاح او فکر می کند تمدن در دنیای سیاست امکان پذیر است.

“مدنیت است که در واقع با داشتن ایده و شدت بحث در مورد آن از هر دو طرف و در پایان روز هرگز باور شخص دیگر بد است. من هرگز تا به حال کسی در طرف دیگر است که من بر این باور بود که واقعا بد” کالینز گفت. “من معتقدم که آنها در اشتباه هستید اما بد نیست. این گفتمان در کشور ما به سطح های مختلف.”

***

ما برخی از راهنمایی در مورد آنچه به سازمان دیده بان برای در امشب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در چارلستون, S. C., که بدون شک تاثیر خواهد گذاشت در روز شنبه شده اند.

همچنین توجه داشته باشید که دولتی, روزنامه رکورد در کلمبیا, S. C., تایید کرده است, پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., در مسابقه:

حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و در صورت توانمند کلی انتخابات را در جمهوری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک وقت مسلح با اقتصادی قوی ضبط و نیروی شخصیت است که باعث شدت وفادار پایگاه هواداران.

حیاتی است و سپس برای دموکرات ها به معرفی یک, پر انرژی, منظم نامزدی که می توانید ارائه دهندگان قدرتمند و در عین حال عملگرا چشم انداز بهتر در امریکا است. دموکرات ها نیاز به یک نامزد که به دنبال آوردن آمریکایی ها هم بر اساس گسترده ای در زمینه های مشترک و تقسیم آنها را در امتداد منافع محدود.

***

مطمئنا شما شده است تعجب کنید که چگونه یک مجلس دولت ممکن است پیدا کردن یک راه برای کمپین یک میلیون صندلی در حالی که نماینده مجلس است در جلسه. اگر شما از دولت تشکر. کوین تنر, R-Dawsonville یکی از چندین ماهیگیری به جای کنگره ایالات متحده Doug Collins شما حمایت برای اصلاح قانون اساسی ایالات متحده.

و نه فقط هر متمم. خانه قطعنامه 1251 معرفی چهار شنبه, می خواهیم:

“…کنگره ایالات متحده به پیشنهاد اصلاحیه قانون اساسی ایالات متحده نیاز به دو سوم تایید رای مجلس نمایندگان به منظور آغاز استیضاح در برابر یک رئیس جمهور نشسته….”

و چرا ؟ به دلیل:

“با وجود داشتن تبرئه توسط سنا از مقالات از استیضاح آورده توسط مجلس نمایندگان رئیس جمهور تهمت آسیب پذیر باقی می ماند به بیشتر زشت و حزبی حملات و اتهامات بی اساس….”

***

این یکی از دقیق لابی حرکت ما دیده ایم در این سال در دولت و کنگره. در ابتدا این جلسه قانونی نشانه augured ضعیف برای کسانی که سخاوتمندانه اعتبار مالیاتی که موجب فیلم و تلویزیون تولید رونق در گرجستان است.

در روز دوشنبه هر دو مجلس نمایندگان و سنا تصویب قطعنامه با اشاره به بسیاری از مشاغل اعتبارات ایجاد کرده است. نه به outdone گرجستان استودیو و زیر ساخت داد تولید و توزیع کتاب از طریق وزارت امور خارجه کنگره آمریکا با عنوان “#WeAreGaFilm – نگاهی به 60 نفر از کارگران سراسر گرجستان که فرصتهای شغلی جدید:

***

در تایید اخبار:

— به گزارش ایسنا ، کامالا هریس کالیفرنیا حمایت کشیش رافائل وارناک پیشنهاد برای گرجستان سنای آمریکا به ویژه انتخابات است. انتظار برای دیدن بیشتر تاییدیه رول جلوتر از هفته آینده واجد شرایط.

— کنگره ایالات متحده اندی Biggs آریزونا که صندلی خانه آزادی حزبی صف پشت در کنگره ایالات متحده Doug Collins’ کمپین برای همین سنا صندلی در برابر وقت کلی Loeffler.

— محافظه کار باشگاه برای رشد تایید غنی مک کورمیک در شلوغ مسابقه برای گرجستان هفتم منطقه — snubbing دولت ایالت رنه Unterman R-امریکاس.

— وزارت امور خارجه بهداشت ، اد Harbison D-Columbus, تایید کرده است, سابق کلمبوس شهردار ترزا تاملینسون در تلاش برای سرنگون کردن گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو R-Ga.

***

آمریکا امیدوار جان Ossoff سفر به یک دموکرات رقیب چمن خانه در شب دوشنبه برای تاون هال سبک جمع آوری است.

این رویداد برگزار شد در کلمبوس که در آن ترزا تاملینسون – که همچنین به دنبال به چالش به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو R-Ga., — شد شهردار برای دو دوره.

در مبارزات انتخاباتی رویداد Ossoff تاکید کرد مشکل نژادی و نابرابری و عدالت کیفری اصلاحات با توجه به ما AJC همکار سارا Kallis.

“این یک قرن طولانی میراث سیاست. و ما نیاز فوری و پررنگ عدالت کیفری اصلاحات برای جبران آن اشتباهات و اطمینان حاصل شود آن اتفاق نمی افتد دوباره. و من صحبت کردن در مورد انواع کودک مراحل است که ناتان مقابله می رود. من صحبت کردن در مورد اصلاحات ساختاری ما سیستم عدالت کیفری,” Ossoff گفت.

یکی از شرکت کنندگان بود Tonza توماس یک Ossoff حامی, که گفت که او دستگیر شده بود در یک زندگی موضوع اعتراض در کلمبوس در سال 2016. او گفت: این تظاهرات صلح آمیز بود و متهم پس از آن شهردار تاملینسون از عدم حمایت از این جنبش است.

Ossoff کاهش وزن در توماس’ حساب اما گفت که او معتقد است که در تظاهرات مسالمت آمیز “حتی اگر آن را می سازد سیاستمداران ناراحت کننده است.”

به روز شده در 1:15 بعد از ظهر: یک سخنگوی تاملینسون کمپین با ارسال پاسخ که شامل این اطلاعات و لینک شامل:

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در کلمبوس برگزار شد مجمع در جولای 9, 2016. BLM محلی گروه نمی تواند به دست آوردن یک راهپیمایی مجوز تحت قانون محلی به عنوان درخواست در آمد و تنها چند روز قبل از رویداد در نظر گرفته شده.

اما شهردار تاملینسون به عنوان امنیت عمومی مدیر آموزش اداره پلیس به هماهنگی با BLM رهبری به ترتیب و تسهیل مجمع در قلب مرکز شهر با توجه به اهمیت به جامعه و ملت از تظاهرات عمومی مرتبط با تیراندازی پلیس در سراسر کشور است. …

چرا که شرکت کنندگان در یک رویداد مشابه در آتلانتا برگزار شد فقط قبل از کلمب BLM رویداد مسدود شده بود یک رمپ خروج به I-75/I-85 اتصال کلمبوس مقامات مذاکره با BLM رهبران و دریافت اطمینان داد که هیچ جاده های عمومی خواهد بود مسدود شده برای ایمنی از شرکت کنندگان و دیگران.

اما شرکت کنندگان به رهبری خانم Tonza توماس (که محلی NAACP رئیس جمهور در زمان قبل از حذف از دفتر ملی NAACP و ابطال فصل های محلی منشور) مسدود جانبازان پارک وی (عمده Columbus, GA راهرو) به خطر انداختن زندگی و باعث دوباره مسیریابی آمبولانس و ماشین آتش نشانی نفوذ و رو به آتش نشانی ایستگاه شماره 1 بود که در نزدیکی.

شرکت کنندگان داده شد سه اخطار از طریق تصادف تعقیب درهم bullhorn به تخلیه تقاطع و یا در صورت بازداشت. بسیاری از شرکت کنندگان پاک جاده, اما, خانم توماس و چند نفر دیگر حاضر به ترک تقاطع و گرفته شده بودند را بازداشت و بدون حادثه.

پس از این رویداد شهردار تاملینسون مذاکره با BLM رهبری یک راهپیمایی زیر پنج شنبه. هر چند درخواست شده در مارس نیست ملاقات با قانون محلی نیاز به 30 روز اطلاع شهردار تاملینسون به عنوان امنیت عمومی مدیر overrode اداره پلیس را بهر انکار مارس مجوز و صلح آمیز و امن مارس بود تا به حال.

***

دو هفته پیش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کاهش بودجه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است که در آتلانتا.

روز دوشنبه او خواسته کنگره به تصویب اضطراری درخواست بودجه از $2.5 میلیارد دلار برای مقابله با شیوع کروناویروس. پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه واکسن و درمان های دیگر و همچنین برای حفاظتی تجهیزات آسوشیتد پرس گزارش.

دموکرات ها جای تعجب نیست panned عنوان درخواست ناکافی و فاقد یک استراتژی روشن در مورد چگونگی برخورد با کشنده بیماری های عفونی.

***

برنی ساندرز’ روز یکشنبه دیدگاه در “60 دقیقه” در مورد رهبر کمونیست کوبا فیدل کاسترو منجر به انتقاد از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات. این سناتور از ایالت ورمونت گفت: “این ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است” در مورد کاسترو رژیم استبدادی که برخی تفسیر به عنوان ستایش برای رهبر کوبا که در سال 2016.

در حالی که چندین دموکرات — به خصوص در فلوریدا — فاصله خود را از ساندرز’ اظهارات خواهان انباشت اشیاء بدست آمده در بیش از حد. به بسیاری از این اثبات است که ساندرز ” با نام تجاری دموکراتیک سوسیالیسم است با رای دهندگان آمریکایی و آن را سخت را به نفع خود در ماه نوامبر.

اما در حال حاضر برخی از دموکرات ها می گویند به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو R-Ga., رفت و بیش از حد در نقد او از ساندرز’ نظرات.

“اگر شما نگاهی به آنچه او را امیدوار کننده این همان چیزی است که شوراها را در آلمان انجام داد در ’33, کوبا را در 59 و حتی ونزوئلا امروز. این یک دروغ” پردو گفت: در طول یک شنبه ظاهر در فاکس نیوز.

هزار و نهصد و سی و سه سال است آدولف هیتلر و حزب نازی در آلمان به قدرت آمد. حزب دموکرات مقامات سریع به اشاره است که ساندرز’ پدر و مادر مهاجر یهودی و برخی از اعضای خانواده اش در درگیری متعاقب آن هولوکاست.

***

سانی Perdue بازگشت به زادگاه خود Perry, Ga., بیش از آخر هفته برای شرکت در رونمایی از یک ساختمان که در حال حاضر حمل و نام خود را.

این Perdue عرصه در گرجستان ملی Fairgrounds واقع درست کردن I-75 اختصاص داده شده به فرماندار سابق و فعلی وزیر کشاورزی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escort